saman etasi

مشکل با کش جوملا!

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من مشکلی خاصی با جوملا ندارم از وقتی که آشنا شدم باهاش اگه هم مشکلی بوده به کمک بچه های فروم حل شده ولی تنها مشکلم اینه که وقتی یه ماژولی میسازم میزارم تو سایت یه بار زود نشون میده یه با دیر نشون میده

یه بار اصلا نشون نمیده اصلا داستان داریمااا:13::13::j58r36j3gcr4suxymup

یا اینکه نشون نمیده میرم رو یه سیستم دیگه چیک میکنم میبینم انجا داره نشون میده(اصولا نباید این طوری باشه ادم با 2تا کامپیوتر که سایت طراحی نمیکنه) حتی Cash & history مرورگرم هم پاک میکنم ولی باز نشون نمیده

میدونید مشکل از چیه واقعا اذیت میشه ادم سر یه چیز کوچیک چند سایت وقت ادم میگره :33::33:

ویرایش شده در توسط saman etasi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

tnt عزیز هیچ راه دیگه نداره :-(؟

الان چند دقیقه بیخیل شدم دوباره زدم عوض شد یعنی هر حرکتی بکنیم باید 10 15 دقیقه بگذره تا اعمال بشه اون حرکت !!!!!!!!!!!!!!!

یه پلاگین کش هست غیر فعال کن برای دیدنشم نمیخواد دوتا سیستم داشته باشی ctrl+f5

یه پلاگین کش هست غیر فعال کن برای دیدنشم نمیخواد دوتا سیستم داشته باشی ctrl+f5

امیر جان اسم پلاگین کش چیه دقیقا پیداش نکردم

ctrl + F5 میزنم دیگه جواب نمیده:13:

منم این مشکل رو دارم یعنی مطلب رو که می ذاری تو سایت تا می خوای ببنی شکل ظاهری اش چه جوریه نمی یاره!

کش از یه طرف خیلی خوبه که سرعت سایت رو بالا می بره ولی این جوری هم می شه دیگه!!!

یه مشکل دیگه هم توی تعداد کاربران آنلاینه!

بعد از طراحی به این مشکلات هم برخواهید خورد :D

Couldn't create the required cache dir: /home/u847863654/public_html/media/nextend/cache/image/n1419877800/ Please make sure that the folder writeable by PHP!15

سلام و درود

من سایتمو از لوکال به هاست لنتقال دادم ولی هنگام باز کردن سایت این نوشته میاد

http://hefazat.vvs.ir/

Couldn't create the required cache dir: /home/u847863654/public_html/media/nextend/cache/image/n1419877800/ Please make sure that the folder writeable by PHP!15

سلام و درود

من سایتمو از لوکال به هاست لنتقال دادم ولی هنگام باز کردن سایت این نوشته میاد

http://hefazat.vvs.ir/

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری