mminaei

صفحه سفید در زمان ارسال خبرنامه acymailing

7 پست در این موضوع

با سلام

پس از نصب کامپوننت acymailing 3.8.0 همه قسمتهای کامپوننت و ماژول به خوبی کار میکنه اما وقتی میخواهم یک خبرنامه ارسال کنم و یا ارسال آزمایشی رو میزنم صفحه سفید ظاههر میشه و خبرنامه در لیست انتظار ارسال قرار میگیره. آیا مشکل از تنظیمات هاست هست؟ و اگر هست چطور میشه برطرفش کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به بخش پیکربندی اصلی جوملا برید و در سربرگ سرور گزینه گزارش خطا را روی حداکثر تنظیم کنید و ذخیره کنید

حالا مجدد ارسال خبرنامه رو تست کنید و خطای نمایش داده شده را اینجا قرار بدید راهنمایی کنیم خدمت شما

احتمالا چون نال شده ست.به مشکل برخورده!

با این حال ارور رو قرار بدید در صورت حل شدن،راهنمایی کنیم...

موفق باشید و سربلند

با سلام

من از نسخه نال استفاده نمیکنم و نسخه رایگان خود سایت اصلی هست

گزارش خطا رو روی حداکثر قرار دادم اما باز هم صفحه سفید و بدون هیچ اروری نمایش داده میشه و خبرنامه های ارسالی به صف انتظار منتقل میشه

دوستان من با ماژول این کامپوننت مشکل دارم. اصلا درست کار نمی کنه نه در جوملا 2.5 و نه در 1.5 !

فقط در حالت پاپ آپ افکت سایت بالا میاد. ولی وقتی میخوای روی دکمه عضویت کلیک کنی صفحه سفید میاد! هر کاری هم کردم درست نشد!

لطفا راهنمایی فرمایید.

دوستان من با ماژول این کامپوننت مشکل دارم. اصلا درست کار نمی کنه نه در جوملا 2.5 و نه در 1.5 !

فقط در حالت پاپ آپ افکت سایت بالا میاد. ولی وقتی میخوای روی دکمه عضویت کلیک کنی صفحه سفید میاد! هر کاری هم کردم درست نشد!

لطفا راهنمایی فرمایید.

دوست خوبم اگر گزارش خطا رو از پیکربندی روی حدااکثر بذارید برای شما یه خطا نشان خواهد داد به احتمال زیاد برای شما هم همون خطایی هست که

چند روزه هی توی انجمن مطرح میشه علتشم خراب بودن ماژولی هست که دانلود کردین طبق چیزی که سایت سازنده گفته

یکی از دوستان هم مثل شما صفحه سفید میومد گزارش خطا رو حداکثر گذاشت همون خطا رو داد...

دوستان یه مطلب توپ پیدا کردم!!!

تو گوگل سرچ کردم در مورد این باگ یه انجمن باگ رو رفع کرده و برای دانلود گذاشته!!!!

http://www.google.com/search?q=%D8%B1%D9%81%D8%B9+%D8%A8%D8%A7%DA%AF+acymailling&oq=%D8%B1%D9%81%D8%B9+%D8%A8%D8%A7%DA%AF+acymailling&sugexp=chrome,mod=8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری