49 پست در این موضوع

شما فایل های این مسیر رو تغییر دادید:

components->com_k2->views->item

و

components->com_k2->views->item->tmpl

در حالی که باید فایل های این مسیر رو تغییر بدید:

administrator->components->com_k2->views->item

و

administrator->components->com_k2->views->item->tmpl

و البته فایل زبان فارسی در پوشه administrator

یه بار دیگه K2 رو نصب کنید و حتما فایل های بالا رو تغییر بدید. (برای اطمینان از فایل ها پشتیبان تهیه کنید)

با روش گفته شده چند ماهه که دارم به راحتی از K2 استفاده می کنم و مشکلی ندارم

فقط یادتون باشه که بعد از بروزرسانی K2 حتما مراحل ذکر شده را تکرار کنید...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوستان میتونید این آدرس رو بررسی کنید، توضیح دادم به چه شکل باید اصلاحات انجام بشه.

http://shokrzadeh.ir/blog/item/58-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%AF%D8%B1-k2-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-2-6-1.html

همچنین تو این روش فقط یک فایل اصلاح میشه، در حد چند خط کوچیک.

موفق و پیروز باشید

یا علی

سلام

دوستان میتونید این آدرس رو بررسی کنید، توضیح دادم به چه شکل باید اصلاحات انجام بشه.

http://shokrzadeh.ir/blog/item/58-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%AF%D8%B1-k2-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-2-6-1.html

همچنین تو این روش فقط یک فایل اصلاح میشه، در حد چند خط کوچیک.

موفق و پیروز باشید

یا علی

از دوستان کسی این مورد رو چک کرده؟

بنا به دلایلی امکان تست نه در نت و نه در لوکال ندارم

اگه کسی تست کرده لطفا اعلام کنه

از دوستان کسی این مورد رو چک کرده؟

بنا به دلایلی امکان تست نه در نت و نه در لوکال ندارم

اگه کسی تست کرده لطفا اعلام کنه

سلام من در ورژن 2.5.6 K2 تست کردم و مشکل داره... در Front-end ارور 404 میده....!!! لطفاً کمک کنید...:heey:

سلام من در ورژن 2.5.6 K2 تست کردم و مشکل داره... در Front-end ارور 404 میده....!!! لطفاً کمک کنید...:heey:

سلام

اینجور موارد رو توی خود سایتم گزارش کنید بهتر میتونم کمک کنم.

اون تغییراتی که عرض کردم مال نسخه ی 2.6.1 هست و روی جوملای 2.5

فکر میکنم با توجه به آموزشی که نوشتم، اگر برنامه نویس باشید میتونید روی اون نسخه هم کار کنید

موفق باشید

یا علی

من تست کردم گاهی تقویم درست نمایش داده میشه گاهی سه ماه به جلو میره که مشکل انتشار و پیدا میکنه . این روشها خوبن ولی قطعی نیستن بخصوص در بروز رسانی های آنلاین

من شخصا از یه روش خیلی ساده استفاده میکنم و اونم اینه که هنگام پست جدید میرم روی تقویم و روی کلمه امروز کلیک میکنم تقویم درست میشه

اگرم نیاز به ادیت احتمالی بود باز همین کارو میکنم

فکر نمیکنم کار سختی باشه

:dadad4:

سلام

کسی هست مشکل ورژن 2.5.6 k2 بتونه جل کنه؟

یه گروه به اسم اردیبهشت (oor) مشکل k2 رو تا حد قابل قبول حل کرده ، متاسفانه نتونستم لینکش پیدا کنم ،سرچ بیشتر کنید پیدا می کنید

یه گروه به اسم اردیبهشت (oor) مشکل k2 رو تا حد قابل قبول حل کرده ، متاسفانه نتونستم لینکش پیدا کنم ،سرچ بیشتر کنید پیدا می کنید [/quote

منظورتون این سایته؟

البته مشخص نیست که کدوم ورژنو اصلاح کردن

http://ordee.ir/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/item/73-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8-k2

یه گروه به اسم اردیبهشت (oor) مشکل k2 رو تا حد قابل قبول حل کرده ، متاسفانه نتونستم لینکش پیدا کنم ،سرچ بیشتر کنید پیدا می کنید [/quote

منظورتون این سایته؟

البته مشخص نیست که کدوم ورژنو اصلاح کردن

http://ordee.ir/افزونه-های-جوملا/item/73-کامپوننت-محبوب-k2

بله ، همین بود و قبلا استفاده کردم مشکلی ندشت .

یادمم نمیاد برای کدوم نسخه بود .

سلام

دوستان من کمی با این کامپوننت k2 کلنجار رفتم و تا حدودی مشکل تاریخ این کامپوننت رو برطرف کردم ، 2 تا فایل برای دانلود گذاشتم که هر کدام را در مسیر های زیر جایگزین کنید

اول کد زیر را در فایل administrator->language->fa-IR->fa-IR.ini قرار دهید

DATE_FORMAT_LC5="Y/m/d H:i"

و بعد فایل های زیر را در مسیرهای زیر جایگزین کنید

view.html.php

administrator->components->com_k2->views->item

default.php

administrator->components->com_k2->views->item->tmpl

لینک دانلود فایل :

http://webiranian.com/k2_file.zip

لینک دانلود فایل :خرابه

من با ورژن 2.6.1 مشکلم را باهمین فایلها حل کردم ممنون از کارتون

یه گروه به اسم اردیبهشت (oor) مشکل k2 رو تا حد قابل قبول حل کرده ، متاسفانه نتونستم لینکش پیدا کنم ،سرچ بیشتر کنید پیدا می کنید

سلام رضا جان بنده نصب کردم درست شد ولی مشکل اینجاست که مطالب کا2 باز میکنم ادیتور نمایش نمیده!!!

مشکل از کجاست؟

سلام وقت بخیر دوستان من تغییراتی که توضیح دادین رو با توتا فایل انجام دادم در سمت کاربری مشکل حل شد ولی در مدیریت هیچ عملی مثل ویرایش و درج مطلب نمیتونم انجام بدم ورژن کی 2 من 2.5.6 هست لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی ضروری هست

آقا مشکل فهمیدم باید مجموعه هارو تو کا2 باز کنید بدون تغییرات دوباره سیو کنید تا ادیتور نمایش بده:4d564ad6:

ممنون دوست عزیز saman etasi

ولی مشکل حل نشد من به راختی از سمت کاربر در End Front میتونم با نام کاربری وارد بشم مطلب رو با تاریخ شمسی درج کنم ولی وقتی میخوام از محیط مدیریت درج یا ویرایش رو انجام بدم خطاری Pars تاریخ میده و index محیط مدیریت لود میشه

در ضمن تاریخ اولیه در هنگام درج مطلب هم به شکل ThuAMIRDTE_July+0430RJulAMIRDT_0C5 میباشد

ممنون

ولی مشکل حل نشد من به راختی از سمت کاربر در End Front میتونم با نام کاربری وارد بشم مطلب رو با تاریخ شمسی درج کنم ولی وقتی میخوام از محیط مدیریت درج یا ویرایش رو انجام بدم خطاری Pars تاریخ میده و index محیط مدیریت لود میشه

زبان بخش مدیریت را روی انگلیسی قرار بدید مجدد تست کنید

برای جوملا 3 این کارها رو انجام بدید و به بهینه ترین k2 فارسی برسید (البته برای جوملا 2.5 تست نکردم شاید جواب بده):

1 دانلود و نصب نسخه 2.6.5 از سایت اردیبهشت

2 دانلود و نصب دوباره نسخه اصلی 2.6.6 به زبان انگلیسی

3 مراجعه به سایت آقای شکر زاده در پست (حل مشکل تاریخ در K2 ورژن 2.6.1 ) و ویرایش فایل ذکر شده به همون روشی که ایشان توضیح دادند.

نهایتا به نسخه فارسی شده ورژن 2.6.6 بدون نقص دست خواهید یافت.

موفق باشید.

اگر باگ خاصی بود لطفا تو خود وبسایت بگین که اصلاح بشه

ویرایش شده در توسط hossein.shokrzadeh

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری