MILAD SAFARY

ضعف بزرگ جوملا ( نبود قالب های متنوع) نتیجه = جوملا زدگی!

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

متاسفانه در حدود دو ماهی که از آشنایی ام با جوملا می گذرد همچنان از ضعف بزرگ جوملا در ایران که کمبود قالب است به شخصه رنج می برم.متاسفانه این کمبود قالب تا حدی پیش رفته که وقتی در موتور قدرتمند گوگل کلماتی چون( دانلود قالب های جوملا و ...) را سرچ می کنم به نتیجه مطلوبی نمی رسم چرا که یا با سایت هایی برخورد می کنم که قالب ها را فارسی نموده وبه فروش گذاشته اند و یا با قالب هایی مواجه می شوم که با ورژن جوملایی که نصب کردم ست نیستند و یا حتی با سایت های فارسی بی شماری مواجه می شوم که قالب های انگلیسی رو برای دانلود گذاشتند !و این یعنی جوملا زدگی!

به عنوان نمونه عرض می کنم حدود یک هفته است که کامپوننت جوم شاپینگ که یک فروشگاه ساز هست رو نصب نمودم اما همچنان به دنبال قالبی مناسب هستم.در یک کلام اصلا تنوع قالب در جوملا معنا ندارد و فقط به پیشرفتگی مدیریت جوملا توجه شده است وبس!!!

راستی ! ما چگونه می توانیم ادعا کنیم که جوملا یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است و آن وقت به فروش افزونه ها وقالب های آن بپردازیم!!!!!!!!!!مگر جوملا بدون قالب وافزونه و... معنایی دارد؟

البته سوتفاهم نشود.در حقیقت حرف بنده فضای خارج از این انجمن بود و شخصا از زحمات بی منت جناب مهندس ابوالفضل طالبی ودیگر عزیزان همچون مهندس دلجو و مهندس شهبازی نهایت تشکر وسپاس را دارم.وباور دارم که هدف این انجمن پیشرفت وتوسعه روزافزون جوملا در ایران است.

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جوملا ابر قدرت سایت ساز جهان هست.

درباره قالب و افزونه ها تا حدی که نیازهای عمومی یا بیشتر رو رفع بصورت رایگان قرار داره.

اگه به قالب اختصاصی یا ویژه نیاز دارید می تونید سفارش بدید یا با آرتیستر طراحی کنید

مگر اونهایی که با جوملا کار می کنند نباید نون بخورند.

تنوع قالب جوملا یکی از نقاط قوت اونه به طوری که معادل انگلیسی کلمات فوق رو سرچ کنید به نتیجه های فوق العاده جذابی می رسید و تنها کاری که باید انجام بدید فارسی سازی کردند قالب ها و افزونه ها و ...

و دلیل بر این نیست که چون قالب مورد نظرم رایگان نیست جوملا بدرد نمی خوره.

نمونه : https://www.google.com/search?q=template+shoping+joomla&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#hl=en&client=firefox-a&hs=8Av&tbo=d&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=template+free+shoping+joomla&oq=template+free+shoping+joomla&gs_l=serp.3...1789.3370.1.4118.5.5.0.0.0.0.951.951.6-1.1.0.les%3B..0.0...1c.1.d9nWQ4n1D7M&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=641f5945b1128d93&bpcl=38625945&biw=1086&bih=681

این تصور غلطه که اوپن سورس == رایگان

من سر کلاس هم (اگه اشتباه نکنم) گفتم که تجارت در دنیای اوپن سورس به چه صورته

ارسال شده در (ویرایش شده)

درباره قالب و افزونه ها تا حدی که نیازهای عمومی یا بیشتر رو رفع بصورت رایگان قرار داره.

اگه به قالب اختصاصی یا ویژه نیاز دارید می تونید سفارش بدید یا با آرتیستر طراحی کنید

تنوع قالب جوملا یکی از نقاط قوت اونه به طوری که معادل انگلیسی کلمات فوق رو سرچ کنید به نتیجه های فوق العاده جذابی می رسید و تنها کاری که باید انجام بدید فارسی سازی کردند قالب ها و افزونه ها و ...

نمونه : https://www.google.com/search?q=template+shoping+joomla&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#hl=en&client=firefox-a&hs=8Av&tbo=d&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=template+free+shoping+joomla&oq=template+free+shoping+joomla&gs_l=serp.3...1789.3370.1.4118.5.5.0.0.0.0.951.951.6-1.1.0.les%3B..0.0...1c.1.d9nWQ4n1D7M&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=641f5945b1128d93&bpcl=38625945&biw=1086&bih=681

سلام خدمت مهندس واستاد عزیزم

سخن شما کاملا تایید میشه اما مهندس عزیز منظور بنده در ایران بود وبس ودرخط اول هم تاکید نمودم.و گرنه در قدرت جوملا جای هیچ گونه شکی نیست.بیش از 10 هزار افزونه و هزاران قالب در سطع جهانی.( و همین قدرت باعث شده که بنده در حال راه اندازی فروشگاه اینترنتی با این مدیریت محتوا هستم) و. در ادامه نیز خواهم بود.اما در ایران هنوز با کمبودهایی مواجه است .در یک هفته جستجوی خود در زمینه قالبی فروشگاهی با چندقالب جزیی بیشتر برخورد نکردم!

بله فرمودید.اما به نظر بنده نباید تجارت تا حدی پیش بره که بیش از 80 درصد افزونه ها و ماژول ها و پلاگین ها وقالب ها پولی شود!!!چرا که آن وقت سیستم مدیریت محتوای رایگان دیگر معنایی ندارد...

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

سخن شما کاملا تایید میشه اما مهندس عزیز منظور بنده در ایران بود وبس ودرخط اول هم تاکید نمودم.و گرنه در قدرت جوملا جای هیچ گونه شکی نیست.بیش از 10 هزار افزونه و هزاران قالب در سطع جهانی.اما در ایران هنوز با کمبودهایی مواجه است .در یک هفته جستجوی خود در زمینه قالی فروشگاهی با چندقالب جزیی بیشتر برخورد نکردم!

بله فرمودید.اما به نظر بنده نباید تجارت تا حدی پیش بره که بیش از 80 درصد افزونه ها و ماژول ها و پلاگین ها وقالب ها پولی شود!!!چرا که آن وقت سیستم مدیریت محتوای رایگان دیگر معنایی ندارد...

ای وای چرا دوبار نوشتی:33:

بگذریم. اول سلام عرض می کنم خدمت آقای صفری و سپس باید عرض کنم

که ایران تنها یک کشوره و شما وقتی قالبای خارجی رو جستجو می کنی شامل قالبای تموم دنیاست. پس پر واضحه

که قالب های ایران در مقابل قالب های خارجی یک صدم هم نشه.

مساله ای که باید به آن توجه کرد این است که منظور از رایگان بودن جوملا، هسته ی اصلی آن است نه افزونه ها ، قالب ها و غیره.

با این حرف شما موافق هستم که در ایران اکثر سایت های فروش قالب شامل قالب های ترجمه شده هستند. دلیل آن نیز بهتر، زیباتر، حرفه ای تر

و از همه مهمتر ارزان تر بودن قالب های خارجی است.

فکر می کنم هیچ cms و یا زبان برنامه نویسی دیگری شامل اینقدر تنوع افزونه و قالب نیست.

شما اگر دنبال قالب خاصی هستید، پیشنهاد می کنم آن را سفارش دهید تا برایتان به صورت اختصاصی تهیه شود.

آخر همه چیز که رایگان نمی شود. اگر اینطور بود که کسی دنبال افزونه نویسی و طراحی قالب نمی رفت.:128fs318181:

سخن شما کاملا تایید میشه اما مهندس عزیز منظور بنده در ایران بود وبس ودرخط اول هم تاکید نمودم.و گرنه در قدرت جوملا جای هیچ گونه شکی نیست.بیش از 10 هزار افزونه و هزاران قالب در سطع جهانی.اما در ایران هنوز با کمبودهایی مواجه است .در یک هفته جستجوی خود در زمینه قالی فروشگاهی با چندقالب جزیی بیشتر برخورد نکردم!

خدمت دوست عزیز سلام

این طور به نظر می رسد که دچار خستگی شده اید . اما دوست عزیز تمام این موارد که شما فرمودید با قرار گرفتن در جایگاه شما درست و منطقی است . اما اگر شما از این دید به قضیه نگاه کنید چه تغییری در دیدگاه و نظر شما اتفاق خواهد افتاد.

مثال : آقای ابوالفضل طالبی وقت می گذارد - انرژی مصرف می کند - هزینه می کند - افزونه طراحی یا ترجمه و بهینه می کند - حال توقع داریم رایگان منتشر کند !

به نظرت کمی غیر منصفانه نیست ؟ آیا نیاز به درآمد ندارد . آیا به این صورت می تواند به کار خود ادامه دهد ؟

حال خود شما : فروشگاهی دارید راه اندازی می کنید آیا محصولات و خدمات خود را رایگا ارائه می دهید ؟ مصلما خیر

اما به نظر من برای تجارت کردن باید تجارت کرد - یعنی ابتدا شما یک سیستم فروشگاهی حرفه ایی را با صرف هزینه مناسب ایجاد نمایید تا بتوانید از آن کسب درآمد کنید .

صرفا نظر شخصی بنده بود . از لطف تمام دوستانی که خدمات با کیفیت به هموطنان خود ارائه میدهند سپاسگذارم .

ای وای چرا دوبار نوشتی:33:

بگذریم. اول سلام عرض می کنم خدمت آقای صفری و سپس باید عرض کنم

که ایران تنها یک کشوره و شما وقتی قالبای خارجی رو جستجو می کنی شامل قالبای تموم دنیاست. پس پر واضحه

که قالب های ایران در مقابل قالب های خارجی یک صدم هم نشه.

مساله ای که باید به آن توجه کرد این است که منظور از رایگان بودن جوملا، هسته ی اصلی آن است نه افزونه ها ، قالب ها و غیره.

با این حرف شما موافق هستم که در ایران اکثر سایت های فروش قالب شامل قالب های ترجمه شده هستند. دلیل آن نیز بهتر، زیباتر، حرفه ای تر

و از همه مهمتر ارزان تر بودن قالب های خارجی است.

فکر می کنم هیچ cms و یا زبان برنامه نویسی دیگری شامل اینقدر تنوع افزونه و قالب نیست.

شما اگر دنبال قالب خاصی هستید، پیشنهاد می کنم آن را سفارش دهید تا برایتان به صورت اختصاصی تهیه شود.

آخر همه چیز که رایگان نمی شود. اگر اینطور بود که کسی دنبال افزونه نویسی و طراحی قالب نمی رفت.:128fs318181:

سلام خدمت شما دوست گرامی ومحترم

ببخشید اشتباه شده .معذرت می خوام

بله کاملا درسته مگه همه چیز رایگان میشه.اصلا مگه راه اندازی سایت بدون خرج کردن پول هم می شود.کسی که سراغ راه اندازی سایت رفت باید پول خرج کند از دامنه وهاست گرفته تا هزینه های دیگر.آیا نباید برای طراحی بنر و.. برای سایت خود پول خرج کرد؟آیا نباید برای تبلیغ برای سایت خود پول خرج کرد؟آیا نباید برای طراحی قالب برای سایت خود هزینه کرد؟چرا صد درصد .اما مسئله چیز دیگری است متاسفانه که بنده به دلیل نداشتن تجربه کافی نتوانسته ام منظورم را خوب برسانم.

حرف من این است که نباید فضایی پدید آورد که 80 درصد افزونه ها وقالب ها و.. فارسی شده پولی شود.

بنده کوچک تر از آن هستم که بخواهم موضوعی رو به شما اثبات کنم ولی باز هم جسارت می کنم و مطلبی را می نویسم.

ترجمه ی افزونه ها و قالب ها کار حرفه ای و مشکلی است و کسی که این کار را انجام می دهد

زمان خیلی زیادی را برای یادگیری این کار صرف کرده و زمان زیادی را از وقت عزیزش برای ترجمه ی افزونه ها و قالب ها

صرف کرده. پس صد در صد باید از این همه هزینه ای که کرده پولی بدست بیاورد تا او را برای کارهای بعدی امیدوار کند.

صد در صد کارها باید این گونه باشد. ولی بعضی از افراد که شامل اون بیست در صد می شوند می آیند و کارهایشان را به رایگان

قرار می دهند تا دیگران استفاده کنند که این از لطف و بزرگواری آنها می باشد و ما نباید انتظار داشته باشیم که تمامی کارها رایگان باشند.:128fs318181:

بنده کوچک تر از آن هستم که بخواهم موضوعی رو به شما اثبات کنم ولی باز هم جسارت می کنم و مطلبی را می نویسم.

ترجمه ی افزونه ها و قالب ها کار حرفه ای و مشکلی است و کسی که این کار را انجام می دهد

زمان خیلی زیادی را برای یادگیری این کار صرف کرده و زمان زیادی را از وقت عزیزش برای ترجمه ی افزونه ها و قالب ها

صرف کرده. پس صد در صد باید از این همه هزینه ای که کرده پولی بدست بیاورد تا او را برای کارهای بعدی امیدوار کند.

صد در صد کارها باید این گونه باشد. ولی بعضی از افراد که شامل اون بیست در صد می شوند می آیند و کارهایشان را به رایگان

قرار می دهند تا دیگران استفاده کنند که این از لطف و بزرگواری آنها می باشد و ما نباید انتظار داشته باشیم که تمامی کارها رایگان باشند.:128fs318181:

بله کاملا حق باشماست

خدمت دوست عزیز سلام

این طور به نظر می رسد که دچار خستگی شده اید . اما دوست عزیز تمام این موارد که شما فرمودید با قرار گرفتن در جایگاه شما درست و منطقی است . اما اگر شما از این دید به قضیه نگاه کنید چه تغییری در دیدگاه و نظر شما اتفاق خواهد افتاد.

مثال : آقای ابوالفضل طالبی وقت می گذارد - انرژی مصرف می کند - هزینه می کند - افزونه طراحی یا ترجمه و بهینه می کند - حال توقع داریم رایگان منتشر کند !

به نظرت کمی غیر منصفانه نیست ؟ آیا نیاز به درآمد ندارد . آیا به این صورت می تواند به کار خود ادامه دهد ؟

حال خود شما : فروشگاهی دارید راه اندازی می کنید آیا محصولات و خدمات خود را رایگا ارائه می دهید ؟ مصلما خیر

اما به نظر من برای تجارت کردن باید تجارت کرد - یعنی ابتدا شما یک سیستم فروشگاهی حرفه ایی را با صرف هزینه مناسب ایجاد نمایید تا بتوانید از آن کسب درآمد کنید .

صرفا نظر شخصی بنده بود . از لطف تمام دوستانی که خدمات با کیفیت به هموطنان خود ارائه میدهند سپاسگذارم .

سلام خدمت شما

بله کاملا حق باشماست.بنده اصلا قصد جسارت نداشتم و از زحمات تک تک دوستان علی الخصوص جناب ابوالفضل طالبی تشکر می کنم.بنده فضای خارج از این انجمن منظورم بود وبس.وگرنه زحمات بی منت مدیریت عزیز وشما عزیزان بر کسی پوشیده نیست ونخواهد بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری