tgr

( به مناسبت ایام ماه محرم ) سیستم ثبت هاست و دامنه به صورت آنلاین

28 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به همه دوستان

به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم این کامپوننت مای دامنه که بصورت اختصاصی برای سایت خودم نوشته بودیم رو میذارم همه دانلود کنن ولی فقط التماس دعای شدید داریم .

برنامه نویس این سیستم دوست و برادر عزیزم آقای علیرضا بلوردی بود .

قابلیت هاش بی نظیره به صورت آنلاین هم به بانک های پارسیان و سامان متصله .

التماس دعا ویژه

لینک دمو

البته ماژولی هم داره که روی لینک دمو کارش کردم که چند روز دیگه اون هم واستون میزارم .

دانلود از آبلود سنتر انجمن

ویرایش شده در توسط tgr

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر از شما و آقای بلوردی عزیز

من این افزونه رو تست کردم بسیار کاربردی و در عین حال ساده و راحت بود فقط یک نکته اینکه درگاه های بانکی خیلی محدودی داره و اگر بشه این قسمت رو کمی توسعه داد عالی می شه

راستی چرا پس از ثبت سفارش برای مدیر ایمیلی ارسال نشد؟:21:

اول این که بنده حسنی هستم نه بلوردی . بعد از اون یه اشتباه در زمان کد کردن برنامه کردم که فایل هاشو میگذارم اونم فایل سوآب بانکی میباشد .

ایمیل به مدیر هم ارسال میشه در تنظیمات دقت فرمائید متوجه میشید .

دوست عزیز

دوم اینکه کی گفت شما بلوردی هستید نه حسنی. بنده منظورم از توسعه درگاه بانکی مشخص بود اینکه درگاه هایی مثل بانک ملت یا زرین پال رو بشه روی اون کانفیگ کرد حالا بصورت پلاگین یا هر طور دیگر.

چرا اینقدر خشن هستید شما. خوب بنده تو نصب و کانفیگ افزونه ها خیلی مبتدی هستم این بود که متوجه نشدم باید در وارد کردن ایمیل و تنظیمات دقت می کردم.

به هر حال ممنون

الهی قربون شما من برم فدات شم . ببخشید من منظوری نداشتم فدات شم .چشم حتما این کار رو توی برنامه کاریم میذارم و ملت و زرین پال هم انشار میدم واستون . رضایت شما دوستان آرزوی قلبی ماست .

بازهم اگر سوء تفاهمی شده شرمنده

تشکر از شما جناب حسنی برای انتشار این افزونه با ارزش قطعا مورد نیاز بسیاری از کابران هست و خیلی از دوستان که تو کار هاست هستند استفاده لازم رو خواهند برد

سلام

ضمن خسته نباشید

مرسی از هدیه خوبتون

ولی سایت دمو که من چک کردم همه دامین هارو میزنه ازاد حتی دامین هایی که خریداری شده اند

لطفا بررسی بفرمایید

با تشکر از این افزونه بسیار خوبی که قرار دادین. واقعا دنبال همچین افزونه ای بودم. اگر ماژولش هم قرار میدادین که دیگه عالی میشد.

عالی بود

رو دمو تست کردم

مرجع رسمی یا وب سایت رسمی نداره این کامپوننت

چرا وب سایت خود شرکت ما در این جا داره کار میکنه و برای خودمان بصورت اختصاصی داره کار میکنه و این نسخه رو برای همه همکاران نیز منتشر کردم .

www.aniserver.com

دوست من kianesfahan جناب tgr لطف کردند و یک افزونه رو بصورت رایگان قرار دادند

ایشون خوششون اومد و افزونه رو کد کردند و هیچ مشکلی نداره ، هدیه عمومیه یعنی هرکس دوست داشت نصب میکنه و استفاده میکنه و هرکس خوشش نیومد استفاده نمی کنه

اگه بهر دلیل ما شک داریم که افزونه دارای مشکل هست (قبلا هم داشتیم ، سامانه پیامک){مقصود تمثیل و نه خدای نکرده قصد خاصی) میتونیم استفاده نکنیم.

و مراتب را به مدیریت اعلام کنیم که ایشون پیگیری کنند.

با سلام من این کامپوننت رو تست کردم همه چیز به خوبی کار می کنه فقط یک چیز کوچیک البته خیلی بی اهمیت اینکه این کامپوننت خیلی دل رحم و مهربونه و همه دامنه ها رو آزاد می زنه تا شما خدایی نکرده بهت استرس وارد نشه.

البته این کامپوننت روی سایت آنی سرور درست کار می کنه ولی ظاهرا اینجا که برای دانلود همکاران گذاشتن نسخه مهربونشون رو گذاشتن. امیدوارم جناب tgr این تاپیک رو پیگیری و مشکل رو رفع کنند.

سلام دوست عزیز دو کار انجام دهید

1 - پورت 43 رو آزاد کنید

2 - تابع fsokopen را باز نمائید .

دگیر از مهربانی در می آید .:35:

دلم نیامد کتبا ازتون تشکر نکنم.

امیدوارم همیشه موفق باشید و باز هم ممنون

من می خوام توی این کامپوننت قسمت گرافیکش یه سری تغییرات بدم

امکانش هست همه برنامه ها کد شده اند، میشه خودم انجام بدم یا حتما باید سایت سازنده تغییرات رو برام اعمال کنه؟

تغییراتی که می خوام بدم زیاد و کمی متفاوت هستند

می خوام یکی دو جا کلید ثبت نام و ورود و یه جا ها کلید ثبت فرم رو اضافه کنم که خب اینها رو نمیشه تو css کدشون رو نوشت

یه جورایی کد html م یخواد

میشه ؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

من برای طراح کامپوننت هم پ.خ گذاشتم اما پاسخ ندادند

سلام دوستان

هنگام نصب این کامپوننت این خطا رو میده :

نصب کامپوننت: کامپوننت دیگری در حال استفاده از پوشه می باشد: C:\xampp\htdocs\Joomla_Persian_2.5.17-Stable-Full_Package\administrator\components\com_mydomain

چیکار باید کنم ؟

لطفا کمک کنید ممنون

درود و عرض خوش آمدبه انجمن جوملای ایران

احتمالا شما قبلا افزونه ثبت دامنه دیگه ای نصب کردید

درود و عرض خوش آمدبه انجمن جوملای ایران

احتمالا شما قبلا افزونه ثبت دامنه دیگه ای نصب کردید

سلام ، خیلی متشکرم

بله من یک ماژول نصب کرده بودم ، ولی به درستی کار نمیکرد ، الان پاک کردم ، ولی باز همین خطا رو میده ):

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری