alirezazare

معرفی و انتشار طرح های اختصاصی موقعیت قالب

نظر شما راجع به این تاپیک چیست   3 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. نظر شما راجع به این تاپیک چیست

• خوب
    • بد
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

17 پست در این موضوع

سلام خدمت تمام دوستان

هدف از ایجاد این بخش قرار دادن پوزیشن هایی هست که دوستان در طراحی قالب مد نظر قرار می دهند

البته یک تاپیک از دوست و استاد خوبمون اقای سعیدی دیدم که جا داره همین جا به ایشون عرض احترام داشته باشم و منتظر ادامه آموزش های ایشان هستم.

خواهش میکنم دوستان از قرار دادن پست های اضافی و بی مورد خودداری کنند و فقط اتود های پوزیشن را قرار بدهند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

از دوستانی که در نظر سنجی شرکت میکنند و با ارایه طرح های خود تاپیک را مفید می کنند صمیمانه تشکر می کنم

سلام به همۀ دوستان - امیدوارم سوالم بی ربط نباشه - لطف کنید بگین که چطور می شود نمایۀ چیدمان یک قالب نصب شده را مشاهده کرد؟ مثل تقریباً شکل هایی که شما گذاشتین و نه تست موقعیت یابی - ممنون.

سلام به همۀ دوستان - امیدوارم سوالم بی ربط نباشه - لطف کنید بگین که چطور می شود نمایۀ چیدمان یک قالب نصب شده را مشاهده کرد؟ مثل تقریباً شکل هایی که شما گذاشتین و نه تست موقعیت یابی - ممنون.

به این صورت که کلی نمی شه همون تست موقعیت یابی است که با tp=1? کار می کنه

سلام دوستان .

من می خوام سایت انگلیسیم برعکس فارسیم باشه . یعنی ماژولها برعکس بشه . حتی لوگو ، سرچ ، منو اصلی هم برعکس فارسی باشه .

لطفا راهنمایی کنید .

www.sst4u.com

سلام دوستان .

من می خوام سایت انگلیسیم برعکس فارسیم باشه . یعنی ماژولها برعکس بشه . حتی لوگو ، سرچ ، منو اصلی هم برعکس فارسی باشه .

لطفا راهنمایی کنید .

www.sst4u.com

سلام

دوست خوبم سوال شما ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا یک تاپیک جداگانه باز کنید و مشکلتون رو مطرح کنید

از همه دوستان که همراهی کردن تشکر میکنم

اما گویا این تاپیک برای دوستان جالب نبود

به همه دوستانم یاد آوری می کنم که همه طراحی زیبا از یک ایده ساده روی کاغذ شروع میشه

و هدف بنده هم فعال شدن ذهن خلاق دوستان بود اما استقبال نشد

به نظر من چون به خاطر وجود طرح های مختلف با تعدا زیاد ومتناسب با هر سلیقه ومتناسب با نیاز های مختلف بی نهایت می شه طرح زد اما پیشنهاد یک طرح کلی با موقعیت ها مناسب خوب است اما برای شرکت ها یی که فریم فرک خواصی میخوان طراحی کنن وتمام طرح ها رو روی اون بزنن اما برای طراح های مختلف که برای هر کار طرح جدیدی می زنن زیاد مناسب نیست واستقبال خوبی هم نشده

موقعیت دمو دوست خوبم صابر نمونخ وبی است می تونین از اون استفاده کنید موقعیت های کاملی است

دوستان دیگه ای نمیخوان ایده هاشونو اینجا قرار بدن ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری