ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

سلام کسی اخرشم جواب منو نداد

اگه لایسنس تعریف نکنیم و بخواهیم هر فایل رو با قیمت جداگانه ای بفروشیم چی کار باید بکنیم؟ اصلا از خریدار ایمیلش رو نمی پرسه که تو قسمت لینک دانلودها بشه بهش ارجاع داد و ایمیل فرستاد.

چی کار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از انجام تراکنش با زرین پال یه صفحه شامل توضیحات تراکنش میاد ولی لینک یا گزینه ای نیست که کاربر را به صفحه ای که از آن اقدام به خرید کرده است ببرد

در این خصوص هم لطفا توضیح و اموزش دهید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام کسی اخرشم جواب منو نداد

اگه لایسنس تعریف نکنیم و بخواهیم هر فایل رو با قیمت جداگانه ای بفروشیم چی کار باید بکنیم؟ اصلا از خریدار ایمیلش رو نمی پرسه که تو قسمت لینک دانلودها بشه بهش ارجاع داد و ایمیل فرستاد.

چی کار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از انجام تراکنش با زرین پال یه صفحه شامل توضیحات تراکنش میاد ولی لینک یا گزینه ای نیست که کاربر را به صفحه ای که از آن اقدام به خرید کرده است ببرد

در این خصوص هم لطفا توضیح و اموزش دهید

برای هر فایل وقتی مجوز تعریف کنید هر فایل رو کاربر جداگانه باید خرید کنه

کاربر باید ثبت نام کنه در سایت

به ایمیل ارسال نمیکنه و بعد از پرداخت کاربر باید مجدد به لینک دانلود بره و دانلود کنه

برای هر فایل وقتی مجوز تعریف کنید هر فایل رو کاربر جداگانه باید خرید کنه

کاربر باید ثبت نام کنه در سایت

به ایمیل ارسال نمیکنه و بعد از پرداخت کاربر باید مجدد به لینک دانلود بره و دانلود کنه

سلام دوست عزیز. این که گفتید می دونم. آیا عاقلانه است که شما برای هر فایل برید یک مجوز تعریف کنید؟ شرکت سازنده هم فکر اینجا رو کرده و در قسمت منابع وقتی می خواهید فایل اضافه کنید (یعنی فایلی را بفروشید) حق انتخاب دارید که مجوز دار باشد یا نه. مجوزها به نوعی برای اشتراک های مثلا ماهانه، سالانه یا طلایی، نقره ای و مانند اینها بکار می رود.

اکا اگر نخواهیم چنین باشد، یعنی به تنهایی اجازه خرید برای کاربرانی که عضو نیستند را نیز داشته باشیم امان پذیر است. و گزینه لینک دانلود هم دقیقا به همین منظور در کامپوننت آورده شده است.

حالا مشکل اینجاست که در قسمت تنطیمات گزینه ای وجود دارد که می گوید آیا پس از پرداخت از خریدار ایمیل بگیرم یا نه. وقتی بله را انتخاب می کنید قاعدتا باید بعد از تراکنش ایمیل خریدار را بخواهد تا ادمین بتواند از طریق لینک دانلود فایل را برای کاربر بفرستد. ولی این کار را نمی کند.

لطفا یکی در این خصوص راهنمایی کند

آیا برای استفاده از این افزونه، راهنمایی وجود داره؟

برای استفاده در jdownload

آیا برای استفاده از این افزونه، راهنمایی وجود داره؟

برای استفاده در jdownload

بهترین راهنما سایت سازنده کامپوننت هستش. البته اگر در مورد کار با افزونه مشکل دارید. اما برای زرین پال و فروش فایل ظاهرا دوستان خودشون این پلاگین رو نوشتن که ممنونیم ولی یه ایراداتی هم داره که میشه رفع بشه

سلام دوست عزیز. این که گفتید می دونم. آیا عاقلانه است که شما برای هر فایل برید یک مجوز تعریف کنید؟ شرکت سازنده هم فکر اینجا رو کرده و در قسمت منابع وقتی می خواهید فایل اضافه کنید (یعنی فایلی را بفروشید) حق انتخاب دارید که مجوز دار باشد یا نه. مجوزها به نوعی برای اشتراک های مثلا ماهانه، سالانه یا طلایی، نقره ای و مانند اینها بکار می رود.

اکا اگر نخواهیم چنین باشد، یعنی به تنهایی اجازه خرید برای کاربرانی که عضو نیستند را نیز داشته باشیم امان پذیر است. و گزینه لینک دانلود هم دقیقا به همین منظور در کامپوننت آورده شده است.

حالا مشکل اینجاست که در قسمت تنطیمات گزینه ای وجود دارد که می گوید آیا پس از پرداخت از خریدار ایمیل بگیرم یا نه. وقتی بله را انتخاب می کنید قاعدتا باید بعد از تراکنش ایمیل خریدار را بخواهد تا ادمین بتواند از طریق لینک دانلود فایل را برای کاربر بفرستد. ولی این کار را نمی کند.

اینهایی که شما گفتید رو اطلاع دارم .. اگر ارسال به ایمیل مشکلی نداشت به شما نمیگفتم مجوز بسازید!

اینهایی که شما گفتید رو اطلاع دارم .. اگر ارسال به ایمیل مشکلی نداشت به شما نمیگفتم مجوز بسازید!

چه عجب. دوستان مدیر و مسئولان میشه خواهش کنم برای این مشکل یه فکری بکنید.

خوب تقریبا فهمیدم چطوری باید باید باهاش کار کنم

اما مشکل اینه وقتی روی دکمه پرداخت آنلاین زده میشه، وارد زین پال نمی شه و همون صفحه رفرش میشه

[ATTACH=CONFIG]2800[/ATTACH]

http://www.hamyarweb.ir/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.html

مشکل از افزونه نیست

قطعا پین کد شما مشکل داره ... یا ip درست ندادید در پنل زرین پال و یا هنوز سرویس پرداخت زرین پال شما فعال نیست

مشکل از افزونه نیست

قطعا پین کد شما مشکل داره ... یا ip درست ندادید در پنل زرین پال و یا هنوز سرویس پرداخت زرین پال شما فعال نیست

هر دوتا صحیح بود و مشکلی نداشت

http://www.hamyarweb.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF.html

ارسال شده در (ویرایش شده)

از صفحه اول ، آخرین نسخه رو گرفتم و نصب کردم

کد مرچنت و آیپی هم درست نصب کردم، توی صفحه اول اگر نگاه کنید ، پی سی زرین پال نصب کردم و تست کردم ، مشکل نداشت و پرداخت انجام میشه ، اما با payper باز هم مشکل داره و وارد صفحه زرین پال نمی شه

http://www.hamyarweb.ir/component/payperdownloadplus/?view=pay&m=1&h=1&lid=&res=1&returnurl=aHR0cDovL3d3dy5oYW15YXJ3ZWIuaXIvaW5kZXgucGhwP29wdGlvbj1jb21fY29udGVudCZ2aWV3PWFydGljbGUmaWQ9NzUmSXRlbWlkPTQzNQ==&Itemid=435

ویرایش شده در توسط ebook4mobile

سلام.من فوکا دانلود و پی پر دانلود و پلاگین زرین پال را نصب کردم اما نتونستم به هم ربطشون بدم.کسی هست که وارد پنل جوملای من بشه واینکارو برام بکنه؟

ممنون

سلام. در صفحه بازگشت از زرین پال،بعداز انجام فرایند پرداخت، یه صفحه ای شامل اطلاعات پرداخت دیده می شود.

آیا می توانکاری کرد که بجای این صفحه به صفحه ی مطلب یا مقاله ای که خرید را از آنجا شروع کرده است باز گردد؟ یا لااقل لینک یا دکمه ای برای بازگشتبه آن صفحه داشته باشد؟

سلام

من این ارور را میگیرم و روی سرور من direct admin نصب است:

منبعي كه قصد داريد به آن دسترسي پيدا كنيد نياز به خريد يكي از مجوزهاي زير را دارد:

دانلود فایل تست

قيمت : 1000 IRR

زمان انقضا : 1 روز

دسترسي براي دانلود محدود شده است به تعداد: 5

با خرید حق عضویت فوق میتوانید به مدت یک روز و به تعداد 5 مرتبه فایل تست را دانلود کنید

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(/home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php) [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onrenderpaymentform]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required '/home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

من هم همين مشكل رو دارم لطفاً به راهنمايي كنيد براي رفع مشكلچه بايد كرد؟:21:

سلام وفت بخیر

من از این افزونه استفاده می کنم اما وقتی که یک فایل روی جی دانلود میزنم که رایگانه و با اینکه تو افزونه فروش فایل هیچ منبعی برای این فایل جی دانلود ایجاد نمی کنم بازم میره برای پرداخت

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

ببخشید مشکلم حل شد

موقع ایجاد یک منبع به جای یک مطلب خاص کل مجموعه را براش تعریف کرده بودم

چطور میشه تو جی دانلود لینک موقت داد ؟

سپاس

سلام

هنگام نصب کامپوننت روی لوکال این پیغام رو میده باید چیکار کنم؟

Site error: the file J:\xampp\htdocs\administrator\components\com_payperdownloadplus\install.payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام اقاي طالبي

پس پلاگين پارس پال چي شد استاد

فكر كنم يادتون رفته درستش كنيد

خيلي از بچها از پارس پال استفاده مي كنند اما پلاگيني نيست براي اين سيستم

اگر ميشه درستش كنيد

با تشكر

مج مج قنيدي چرا نمي خندي

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری