bi.bi

آدرس سایتهای انجمن ساز چگونه بهتر است؟

15 پست در این موضوع

با سلام

همنطور که می دونید بعضی از سایتها انجمن جداگانه دارن و معمولا از ساب دومین forum استفاده می کنند

و بعضی ها هم مثه انجمن خودمون از ساب دومین استفاده نمی کنن!!

می خواستم بپرسم شما کدوم رو می پسندید و پیشنهاد می دید؟

البته به نظر خودم تفاوتی با هم ندارن!

اما نوع اول رو ترجیح می دم.

با تشکـــــــــــــــر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست من بستگی به نوع کار شما داره اینجا اسم سایت مشخص کننده همه چیز هستش و شما کاش میگفتید کارتون چیه تا اساتید راهنمایی بهتری بکنند شمارو اما اگه فعالیت اصلی بر پایه سوال جواب نیست یعنی در الویت قرار ندارد بهتر است انجمن در زیر دامنه قرار گیرد و از نظر سئو هم به سایت اصلی و مرجع اسیب نمیزنه.

یا رسول الله (ص)

دوست عزیز اگر محوریت سایتتون مثل این انجمن فروم نیست و نمیخوای که main page شما فروم باشه . دو راه حل داری sub domain و sub directory . پیشنهاد من sub directory است . از لحاظ سئو عرض میکنم . چون موتورهای جستجو با sub domain همانند domain جدید رفتار میکنند . البته اگر برای مواردی میخوای از فروم استفاده کنی که به عنوان محوریت اصلی سایت شما نیست مثل پشتیبانی محصولات و غیره ، من پیشنهاد میدم از فرومهای خود جوملا مثل کیوننا استفاده کنی . که کلا درگیر این قضایا نمیشی

بنظرم فروم اصلی باشه جالبتره ، همونطور که دوستان گفتند بستگی به نوع فعالیت شما داره

اگه نمی خواهید از جوملا استفاده کنید بنظرم cms کامل وی بولتین خیلی جذاب و جالبه البته تجاریه و نسخه های نال شده هم وجود داره

با سلام

ممنونم از جواب دوستان

من تصمصم گرفتم که از وی بی استفاده کنم و دمینی هم که ثبت کردم نشون دهنده کل کار می باشد (البته از کلمه forum در نام دومین استفاده نکردم)

اما الان سه تا مشکل دارم

اولا اگه بخوام از ساب دومین استفاده کنم باید برای سایت اصلی یه قالب تهیه کنم و مطلب توش بزارم

دوم اینکه اگه از ساب دومین استفاده نکنم شاید در آینده منظور به استفاده از این کار بشم برای توسه کار

و سوم اینکه از لحاظ سئو نمی دونم چه جوری می شه (لبته دوستان در بالا یه سری توضیحات دادن)

درود

اولیش درسته باید همین کارو کنید یا می تونی برای شروع فروارد کنید رو انجمن

دوم هم یا باید از دامین اصلی استفاده شه و یا از ساب دامین جز این راهی نیست عزیز

سوم سئو تو ساب دامنه ضعیف تر میشه البته راحل هایی هم داره

ممنون از جوابتون

تصمیم گرفتم که از دومین اصلی استفاده کنم چون با ساب دومین هم آدرس طولانی می شه و هم دیگه نیازی به قالب و محتوای سایت اصلی ندارم.

حال به نظر شما که مشخصه سابقه زیادی تو انجمن دارید

اول اینکه گذاشتن اخبار مربوط به سایت در خود انجمن توسط ادمین سایت کار درست و معقولی هست؟

دوم اینکه در ابتدای کار که کسی از وجود سایت اطلاع نداره راه معرفی سایت به دیگران و افزایش بازدید را چه می دانید؟

با تشکـــــر.

ببیند

این سلیقه ای

وی بی خوبی که داره می تونید پرتال هم داشته باشی مثلا بخش خبری

البته اینجا ما استفاده نکردیم

ولی بازم میشه یک انجمن ایجاد کرد و اخبار و اطلاعیه زد

مشکلی نداره از نظر اصولی فقط سلیقه مهم

ممنون

نظری راجع به سوال دومم ندارید؟

چون ربطی به جوملا نداشت تویه یه تاپیک دیگه ننوشتم.

ممنون

نظری راجع به سوال دومم ندارید؟

چون ربطی به جوملا نداشت تویه یه تاپیک دیگه ننوشتم.

البته در ادامه جواب آقای tnt6667 باید بگم که

ثبت خوب در موتور های جستجو و ایندکس شدن مطالب ( نیاز به نقشه سایت دارید )

کاربر پسند بودن انجمن

ساده و قابل فهم بودن برای همه ( منظورم اینه که هرکس بیاد تو انجمن بلد باشه با انجمن کار کنه نه اینکه گیج بشه )

واسه تبلیغات هم تبادل بنر و لینک بهترین هستن ( برای مثال بهترین روش برای تبادل لینک اینه تو انجمن هایی که عضوی تو امضات لینک ورودی سایت خودت رو بذاری اونموقع هست که هم تو رتبه الکسات افزایش پیدا میکنه و هم افراد بیشتری اسم انجمن به چشمشون میخوره

اگه هم بتونی هزینه کنی و حداقل در سایت های پر بازدید بنر سایت خودت رو بذاری که بازدیدت بیشتر هم میشه

در ضمن یه چیزی هم بگم هرگز روش های دیگران رو مستقیم کپی پست نکن تو مغز خودت فکرت رو باز نگه دار و دنبال روش های جدیدتر باش و همیشه مبدع و خلاف باش

خسته هم نباشی

با سلام

آقا ماهان با صحبتهات موافقم

اما وقتی ایده انجمن به سرم زد و دومین رو ثبت کردم دیدم یه سایت تقریبا همین کار رو داره انجام می ده.

اما فک نمی کنم مشکلی پیش بیاد و بتونیم بهش برسیم. البته باید سعی کنیم تا اونجا که می شه کپی کاری نشه.

مثه همین سایت که بعد از جوملا فارسی امد و الان از اون بازدید های بیشتر داره.

(مشکل) دوست من سعی کنید ن.ع کار ر بگید راهنمایی بهتری میشید اینجوری فقط نظر شخصی دوستان رو جمع می کنید

یا حق:128fs318181:

البته به نظر بنده دامین یا ساب دامین بودن خیلی در حالت عادی فرقی نمیکنه ولی در سئو اثر اصلیشو میزاره که بعضی از دوستان ساب دامین میکنن که توی سئوی سایتشون تاثیر بذاره که به نظر من اصلا تاثیر نمیذاره به همین دلیل بنده ترجیح میدم مثل این فروم دامین باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری