moh3n110

گرافیک قالب

10 پست در این موضوع

چجوری میشه قالب رو جوری تنظیم کرد که هر کاربری با توجه به گرافیک و سیستمش قالب براش از عرض تمام صفحه رو پر کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منظورتون اينه به صورت خودكار اين كار انجام بشه ؟؟؟؟و خود سايت شناسايي كنه سيستم كاربر رو ؟؟

بعضي از قالب هاي خارجي اين قابليت رو دارن كه به صورت اتوماتيك براي هر رزولوشني وايد باشند و تمام صفحات را پر كنند اما مطمئن نيستم هر طراح قالبي بلد باشه اين قابليت رو پياده كنه براتون

دوست عزیز برای این حالت باید عرض قالب به صورت شناور یا fluid باشه و مقدارش هم 90 تا 100 درصد، که در این حالت قالب خودش رو تا جایی که بتونه و بهش گفته شده مثلا 95% باز میکنه و عریض میشه و همه قالبها معمولا این حالت رو می پذیرند

فکر کنم منظور شما ریسپانسیو باشه که تو هر دستگاه موقعیت قالب برا اساس چیزی که براش تعریف شده تغییر میکنه

منظورتون اينه به صورت خودكار اين كار انجام بشه ؟؟؟؟و خود سايت شناسايي كنه سيستم كاربر رو ؟؟

آره- بصورت فول اسکرین دیده بشه

در طراحی با آرتیستر fluid یا fixed داره حالا یک قالبی با آرتیستر طراحی شده سورسشو ندارم چجوری میشه fluid کردش

قالب رو به شکل درصدی بنویسید مشکل حل میشه . اما باید دقت کنید که تمام قالب نباید درصد باشه .... فقط اجزایی که باید تغییر کنند نسبت به مانیتور باید به این شیئه نوشته بشن ...

اصولا 90% یا 85% گزینه مناسب و زیبایی میشه که از اطراف 10 تا 15 % جا خالی میزاره و نمیچسبه به دیواره مانیتور ...

اینارو میدونم

من میگم یک قالب آماده دارم حالا میخام همونو درستش کنم کجا باید برم تغییر بدمش؟/؟

بهترین کار اینه که از ابزار firebug استفاده کنید که بدونید کجاها بر اساس پیکسل تعریف شده و همونها رو بر اساس درصد تعریف کنید ..

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری