vacker

مشکلات فروشگاه ساز قاصدک 2 و عدم استفاده از این نسخه

33 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

ضمن عرض خسته نباشید و تبریک خدمت همکاران عزیزم بابت انتشار قاصدک 2 و 3 باید عرض کنم فکر می کردم بعد از گذشت کلی زمان از انتشار نسخه قاصدک 1 قدرت شما بیشتر در ضمینه ساخت می باشد ولی متاسفانه با باگ های روبرو شدیم که مشکل ساز می باشند

باگ شماره 1 : شما فرض بگیرید ار قاصد 1 استفاده می کنید و نزدیک 1000 تا محصول را وارد کردید با کلی توضیحات حال می خواهیم قاصدک 1 به 2 ارتقاع دهیم به هیچ عنوان ممکن نیست دیتا بیس انتقال داد من از 8 روش مختلف استفاده کردم که با error و باگ مواجعه می شدم آخر سر تصمیم گرفتم با سرور local به وسیله نرم افزار Navicat for MySQL به صورت دستی این کار را انجام بدهم که باز هم تا حدی شد ولی اگه محصولات دوباره وارد می کردم ساده تر بود

شاید پیش خودتون بگید این ربطی به قاصدک نداره Joomshop این مشکل را دارد ولی اگه شما Joomshop با کلی محصول در نسخه ادیت نشده را داشته باشید به وسیله PHP ADMIN شاخه های مورد نظر joomshop انتخاب و backup بگیرید و تغییر کد joomla که اول فایلها هست به کد دیتابیس نسخه جدید و لود کردن می بینید این مشکل به هیج عنوان نیست

دلیل کار نکردن لود بکاپ در نسخع قاصدک این هست که بعضی کد ها تغییر کرده و بعضی گزینه ها زیاد و کم شده در قسمت های مختلف جوشاپ که همین دلیل باعث بروز مشکلات و عدم برگشت بکاپ محصولات میشه که ضربه محکمی به پیکره نسخه فروشگاه ساز قاصدک می باشد و دلیل دوم این می باشد که بعضی از ماژول ها از طریق کد نویسی به جوشاپ متصل می باشد مثل نمایش محصولات در صفحه اصلی و ماژول های غیره ... و تغییر آن ها در نسخه بعدی که این هم باعث عدم لود بکاپ می شود و دیتا بعد از برگشت به مشکل می خورن که محدود افرادی می تونن این مشکل حل کنن

اما اگه از سر مقوله بکاپ گذر کنیم که خیلی مهم هم می باشد برای هر کس می رسیم به مشکل بعدی یا باگ دیگر در نسخه قاصدک 2

باگ شماره 2 : اگر شما بعد از نصب قاصدک تصمیم به اضافه کردن محصول کنید اولین کاری که انجام می دهید این هست که مجموعه های خود را وارد می کنید در جو شاپ ولی بعد از وارد کردن مجموعه ها و اضافه کردن محصولات با مشکل عدم نمایش محصول در صفحه اصلی می شوید که مشکل یا باگ در کد نویسی ماژول مخفی نمایش محصولات می باشد که به صورت کد شده و غیره قابل تغییر می باشد که هیچ مجموعه ای جز رایانه و ماشین اداری به صورت نمایش قبول نمی کند برای مثال شما قاصدک 2 را نصب کنید 1 محصول اضافه کنید حال دسته بندی محصول را موبایل انتخاب کنید و تایید کنید

حال صفحه اصلی را refresh کنید بله محصول قابل نمایش نیست حال دسته بندی محصول را به رایانه و ماشین اداری تغییر دهید تایید کنید حال refresh کنید می بینید که محصول اضافه شد البته این مشکل با تعویض یک خط برنامه نویسی قابل حل می باشد که به خاطر عجله و عدم تست در قسمت های مختلف با این مشکلات همیشه همه شرکت ها مواجعه می شوند

اما باگ شماره سوم: مشکلات از قسمت ثبت نام و لاگین سایت می باشد که از نقاط مهم یک فروشگاه هست و خیلی از دوستان عزیز اشاره کردن

باگ شماره چهارم: خیلی از دوستان هستن که بعد از نصب فروشگاه ساز دوست دارن خیلی تغییرات در قسمت های مختلف سایت انجام دهند به طور مثال ماژول اسلایدر نصب کنند یا ماژول های دیگر که اولین کاری که می کنند به بخش قالب سایت می روند و از قسمت Options نمایش نقشه سایت را فعال می کنند تا

جایگاه قرار داده ماژول ها را ببیند که با اضافه کردن دستور tp=1?/ در آخر سایت نمایان می شود که به دلیل بازهم تغییر کد های قالب و عدم توجه به error ها در هنگام کد نویسی سایت از این امکان عالی نمی توان استفاده کرد

هدف من اصلاً از بین بردن سابقه کاری دوستان عزیز آقای طالبی یا آقای دلجو نیست بلکه حل مشکل و کمک در گرفتن باگ ها می باشد همگی دوستان حتما دیدید که بزرگترین شرکت های دنیا هم بعد انتشار نرم افزار ها با این مشکل ها روبرو می شوند

توصیه من به شما عزیزان این هست که اگر قرار هست جومشاپ یا virtul mart ادیت شه و بعضی کد ها تغییر کند یا ماژول ها ی خاصی به آن متصل شود و بعد تمامی فایل های اصلی کد شوند که قابل ادیت نباشند جزء شخص سازنده پس طراحی جوری باشد که شخصی که از قاصد نسخه X تا Y استفاده می کند به راحتی بتونه به هر ورژنی آپدیت کنه و مشکل برایش پیش نیاد و امکانات دیگر ورژن ها را استفاده کند

با امید موفقیت و آروزی پیروزی در پروژه های بعدی

:auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط vacker

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من که هنوز مشکلات نسخه یک مثل قسمت تیکت رو هم نتونستم راه حلی پیدا کنم هیچ کدوم از دوستان هم نتونستن راهنماییم کنن

مشکلات مطرح شده به آقای دلجو ارجاع داده خواهد شد تا بررسی و اصلاح نمایند.قطعا هر افزونه یا بسته ای که منتشر میشه خالی از ایراد نیست و با استفاده عمومی و گزارش خطاها و مشکلات کاملتر خواهند شد

درود

با تشکر از vacker که تمامی مشکلات را در یک تایپک مطرح کرد.

تمامی گزینه ها اشاره شده تک تک بررسی میشود. و در همین جا پاسخ داده خواهد شد.

البته پاسخ چند مورد را فقط بدم. کد گذاری سیستم به نحوی می باشد. که شما کاملا دستتان برای ادیت کردن باز هست. فقط بخشی از هسته کد شده. که قطعا هیچ برنامه نویسی در این فایل ها نیاز به تغییرات نداره . به هر حال سیستم سفارشی می باشد. یعنی بر اساس ذهن طراح پیاده سازی شده است. ( و اپشن های بسیاری را حذف شده است) علت اینکه کامپوننت جوم شاپ را بصورت کامل و بدون هیچگونه تغییرات در کد نویسی و کاملا کد باز ارائه کردیم همین موضوع بود. که دوستانی که دوستان دارند ایده خودشان را پیاده کنند با مشکل مواجه نشوند. و با نصب کامپوننت به راحتی هر تغییراتی که دوست دارند در کامپوننت اعمال کنند.

البته بخشی از باگ های اشاره شده عمومی هست. و مربوط به ذهن طراح نمی باشد. و باید رفع شود. ولی این موضوع را بابت این عرض کردم که علت نبودن بعضی از اپشن ها در پکیج نصبی را دوستان مطلع بشند.

در مورد نمایش موقعیت های قالب هم باید عرض کنم. قالب برای شرکت icetheme می باشد. و سیستم این شرکت برای نمایش موقعیت این هست که یک اسکرین شات از موقعیت ها را در اختیار شما قرار میدهد. ما فقط این قالب را rtl کردیم. نمایش موقعیت ها را میتوانید به سایت icetheme مراجعه کنید. و قالب it_theshop را مشاهده کنید. و موقعیت های قالب را بصورت اسکرین شات در دمو قالب تماشا کنید.

من که هنوز مشکلات نسخه یک مثل قسمت تیکت رو هم نتونستم راه حلی پیدا کنم هیچ کدوم از دوستان هم نتونستن راهنماییم کنن

شما بارها شده قالبی را مشاهده می کنید. که امکانات فراوانی دارد. اما زمانی که قالب را نصب می کنید. متوجه میشوید که این امکان بصورت یک ماژول اچ تی ام ال بوده. مثلا بارها شده شما قالبی را دیدید که در موقعیت های مختلفی قسمت اخبار داره. اما زمانی که قالب را نصب کردید . متوجه شدید که اون قسمت اخبار یک ماژول اچ تی ام ال بوده که سازنده فقط چند تا خبر را بصورت دستی وارد کرده. و از بخش مطالب جوملا یا کا 2 یا کامپوننت دیگری بصورت خودکار فراخوانی نمیشه.

خوب در اینجا هم ما خواستیم بگیم که میشه یک دکمه تیک قرار داد . تا کمی پروفایل را شلوغ تر نمایش داده. خوب ما نمی توانیم که تیکت را هم برای شما نصب کنیم . شاید سیستم تیکتی که ما نصب کنیم بدرد کسی نخوره .کافی شما یک سیستم تیکت نصب کنید. و لینک مورد نظر را به این تصویر اختصاص بدهید.

موفق پایدار

من هم با مورد لاگین فروشگاه قاصدک مشکل دارم

نمی دونم برای این مورد راه حلی پیدا شده یا نه؟

اگر شده لطفا من رو هم در جریان بزارند

در کل از کلیه دوستان تشکر می کنم و خسته نباشید می گم

ان شاالله این مشکلات هم به زودی رفع بشند

با سلام خدمت همه دوستان . و تشکر از آقای طالبی و دلجوی عزیز

در مورد باگ شماره 4 یعنی عدم نمایش موقعیت های قالب . وقتی که تو تنظیمات قالب شما نمایش موقعیت رو فعال کنید و کد ?tp=1 رو بزنید ماژول icetabs اروری رو به شما میده و با پاک کردن چند خط شما به راحتی میتونین موقعیت های قالب رو مشاهده کنید .

من اینکار رو کردم و درست در اومد البته رو لوکال ...

modules\mod_icetabs\mod_icetabs.php

به آدرس بالا برید و فایل php رو باز کنید و خطوط مابین خط 57 بعد { و تا خط 63 یا 64 قبل ?> رو پاک کنید و سیو کنید قبل از بستن ویرایشگر برید و امتحان کنید تا ببینید موقعیت ها رو نمایش میده یا نه ...

اگر مشکلی داشتید ctrl+z رو بزنید و یه بار دیگه به حالت اول برگدونید و ذخیره کنید و اگر مشکل نداشت که هیچی .

گفتم ما هم یه کوچولو کمک کنیم تا یه باگ کوچولو گرفته شه .

بازم ممنون از همه جوملایی های عزیزgiftgift

باگ شماره 1 : شما فرض بگیرید ار قاصد 1 استفاده می کنید و نزدیک 1000 تا محصول را وارد کردید با کلی توضیحات حال می خواهیم قاصدک 1 به 2 ارتقاع دهیم به هیچ عنوان ممکن نیست دیتا بیس انتقال داد من از 8 روش مختلف استفاده کردم که با error و باگ مواجعه می شدم آخر سر تصمیم گرفتم با سرور local به وسیله نرم افزار Navicat for MySQL به صورت دستی این کار را انجام بدهم که باز هم تا حدی شد ولی اگه محصولات دوباره وارد می کردم ساده تر بود

شاید پیش خودتون بگید این ربطی به قاصدک نداره Joomshop این مشکل را دارد ولی اگه شما Joomshop با کلی محصول در نسخه ادیت نشده را داشته باشید به وسیله PHP ADMIN شاخه های مورد نظر joomshop انتخاب و backup بگیرید و تغییر کد joomla که اول فایلها هست به کد دیتابیس نسخه جدید و لود کردن می بینید این مشکل به هیج عنوان نیست

دلیل کار نکردن لود بکاپ در نسخع قاصدک این هست که بعضی کد ها تغییر کرده و بعضی گزینه ها زیاد و کم شده در قسمت های مختلف جوشاپ که همین دلیل باعث بروز مشکلات و عدم برگشت بکاپ محصولات میشه که ضربه محکمی به پیکره نسخه فروشگاه ساز قاصدک می باشد و دلیل دوم این می باشد که بعضی از ماژول ها از طریق کد نویسی به جوشاپ متصل می باشد مثل نمایش محصولات در صفحه اصلی و ماژول های غیره ... و تغییر آن ها در نسخه بعدی که این هم باعث عدم لود بکاپ می شود و دیتا بعد از برگشت به مشکل می خورن که محدود افرادی می تونن این مشکل حل کنن

درود

برای انتقال به نسخه دوم کافی بود به بخش "تنظیمات" و گزینه "وارد کردن و صادر کردن" میرفتید. سپس در جدول گزینه "Simple Export" را انتخاب میکردید و نام فایل خروجی خود را وارد میکردید. و از بالا گزینه صادر کردن را میزدید. تمامی اطلاعات مجموعه ها و قیمت ها و نام و تاریخ و شناسه و ... در یک فایل اکسل برای شما ایجاد میشد. و میتوانستید این فایل را با کلیک کردن دانلود نمایید. برای وارد کردن نیز کافی بود در جدول گزینه "Simple Import" را انتخاب کنید. سپس فایل اکسل را که قبلا ایجاد کردید وارد نمایید. تا تمامی آیتم های شما به نسخه جدید انتقال پیدا کند. پس نیاز نبود این همه مراحل شما طی کنید .. و این مورد جزء باگ حساب نمیشود. یا جزء ضعف و عدم استفاده صحیح از کامپوننت حساب میشود. یا عدم بکاپ گیری مناسب توسط سازنده محصول می باشد.

باگ شماره 2 : اگر شما بعد از نصب قاصدک تصمیم به اضافه کردن محصول کنید اولین کاری که انجام می دهید این هست که مجموعه های خود را وارد می کنید در جو شاپ ولی بعد از وارد کردن مجموعه ها و اضافه کردن محصولات با مشکل عدم نمایش محصول در صفحه اصلی می شوید که مشکل یا باگ در کد نویسی ماژول مخفی نمایش محصولات می باشد که به صورت کد شده و غیره قابل تغییر می باشد که هیچ مجموعه ای جز رایانه و ماشین اداری به صورت نمایش قبول نمی کند برای مثال شما قاصدک 2 را نصب کنید 1 محصول اضافه کنید حال دسته بندی محصول را موبایل انتخاب کنید و تایید کنید

حال صفحه اصلی را refresh کنید بله محصول قابل نمایش نیست حال دسته بندی محصول را به رایانه و ماشین اداری تغییر دهید تایید کنید حال refresh کنید می بینید که محصول اضافه شد البته این مشکل با تعویض یک خط برنامه نویسی قابل حل می باشد که به خاطر عجله و عدم تست در قسمت های مختلف با این مشکلات همیشه همه شرکت ها مواجعه می شوند

اگر به بخش منو ها مراجعه میکردید. و گزینه منو اصلی را انتخاب میکردید. متوجه میشدید که در فیلد گزینه Category ID فقط شناسه 1 وارد شده. به همین دلیل جزء مجموعه "رایانه و ماشین اداری" هیچ مجموعه ایی لود نمیشده و با خطا مواجه میشوید.

و زمانی که شما مجموعه جدید ایجاد کنید کانتر برای شما از اخرین شناسه مجموعه شناسه ایجاد می کند.

بله کاش کمی دقت میکردید

اما باگ شماره سوم: مشکلات از قسمت ثبت نام و لاگین سایت می باشد که از نقاط مهم یک فروشگاه هست و خیلی از دوستان عزیز اشاره کردن

باگ شماره 3 که عدم ورود بود شناسایی شد. و علتش در نوع لاینسس گذاری ما بوده که نمونه سالم را برای دوستان در اسرع وقت قرار میدهیم.

باگ شماره چهارم: خیلی از دوستان هستن که بعد از نصب فروشگاه ساز دوست دارن خیلی تغییرات در قسمت های مختلف سایت انجام دهند به طور مثال ماژول اسلایدر نصب کنند یا ماژول های دیگر که اولین کاری که می کنند به بخش قالب سایت می روند و از قسمت Options نمایش نقشه سایت را فعال می کنند تا

جایگاه قرار داده ماژول ها را ببیند که با اضافه کردن دستور tp=1?/ در آخر سایت نمایان می شود که به دلیل بازهم تغییر کد های قالب و عدم توجه به error ها در هنگام کد نویسی سایت از این امکان عالی نمی توان استفاده کرد

این مورد هم قبلا توضیح داده شده است. شرکت icetheme روش نمایش موقعیت ماژول هایش به اینصورت است که بصورت تصویر در اختیار شما قرار میدهد. خوب هر شرکتی روشی دارد. شما میتوانستید تصویر را از سازنده دریافت کنید.

و حالا یکی از دوستان زحمت کشیده راه حلش را قرار داده که ما نیز تشکر میکنیم. بابت زمانی که برای حل این مشکل گذاشته است. پس این نه باگ هست. و نه مشکل این روش و ذهن سازنده است.

هدف من اصلاً از بین بردن سابقه کاری دوستان عزیز آقای طالبی یا آقای دلجو نیست بلکه حل مشکل و کمک در گرفتن باگ ها می باشد همگی دوستان حتما دیدید که بزرگترین شرکت های دنیا هم بعد انتشار نرم افزار ها با این مشکل ها روبرو می شوند

ما هم میدانیم که شما عزیزان سعی دارید. به ما کمک کنید. و ما هم خوشحال خواهیم شد شما ایرادات کار ما را بگیرید. و قطعا این افتخاری هست برای ما که عزیزانی در کنار ما هستند و مشکلات ما را گوشزد می کنند. (البته مشکلات)

توصیه من به شما عزیزان این هست که اگر قرار هست جومشاپ یا virtul mart ادیت شه و بعضی کد ها تغییر کند یا ماژول ها ی خاصی به آن متصل شود و بعد تمامی فایل های اصلی کد شوند که قابل ادیت نباشند جزء شخص سازنده پس طراحی جوری باشد که شخصی که از قاصد نسخه X تا Y استفاده می کند به راحتی بتونه به هر ورژنی آپدیت کنه و مشکل برایش پیش نیاد و امکانات دیگر ورژن ها را استفاده کند

ممنون بابت توصیه گرانبهای شما ، فایل ها کاملا قابل ادیت کردن هستند. و شما هر گونه امکاناتی که بخواهید میتوانید در این بسته حذف یا اضافه نمایید. فقط بخشی از سیستم توسط ما کد شده که اون بخش نیز نیاز به ادیت ندارد. و این سیستم بر اساس ذهن توسعه دهنده و طراح ویرایش و طراحی شده است. و بخش هایی اضافه و بخش هایی نیز حذف شده اند. اگر نیاز به سیستم کاستومایز بر اساس ایدهای خود دارید میتوانید از کامپوننت جوم شاپ نسخه اصلی استفاده نمایید که ویرایش نشده باشد.

هدف از ارائه این سیستم کمک به افرادی بود که بتوانند با کمترین دانش فروشگاه داشته باشند. و همینطور فید بکی از صاحبان فروشگاهی برای ما باشد تا بتوانیم ضعف هایی که در یک فروشگاه ممکن است باشد. در کامپوننت بومی خودمان رفع کنیم.

ارادتمند همه شما عزیزان

دلجو

بسیار عالی بود مهندسی جان

اگه زحمت بکشید و قسمت دانلود فاکتور (پی دی اف- حالا اگه پی دی اف هم نشد خروجی اکسل و یا حداقل جوری بشه که نسخه چاپی سفارشات را در اختیار کاربر و مدیر قرار بده) هم درست بشه دیگه چی میشه

تا همین جا هم خیلی عالیه

در مورد پی دی اف باید عرض کنم. که utf شده است. اما ظاهرا داره یه فونتی را فراخوانی میکنه. که فارسی را ساپورت نمیکنه. چون اگر مشکل در utf بود قطعا باید علامت سوال نمایش میداد. اما داره مربع نمایش میده.

خوب این بخش را سعی میکنم در اسرع وقت رفع کنم.

موفق پایدار

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

برای انتقال به نسخه دوم کافی بود به بخش "تنظیمات" و گزینه "وارد کردن و صادر کردن" میرفتید. سپس در جدول گزینه "Simple Export" را انتخاب میکردید و نام فایل خروجی خود را وارد میکردید. و از بالا گزینه صادر کردن را میزدید. تمامی اطلاعات مجموعه ها و قیمت ها و نام و تاریخ و شناسه و ... در یک فایل اکسل برای شما ایجاد میشد. و میتوانستید این فایل را با کلیک کردن دانلود نمایید. برای وارد کردن نیز کافی بود در جدول گزینه "Simple Import" را انتخاب کنید. سپس فایل اکسل را که قبلا ایجاد کردید وارد نمایید. تا تمامی آیتم های شما به نسخه جدید انتقال پیدا کند. پس نیاز نبود این همه مراحل شما طی کنید .. و این مورد جزء باگ حساب نمیشود. یا جزء ضعف و عدم استفاده صحیح از کامپوننت حساب میشود. یا عدم بکاپ گیری مناسب توسط سازنده محصول می باشد.

با سلام دوباره خدمت دوستان عزیز ای کاش آقای دلجو عزیز جای گرفتن قیافه حق به جانب و لحن گفتار تمسخر آمیز که انگار با شخصی مبتدی صحبت می کنید فقط گفته های بنده را تست می کردید برای یک بار فکر نمی کردم زمان زیادی گرفته می شود

اما راجب باگ 1 که خیلی راحت شما راجب آن صحبت می کنید باید عرض کنم که شما درست گفتید این را هر شخص مبتدی می دونه که باید از همین روش بکاپ لود کنه و من اگر گفتم 8 روش تست کردم اولین مسیر که رفتم همین بود شاید به نظر شما در نگاه خیلی سطحی بکاپ لود شده ولی در اصل دیتا ناقص و در بعضی قسمتها مشکل دار می باشند که شاید بعد از گذشت کلی زمان این مشکل نمایان شود. و صد البته باعث هک سایت شود اگر حفره ای امنیتی بوجود آید

در نگاه اول شاید باز هم حرف من برای شما جنبه بی ارزشی داشته باشد پس من دیتا جومشاپ سایت لاوان شبکه را برای شما لود کردم که شاید تست کنید و با کمی دقت مشکلات را ببنید

سایت : www.Lavannet.com

لینک دانلود دیتا جوم شاپ : با بیش از 600 محصول همراه با توضیحات البته دوستان باید بدونند از این روش عکس محصولات بر نمی گرده باید دستی به فایل مورد نظر کپی شوند

http://www.mediafire.com/?sh8jntqzq71hcb9

اما شاید خیلی دوستان دیگر متوجه گفته های من نشدن پس من مجبور به آپلود چند تصویر شدم که گفتار من نمایان باشد

هر دو جومشاپ از یک ورژن می باشند یکی قاصدک 1 و دیگری قاصدک 2 نسخه باران برای دیدن به طور مثال مسیر پیکربندی مجموعه / محصول

نسخه شماره قاصدک 2 باران

72098148449387905224.png

نسخه شماره قاصدک 1

21761853641425254300.png

همان طور که می بنید گزینه ها تغییر بسیاری دارند البته اگر با دقت نگاه کنیم تغییرات خیلی بیشتر از این هاست که من بخواهم تصاویر آن را آپلود کنم

البته من نمی گوییم شما مشکلات را ایجاد کردید چون شما دقیقاً این قالب را ترجمه کردید و از نظر گرافیکی تغییر دادید

http://demo.icetheme.com/?template=it_theshop

البته در اینجا جا دارد تشکر کنم از همچین عزیزانی که واقعاً وقت میگزارند این کارها را انجام می دهند که واقعاً کارشان بسیار با ارزش هست مثل آقای دلجو که واقعاً بخاطر زحماتشان تشکر می کنم چون ترجمه یک سایت این چنینی و بروز مشکلات در حین ترجمه و اضافه کردن کد و کم کردن کار راحتی نیست

که ما بخواهیم حق کسی را پایمال کنیم و از همه مهمتر این هست که کار را رایگان انجام دادن

اما از بحث دور نشیم همان طور که دیده شده تغییرات زیادی هست که دیتا بعد از بازگشت با عدم بودن مسیر روبرو می شود و بعد گذشت زمان و فعالیت سایت در قسمت های مختلف مشکل دیده می شود.

اگر به بخش منو ها مراجعه میکردید. و گزینه منو اصلی را انتخاب میکردید. متوجه میشدید که در فیلد گزینه Category ID فقط شناسه 1 وارد شده. به همین دلیل جزء مجموعه "رایانه و ماشین اداری" هیچ مجموعه ایی لود نمیشده و با خطا مواجه میشوید.

و زمانی که شما مجموعه جدید ایجاد کنید کانتر برای شما از اخرین شناسه مجموعه شناسه ایجاد می کند.

بله کاش کمی دقت میکردید

خیلی ببخشید من که متوجه راهنماییتون نشدم شاید بلد نیستم ممنون میشم لینک آموزش یا یک مقدار بیشتر توضیح دهید

تنظمات من به این صورت هست

برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

64139598396109248737.png

این مورد هم قبلا توضیح داده شده است. شرکت icetheme روش نمایش موقعیت ماژول هایش به اینصورت است که بصورت تصویر در اختیار شما قرار میدهد. خوب هر شرکتی روشی دارد. شما میتوانستید تصویر را از سازنده دریافت کنید.

و حالا یکی از دوستان زحمت کشیده راه حلش را قرار داده که ما نیز تشکر میکنیم. بابت زمانی که برای حل این مشکل گذاشته است. پس این نه باگ هست. و نه مشکل این روش و ذهن سازنده است.

همیشه بزرگترین و موفقترین انسان ها قدرت انتقاد پذیری بالایی داشتن و نسبت به انتقاد هیچ وقت نه ناراحت می شوند نه از مسیر خود دور می شون ونه جبه گیری می کنند اگر من مشکل را گفتم آخر مطالب گفتم همیشه همه شرکت ها با این چنین مشکلاتی روبرو می شوند

این هم نسخه فارسی نشده قاصدک 2 که می تونید دانلود کنید و کد نمایش جایگاه ماژول ها را بزنید ببنید آیا کار می کند یا نه البته من که تست کردم کار کرد

http://www.mediafire.com/?5wkutt5p1kidd6n

همانطور که در error در نسخه قاصدک 2 نمایش داده می شه مشکل از تغییر خط برنامه نویسی فایل فراخانی شده می باشد نه ذهن سازنده ( من فکر نمی کنم هیچ سازنده کاری کنه که قالبش Error بده بلکه اگرم نخواد این قابلیت طبق گفته شما نزاره حتماً مثل حالت نبودن این گزنیه کاری می کنه که سایت فقط refresh بشه

Warning: require(/home/local/public_html/baran/modules/mod_icetabs/tmpl/default.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/local/public_html/baran/modules/mod_icetabs/mod_icetabs.php on line 62

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/local/public_html/baran/modules/mod_icetabs/tmpl/default.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/local/public_html/baran/modules/mod_icetabs/mod_icetabs.php on line 62

همین طور که می بینید مسیر فایل مشکل دار در Error مشخص می باشد /public_html/baran/modules/mod_icetabs/mod_icetabs.php on line 62 که در سطر 62 کد نویسی مشکل با خوانده کد های فایل mod_icetabs.ph دارد که یکی دوستان عزیز لطف کردن این مشکل حل کردن

ما هم میدانیم که شما عزیزان سعی دارید. به ما کمک کنید. و ما هم خوشحال خواهیم شد شما ایرادات کار ما را بگیرید. و قطعا این افتخاری هست برای ما که عزیزانی در کنار ما هستند و مشکلات ما را گوشزد می کنند. (البته مشکلات)

اگر واقعاً تشکر می کنید آقای دلجو ممنونم کاری نکردم نسبت به کاری که شما انجام دادید ولی اگر این گزینه آخر که داخل ( ) گذاشتید طبق اطلاعاتی که من دارم زمانی از پرانتز استفاده می شود که یا معنی کل جمله داخل پرانتز هست به صورت مختصر یا نکته خیلی مهم می باشد

اگر شما یا هر کس دیگری این متن را بخواند متوجه معنی دار بوده جمله و به تمسخر گرفتن طرف روبرو می شود.

ممنون بابت توصیه گرانبهای شما ، فایل ها کاملا قابل ادیت کردن هستند. و شما هر گونه امکاناتی که بخواهید میتوانید در این بسته حذف یا اضافه نمایید. فقط بخشی از سیستم توسط ما کد شده که اون بخش نیز نیاز به ادیت ندارد. و این سیستم بر اساس ذهن توسعه دهنده و طراح ویرایش و طراحی شده است. و بخش هایی اضافه و بخش هایی نیز حذف شده اند. اگر نیاز به سیستم کاستومایز بر اساس ایدهای خود دارید میتوانید از کامپوننت جوم شاپ نسخه اصلی استفاده نمایید که ویرایش نشده باشد.

هدف از ارائه این سیستم کمک به افرادی بود که بتوانند با کمترین دانش فروشگاه داشته باشند. و همینطور فید بکی از صاحبان فروشگاهی برای ما باشد تا بتوانیم ضعف هایی که در یک فروشگاه ممکن است باشد. در کامپوننت بومی خودمان رفع کنیم.

ما هم تشکر می کنیم بخاطر زحمتهای فراوان شما و دوستان عزیزی که شما را یاری کردن و آرزوی موفقیت شما و هر ایرانی دیگری را داریم در عصره های مختلف

اگر من در بعضی قسمت ها رفتار تندی یا نا خوشایندی داشتم از کلیه بزرگان و افرادی که این مطالب را می خوانند پوزش می خواهم

هدف از این تاپیک رفع مشکل بوده نه بی رازش کردن کاره کسی

ارادتمند همه سعید فراهانی

ویرایش شده در توسط vacker

با سلام دوباره خدمت دوستان عزیز ای کاش آقای دلجو عزیز جای گرفتن قیافه حق به جانب و لحن گفتار تمسخر آمیز که انگار با شخصی مبتدی صحبت می کنید فقط گفته های بنده را تست می کردید برای یک بار فکر نمی کردم زمان زیادی گرفته می شود

درود

متاسفانه تمام مشکلات اینجاست که جملات را با لحن و حس خاصی میخونید. شاید اگر فقط به عنوان text معمولی بهش نگاه کنید اینقدر تند جلو نمیرید. خوب من دقیقا به خاطر باگ هایی که شما روز 5 شنبه اعلام کردید. دقیقا تا ساعت 2 نصف شب دفتر بودم و در حال تست بودم. بعد از آپلود 2 نسخه قاصدک روی هاست و تست گرفتن متوجه شدم که اصلا اینا باگ نبوده عدم استفاده صحیح از سیستم بوده است یا یا عدم بکاپ گیری مناسب توسط سازنده محصول می باشد. خوب من که نمیتونم بیام ببینم ضعف های این سیستم چی و جبران کنم. ما هنر کنیم کامپوننت فروشگاهی خودمون رو کامل کنیم .

البته از نظر شما خیلی زمان بر نیست. اما وقتی واقعه گرا باشید متوجه میشوید فقط آپلود 70 الی 80 میگ روی هاست خودش 40 دقیقه زمان میبرد. حالا فکر کنید روی هاست هم باید ادیت کنید و با سرعت ذغالی تست هم بگیری . (البته بنده تمام گفته های شما را تست گرفتم)

اما راجب باگ 1 که خیلی راحت شما راجب آن صحبت می کنید باید عرض کنم که شما درست گفتید این را هر شخص مبتدی می دونه که باید از همین روش بکاپ لود کنه و من اگر گفتم 8 روش تست کردم اولین مسیر که رفتم همین بود شاید به نظر شما در نگاه خیلی سطحی بکاپ لود شده ولی در اصل دیتا ناقص و در بعضی قسمتها مشکل دار می باشند که شاید بعد از گذشت کلی زمان این مشکل نمایان شود. و صد البته باعث هک سایت شود اگر حفره ای امنیتی بوجود آید

خوب اینکه سازنده روش بکاپ گیریش مشکل داره من باید پاسخگوی نیاز شما باشم. سیستمی که بکاپ گیریش از طریق اکسل باشه . خوب معلومه که هزار تا مشکل میخوره . شما توقع دارید من هسته کامپوننت را برای شما بشکافم تا برای شما بکاپ گیری با فرمت sql داشته باشه . امنیت را من تضمین نمیکنم. امنیت را سازنده تضمین میکنه . اگر دقت به محتوا بسته میکردید . من اشاره کرده بودم که مسئولیت هرگونه اتفاق و آسیب به عهده من نمی باشد. من فقط مترجم و توسعه دهنده بودم .

در نگاه اول شاید باز هم حرف من برای شما جنبه بی ارزشی داشته باشد پس من دیتا جومشاپ سایت لاوان شبکه را برای شما لود کردم که شاید تست کنید و با کمی دقت مشکلات را ببنید

سایت : www.Lavannet.com

لینک دانلود دیتا جوم شاپ : با بیش از 600 محصول همراه با توضیحات البته دوستان باید بدونند از این روش عکس محصولات بر نمی گرده باید دستی به فایل مورد نظر کپی شوند

دوست عزیز دیتا باید اکسل باشد نه فایل text

نمونه فایل اکسل :

[ATTACH]2853[/ATTACH]

اما شاید خیلی دوستان دیگر متوجه گفته های من نشدن پس من مجبور به آپلود چند تصویر شدم که گفتار من نمایان باشد

هر دو جومشاپ از یک ورژن می باشند یکی قاصدک 1 و دیگری قاصدک 2 نسخه باران برای دیدن به طور مثال مسیر پیکربندی مجموعه / محصول

نسخه شماره قاصدک 2 باران

کاش اول تست بگیرید بعد بیاد بگید هر دو یکی هستند. شما بر اساس کدام قانون فیزیک میفرمایید هر دو جوم شاپ یک نسخه هستند ؟ قالب zt-opis و قالب it-theshop را بصورت بسته نصبی در نت موجود هست. لطفا نصب بفرمایید . اولی از نسخه 3.2.7 استفاده کرده و دومی از نسخه 3.4.2 استفاده کرده . حالا چطوری شما میگید هر دو جوم شاپ یک ورژن هستند. فقط چون یکی آپشن هاش بیشتر و دومی آپشن هاش کمتره میگید دستکاری شده.

یعنی در فایل ها بروز رسانی و نسخه های جدید فقط باگ رفع می کنند ضعف ها را جبران نمی کنند ؟

بله هر دو از یک ورژن نیستند .نسخه های اصلی را نصب بفرمایید . متوجه خواهید شد که کدام تصویر درست هست. البته در تصویری که دوست عزیزمون قرار داده متوجه میشیم که نسخه فارسی شده آپشن هایی را نیز بهش اضافه شده!

قاصدک نسخه باران (it-theshop)

[ATTACH=CONFIG]2852[/ATTACH]

قاصدک نسخه رایگان (zt-opis)

[ATTACH=CONFIG]2851[/ATTACH]

البته در اینجا جا دارد تشکر کنم از همچین عزیزانی که واقعاً وقت میگزارند این کارها را انجام می دهند که واقعاً کارشان بسیار با ارزش هست مثل آقای دلجو که واقعاً بخاطر زحماتشان تشکر می کنم چون ترجمه یک سایت این چنینی و بروز مشکلات در حین ترجمه و اضافه کردن کد و کم کردن کار راحتی نیست

که ما بخواهیم حق کسی را پایمال کنیم و از همه مهمتر این هست که کار را رایگان انجام دادن

اما از بحث دور نشیم همان طور که دیده شده تغییرات زیادی هست که دیتا بعد از بازگشت با عدم بودن مسیر روبرو می شود و بعد گذشت زمان و فعالیت سایت در قسمت های مختلف مشکل دیده می شود.

ما خوشحال خواهیم شد بتوانیم اندک کار کوچکی در حوضه نت و جوملا کرده باشیم. و اما طبق گفته شما از بحث خارج نشویم و اینکه مجدد فایل اکسل را دانلود کرده و متوجه میشویم . مجموعه ها و کالا ها بصورت صحیح منتقل خواهند شد. فقط میمونه بحث تصاویر خوب قطعا چون روش بکاپ اکسل هست این کار ممکن نیست. و این ضعف سازنده می باشد.

خیلی ببخشید من که متوجه راهنماییتون نشدم شاید بلد نیستم ممنون میشم لینک آموزش یا یک مقدار بیشتر توضیح دهید

تنظمات من به این صورت هست

روی گزینه all قرار دهید مشکل حل خواهد شد. کافی بود امتحان میکردید .

همانطور که در error در نسخه قاصدک 2 نمایش داده می شه مشکل از تغییر خط برنامه نویسی فایل فراخانی شده می باشد نه ذهن سازنده ( من فکر نمی کنم هیچ سازنده کاری کنه که قالبش Error بده بلکه اگرم نخواد این قابلیت طبق گفته شما نزاره حتماً مثل حالت نبودن این گزنیه کاری می کنه که سایت فقط refresh بشه

بله خطا داره . پس اگر نسخه اصلی را نصب میکردید. و به مسیر زیر میرفتید . متوجه میشدید که ذهن سازنده این بوده که پوشه tmpl و فایل default.php را ایجاد نکنه. پس نتیجه میگیریم که ما دستکاری نکردیم. ما مسئولیت رفع باگ سازنده را نداریم. من که نمیتونم بیام تک تک ماژول ها را اسکن کنم. این قالب نسخه فارسی نداشت ما فارسی کردیم و قالب جوم شاپ زدیم براش و تغییراتی را در بخش دیزاین و جوم شاپ انجام دادیم و اسمش هم گذاشتیم باران .

اگر واقعاً تشکر می کنید آقای دلجو ممنونم کاری نکردم نسبت به کاری که شما انجام دادید ولی اگر این گزینه آخر که داخل ( ) گذاشتید طبق اطلاعاتی که من دارم زمانی از پرانتز استفاده می شود که یا معنی کل جمله داخل پرانتز هست به صورت مختصر یا نکته خیلی مهم می باشد

اگر شما یا هر کس دیگری این متن را بخواند متوجه معنی دار بوده جمله و به تمسخر گرفتن طرف روبرو می شود.

شما () نکته مهم در نظر بگیرید .

باز هم اشاره میکنم کافی تکست ها را بدون منظور ، لحن و احساس خاصی بخونید. فقط به عنوان یک تکست بهش نگاه کنید .

اگر قرار به حس و لحن باشه . خوب من هم میتونم این جمله شما را به این شکل معنی کنم که هدف شما زیر سوال بردن مجموعه بوده .(البته مثال گفتم اینگونه معنی نکردم)

فکر می کردم بعد از گذشت کلی زمان از انتشار نسخه قاصدک 1 قدرت شما بیشتر در ضمینه ساخت می باشد ولی متاسفانه با باگ های روبرو شدیم که مشکل ساز می باشند

ببینم شما بخواهید به جمولای جهانی گزارش باگ بدید به اینصورت گزارش میدهید .

یا اینکه خیلی ساده سلام میکنید و میگید در فلان فایل و فلان خط باگ هست. لطفا برسی کنید . نزدیک به 100 نفر گفتند آقا مشکل ورود داره . بدون پس و پیش . ما هم بیانیه دادیم اقا نمایشگاه هستیم باید صبر کنید تا تموم بشه و بعد بیایم ببینیم جریان چی هست.

ما هم تشکر می کنیم بخاطر زحمتهای فراوان شما و دوستان عزیزی که شما را یاری کردن و آرزوی موفقیت شما و هر ایرانی دیگری را داریم در عصره های مختلف

اگر من در بعضی قسمت ها رفتار تندی یا نا خوشایندی داشتم از کلیه بزرگان و افرادی که این مطالب را می خوانند پوزش می خواهم

هدف از این تاپیک رفع مشکل بوده نه بی رازش کردن کاره کسی

ارادتمند همه سعید فراهانی

تشکر از شما بابت تایپک رفع مشکلی که ایجاد کردید.

موفق پایدار

روی گزینه all قرار دهید مشکل حل خواهد شد. کافی بود امتحان میکردید .

تست کردم کار نکرد بعد دوباره نصب کردم تست کردم محصولات نمایش داده شدن ممنون دلیل نشون ندادن لود بکاپ بود انگار با هم کار نمی کردن و تداخل داشتن و

شاید بعضی از دوستان با این مشکل روبرو بشن که دوست خوبمون آقای دلجو اشاره کردن که من برای دوستان یه آموزش کوچلو میزارم

شما بعد از وارد کردم محصولات و مجموعه ها در قاصدک 2 امکان داره محصولات شما در صفحه اول نمایش داده نشن برای نمایش محصولات باید به منو Menus رفته روی گزینه منو اصلی کلیک کنید

در پنجره باز شده بر روی گزینه صفحه اصلی کلیک کنید حال در تب سمت راست با نام Required Settings مقدار گزینه Category ID پاک کنید و نوار کرکره ای show را بروی گزینه all قرار دهید و سپس در نوار کرکره ای StaticPage گزینه shipping را انتخاب کنید و save را بزنید حال محصولات در صفحه اول نمایش داده می شوند

بالاخره ارورهای این فروشگاه ساز برطرف شد یا نه؟

نصبش بکنیم؟

بالاخره ارورهای این فروشگاه ساز برطرف شد یا نه؟

نصبش بکنیم؟

درود

در حال بروز رسانی هستیم . فعلا نصب نفرمایید . تا 48 ساعت آینده فایل بروز شده به همراه یک سوپرایز جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق پایدار

به هم ریختگی منوی فروشگاه ساز قاصدک در مرورگر کروم

joomlaforum.ir_13560749521.png

آقا محمد بیصبرانه منتطر ویرایش نسخه باران و سورپرایز جدیدتون هستیم :4d564ad6:

سوپرایز دیشب اعلام شد عزیز دل برادر

البته همه سوپرایز های ما رو بصورت رایگان همیشه دریافت کردند. منتها امسال چون درگیر نمایشگاه بودیم. نتوانستیم که هدیه ایی را برای شب یلدا آماده کنیم . به همین دلیل تصمیم گرفتیم

تخفیف قاصدک 3 تجاری را برای یلدا بزاریم که خیلی از دوستان بعد از نمایشگاه زنگ زده بودند و درخواست تمدید داشتند . 620 هزار تومان رو به 230 هزار تومان بصورت موقت قرار دادیم. که دوستانی که می خواهند ، با قیمت کمتر تهیه کنند .

موفق پایدار

سوپرایز دیشب اعلام شد عزیز دل برادر

البته همه سوپرایز های ما رو بصورت رایگان همیشه دریافت کردند. منتها امسال چون درگیر نمایشگاه بودیم. نتوانستیم که هدیه ایی را برای شب یلدا آماده کنیم . به همین دلیل تصمیم گرفتیم

تخفیف قاصدک 3 تجاری را برای یلدا بزاریم که خیلی از دوستان بعد از نمایشگاه زنگ زده بودند و درخواست تمدید داشتند . 620 هزار تومان رو به 230 هزار تومان بصورت موقت قرار دادیم. که دوستانی که می خواهند ، با قیمت کمتر تهیه کنند .

موفق پایدار

ببخشین دیروز یه کم مشغله داشتم نرسیدم به انجمن سر بزنم فکر کردم پیام سورپرایز رو امروز گذاشتین

لطف شما همیشه برامون سرازیره gift

دوستان نسخه بدون ارور قاصدک آماده شد ؟

مشکل لاگین حل شد ؟

با تشکر

با درود

دکمه نمایش سبد خرید وقتی سبد خرید خالی باشه کار میکنه اگه یک محصول به سبد خرید اضافه کنم دیگه کارنمیکنه ! مشکل چیه

اگه نمایش محصولاتو بزنی و از پایین روی نمایش سبد خرید کلیک کنی باز میشه.

لطفا را هنمایی کنید مشکل کجاست

برای من که این مشکل وجود نداره اما وقتی نمایش موقعیت هارو فعال میکنم و ?tp=1 رو به آخر آدرس اضافه میکنم ارور میده.{علامت سوال قبلt}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری