hichestan

بولد شدن یکباره خبرخوان سایت

10 پست در این موضوع

با سلام و تسلیت ماه محرم

من در سایتم از دو تا خبرخوان استفاده میکنم که یکباره تمام فیدهای خبریش بولد و نا همگن شده اند

این و هم بگم که اصلا سراغ ویرایش قالب و css نرفتم و دوم اینکه ماژول و حذف کردم و دوباه نصب کردم اما شنده و ساتی که ازش فید خبرخوان و هم می گیرم عوض کردم اما یاز هم درست نشد

میشه یک راهنمایی کنید بدجور نیازمندم

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

راستش و بخای چقد خوشحال شدم که بالاخره یکبار هم قسمت ما شد که مدیر انجمن جوابمون و بده یکی دو تا سوال دیگه هم دارم از تون لطفاً جواب بدید

سلام

آدرس سایتتون رو بذارید نگا کنیم...

ویرایش شده در توسط hichestan

شما در قالبتون به پوشه css برید و درفایل template.css خط 152 این کلاس هست

.pv-postcontent h2 a, .pv-postcontent h2 a:link, .pv-postcontent h2 a:hover, .pv-postcontent h2 a:visited, .pv-blockcontent h2 a, .pv-blockcontent h2 a:link, .pv-blockcontent h2 a:hover, .pv-blockcontent h2 a:visited {
   font-size: 18px;
}

مقدار font-size رو که 18 هستش کمترش کنید با ctrl+f5 سایتتون رو رفلش کنید تا اندازه خبرخوان کوچیک بشه...

ضمن تشکر حالا اگر بخوام به جای فونت 18 مثلاً 12 بولد بزارم باید کد خاصی برای بولد کردنش بزارم ؟؟؟

شما در قالبتون به پوشه css برید و درفایل template.css خط 152 این کلاس هست

.pv-postcontent h2 a, .pv-postcontent h2 a:link, .pv-postcontent h2 a:hover, .pv-postcontent h2 a:visited, .pv-blockcontent h2 a, .pv-blockcontent h2 a:link, .pv-blockcontent h2 a:hover, .pv-blockcontent h2 a:visited {
   font-size: 18px;
}

مقدار font-size رو که 18 هستش کمترش کنید با ctrl+f5 سایتتون رو رفلش کنید تا اندازه خبرخوان کوچیک بشه...

اون اندازه فونت رو مشخص میکنه خودتون هر اندازه ای دوست داشته باشین میتونید وارد کنید تا همون اندازه نمایش داده بشه...

اگه وقت داشته باشید و راهنمایی کنید ممنون میشم واقعا

ببینید الان که اندازش 18 بود کلی بهم خورده بود و نا هگن و الان هم که کمتر میزام مثلاض 14 خیلی بده یکجوری میشه سایت فک کنم مثلا 13 یا 12 بولد براش خوب باشه و یا هم اینکه فونتش و باید عوض کنم .اگه امکان داشته باشه و دستور بولد و یا تغییر فونت موضوع ذکر شده رو برام بفرستید تشکر می کنم و یک سوال دیگه شاید بگید بی ربط باشه ولی همه وقت شما رو پیدا کردن کار راحتی نیست چطور می تونم کادر مشکی زیر هدر سایت و یکم باریک تر و رنگش و عوض کنم ؟؟؟؟ راستی شما چطور خط های ویرایش قالب و میشناسید یعنی کلک خاصی داره مثلا خط 152 ؟؟؟ یه ما هم یاد بدید ...مرسی

اون اندازه فونت رو مشخص میکنه خودتون هر اندازه ای دوست داشته باشین میتونید وارد کنید تا همون اندازه نمایش داده بشه...

میتونید اندازه رو 12 قرار بدید و این دستور رو هم به اون کلاس اضافه کنید تا بولد بشه

font-weight:bold;

پیدا کردنشونم کلک نداره خیلی راحت با استفاده از ابزار firebug که روی فایرفاکس نصب میشه اینها رو پیدا کنید در موردش جستجو کنید میفهمید

هر قسمت رو بخواید میتونید کدهاش رو ببینید و ویرایش کنید

من واقعاً قبل از این که شما پاسخ بدبد همین کد و زیر اندازه فونت پیست کردم اما پس از چند بار رفرش کردن هیچ تغییری نکرد جالبه که اصلا روز اول این قدر ترو تمیز بود و من توی تنظیماتش اصلا دستکاری نکرده بودن اما نمی دونم چطور این جوری شده ؟؟؟؟

راستی قسمت دوم سوالم رو هم پاسخ بدید جان خودتون ایران نگیرید که چرا بی ربطه

یک سوال دیگه شاید بگید بی ربط باشه ولی همه وقت شما رو پیدا کردن کار راحتی نیست چطور می تونم کادر مشکی زیر هدر سایت و یکم باریک تر و رنگش و عوض کنم ؟؟؟؟ یه ما هم یاد بدید ...مرسی

میتونید اندازه رو 12 قرار بدید و این دستور رو هم به اون کلاس اضافه کنید تا بولد بشه

font-weight:bold;

پیدا کردنشونم کلک نداره خیلی راحت با استفاده از ابزار firebug که روی فایرفاکس نصب میشه اینها رو پیدا کنید در موردش جستجو کنید میفهمید

هر قسمت رو بخواید میتونید کدهاش رو ببینید و ویرایش کنید

شما کد رو درست وارد نکردین اندازه رو فقط به 14 تغییر دادید اون کد را داخل {} آکولادهای همون کلاس باید بذارید الان من کد رو توی سایتتون ندیدم

برای تغییر زیر هدر که منو ها هستن بخواین تغییر بدین باید چند جا رو تغییر بدین اونم با css باید آشنا باشید اندازش رو تغییر بدیدن باید چند جا تغییرات بدین تا درست عمل کنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری