Mahboobe.Maleki

رفع مشکلات Wamp server

282 پست در این موضوع

سلام. من یک سرور مجازی خریدم که ومپ را بر روی آن راه اندازی کرده ام. از طریق خود سرور با زدن لوکال هاست در مرورگر, سایت ساخته شده به درستی باز میشود. حال میخواهم که دوستانم با تایپ آیپی سرورم در مرورگر, سایت را مشاهده کند, حالا که آدرس را در مرورگر خودمان میزنیم خطای 403 میدهد, سپاسگذار میشوم اگر راه حلی میدانید, راهنمایی نمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام من در هنگام ورود به وردپرس با پیغام خطایThe site is experiencing technical difficulties رو به رو میشوم 

در هنگام ورود به پی اچ پی مای ادمین هم با خطای 

Fatal error: Call to undefined function mb_detect_encoding() in C:\wamp64\apps\phpmyadmin4.6.4\libraries\php-gettext\gettext.inc on line 177

رو به رو میشوم 

لطفا راهنمایی کنید.

در 19 ساعت قبل، شکیبا گفته است :

سلام من در هنگام ورود به وردپرس با پیغام خطایThe site is experiencing technical difficulties رو به رو میشوم 

در هنگام ورود به پی اچ پی مای ادمین هم با خطای 

Fatal error: Call to undefined function mb_detect_encoding() in C:\wamp64\apps\phpmyadmin4.6.4\libraries\php-gettext\gettext.inc on line 177

رو به رو میشوم 

لطفا راهنمایی کنید.

سلام

تابع mb_string  را در وب سرویس فعال کنید

فایل

INSTALLDIR\php\php.ini

را باز کنید و کامای اول 2 خط زیر را بردارید

extension=php_fileinfo.dll
extension=php_mbstring.dll

یک بار ومپ را ریستارت کنید

1 کاربر پسند دیده است

سلام من برنامه رو نصب کردم اما بعد از ایجاد رکورد ها برای جداول دیتابیس تو ومپ سرور در قسمت browse  گزینه های مربوط به ادیت حذف و... رکورد ها برام نمیاد میشه راهنمایی کنید 

سلام برای ورود به قسمت phpmyadmin به ارور 200 برمیخورم لطفا راهنماییم کنین ممنون    

متن ارور:

Error in processing request

Error code: 200
Error text: OK (rejected)
It seems that the connection to server has been lost. Please check your network connectivity and server status.

1.png

عزیزان من wampserver32 را روی ویندوز7ultimate (32بیتی) نصب کردم ووردپرس و پرستاشاپ هم نصب کردم تا داستان رسید به قسمت جالب http و https خلاصه هر چی آموزش و راه حل بود دیدم و رفتم تا این پیام برای نصب loader-wizard............................

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Apache/2.4.51 (Win32) PHP/7.4.26 Server at localhost Port 8

خواهش میکنم عزیزان راهنمایی کنید اساسا به ویندوز ارتباطی داره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری