ابوالفضل طالبی

آموزش جوملا 3.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

4 پست در این موضوع

با توجه به انتشار نسخه 3 جوملا و همچنین انتشار نسخه 3.5 جوملا در آینده ای نزدیک ، قصد دارم آموزشهای کاملی از این نسخه های جدید جوملا که انقلابی در طراحی وب سایت مبتنی بر سیست مدیریت محتوا در سطح جهانی است ارائه کنم.به همین منظور برای اولین بار در ایران آموزشهای مربوط به نسخه های جدید جوملا را در این تاپیک با عنوان "اولین کتاب آموزش جوملا 3 و 3.5" در این تاپیک آغاز میکنم.

شما میتوانید هر دو هفته یک بار آموزشها را به صورت کتاب pdf از همین تاپیک دانلود کنید و یا در ماهنامه دیجیتال به صورت چاپی از باجه های روزنامه فروشی تهیه نمایید.

joomla25_book_joomlaforum.ir.png

اولین و کاملترین کتاب آموزشی جوملا 3 و 3.5

اولین کتاب آموزش جوملا 3.5 در ایران که شروع دارد ولی پایان ندارد!!

توضیح:

آموزشهای ابتدایی مربوط به جوملا 3 و 3.5 با آموزشهای مربوط به جوملا 2.5 که قبلا در این تاپیک شروع کرده بودم یکسان است لذا بخشی از آموزشهایی که شما باید قبل از شروع کار با جوملا 3 و 3.5 بدانید شامل موارد زیر است که از شما درخواست میکنم قبل از شروع آموزش موارد زیر را مطالعه نمایید:

پس از مطالعه دو قسمت اشاره شده بالا میتوانید ادامه مباحث آموزشی جوملا 3.5 را دنبال بفرمائید.

همچنین برای شرکت در کلاس های حضوری و یا خرید فیلمهای ویدیویی به لینک های زیر میتوانید مراجعه نمایید

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همزمان با آغاز سال 94 تاپیک آموزشی جوملا 3 فعال خواهد شد تا دوستان با آموزشها لازم بتوانند با محیط جوملا کاملا آشنا شوند.

برای شروع ابتدا بسته کامل جوملا را از لینک زیر دانلود نمایید:

جوملا 3 فارسی انجمن جوملای ایران

از لینک مورد اشاره همچنین فایل زبان فارسی نیز دانلود کنید.

پس از دانلود موارد فوق طبق سرفصلهای زیر آموزش جوملای 3 در این تاپیک دنبال خواهد شد

• نصب و پیکربندی نرم افزار های مورد نیاز و wamp
  • نصب جوملا روی لوکال
  • کار با مجموعه ها
  • کار با مطالب
  • کار با منوها
  • توضیحات مربوط به افزونه ها
  • کامپوننت های پیشفرض
  • ماژولهای جوملا
  • پلاگین های جوملا
  • نصب چند افزونه ی کاربردی و مهم
  • زبان ، چند زبانگی و ترجمه
  • قالبها
  • پیکربندی اصلی جوملا
  • هاست و دامنه
  • امنیت در جوملا
  • سئو در جوملا
  • نکات باقی مانده

سلام ببخشید من تازه عضو شدم و مبتدی هستیم.. اولین و کاملترین کتاب آموزشی جوملا 3 و 3.5  لینک دانلود آموزشو نمیتونم پیدا بکنم !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری