nirvana

کامپوننت rsseo

11 پست در این موضوع

سلام بچه ها من این کامپوننت رو نصب کردم واسه seo

مشکلی که دارم توی این کامپوننت از هر صفحه ایی که توی سایتم دارم 2 تا ساخته ... چرا این جوری شده؟ و تاثیری توی پایین اورردن سئو سایتم داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خوب دلیلش هم اینه که شما سئو جوملا را فعال کردی. یکبار آدرس کامل را پیدا میکنه . و یکبار هم آدرسی که توسط خود جوملا سئو شده را پیدا میکنه . به همین دلیل باعث ایجاد دوبار میشود

شما تمام لینک ها را در ار اس سئو حذف کنید. سپس سئو خود جوملا را خاموش کنید. و در مرحله آخر دوباره ار اس سئو را فعال کنید. و بهش بگید که لینک ها را جستجو کنه. و مشکل حل میشود

البته من پیشنهاد میکنم سئو خود جوملا را استفاده کنید. چون اگر کوئری در دیتابیس گیر کنه . باعث فشار روی سرور میشه. و در نتیجه سرور شما را بلوکه میکنه . البته مشکلی نیست. و با یک تلفن سایت شما را برای رفع مشکل باز می کنند. ولی برای اینکه این مشکل پیش نیاد کافی که ار اس سئو را هر روز چک کنید. و بررسی کنید. البته اگر می خواهید این اتفاق هرگز پیش نیاد خزنده اتوماتیک را خاموش کنید. تا لینک بصورت اتوماتیک پیدا نشه. ولی باز یه مشکلی هست که اون هم اینه که برای هر لینک باید بصورت دستی اقدام به سئو کنید.

سئو جوملا اینقدر قوی هست. که نیاز به کامپوننت های سئو ندارد. البته در نسخه 1.5 نیاز به کامپوننت های سئو هست. چون سئو ضعیف است.

موفق پایدار

این کامپوننت کتاب آموزش داره؟؟؟

بصورت فارسی نخیر ، افزونه راحتیه با ازمون و خطا می تونید به کارایش پی ببرید

سئو rsseo نصب کردم و بعد تمامی صفحات ارور 404 میده، غیرفعال، پاک کرده و دوباره نصب کردم ولی باز خطا 404 میده ، خواهشا سریعا کمک کنید. ممنون

تو تنظیمات سئو جوملا گزینه mod_rewrite غیر فعال

اگر هم میخای فعال باشه باید تو روت هاست فایل زیر رو داشته باشی:

.htaccess

سلام

ممنون میشم دوستان بنده را راهنمایی کنن

من rsseo را نصب کردم ولی فقط هوم سایت را شناسایی میکنه و غیر از این هیچ چیز دیگه ای را لیست نمیکنه.

باید چکار کنم که درست بشه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری