niloofar

قالب آبی مجیک برای جوملا 2.5 -هدیه از تیم جوملا وب دیزاین

27 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان عزیز امشب برای شما یک قالب رایگان جوملا.مناسب برای جوملا2.5 با موقعیت های متعدد و کاملاً شرطی سازی شده آماده کرده ایم.

برای مشاهده پیش نمایش و دریافت قالب از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

http://www.joomlawd.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-download-free-joomla-template/10-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-download-joomla2-5-template2-5/5-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2-5.html

joomlaforum.ir_13567283561.png

ویرایش شده در توسط niloofar

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوستان عزیز امشب برای شما یک قالب رایگان جوملا.مناسب برای جوملا2.5 با موقعیت های متعدد و کاملاً شرطی سازی شده آماده کرده ایم.

برای مشاهده پیش نمایش و دریافت قالب از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

http://www.joomlawd.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-download-free-joomla-template/10-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-download-joomla2-5-template2-5/5-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D8%AC%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2-5.html

سلام دوست عزیز و تشکر بابت قالبتون طبق قوانین انجمن باید یک لینک دانلود در آپلود سنتر انجمن هم قرار دهید و همچنین تصویر قالب رو

تصویر قالب :

joomlaforum.ir_13567283031.jpg

موقعیت های قالب :

joomlaforum.ir_13567283032.jpg

موفق باشید

ممنون بابت اطلاع رسانی شما.

الان لینک در آپلود سنتر قرار میدهم.

سلام دوست عزیز ممنون بابت قالب ابی مجیک

ول یهیچ کدوم از موقعیت هایی که توی اسکرین شات نشون دادی بعد نصب قالب به من نشون داده نمیشه. چه کاری باید انجام بدم؟

با اضافه کردن ?tp=1 به آخر آدرس سایت می تونید موقعیت ها رو ببینید . البته اگر از قسمت مدیریت قالب ها امکان نمایش موقعیت ها رو فعال کرده باشید .

سلام دوست عزیز ممنون بابت قالب ابی مجیک

ول یهیچ کدوم از موقعیت هایی که توی اسکرین شات نشون دادی بعد نصب قالب به من نشون داده نمیشه. چه کاری باید انجام بدم؟

در قسمت موقعیت ها میتونید خودتون موقعیت رو بر اساس پوزیشنی که معرفی شده بنویسید اگر برای شما موقعیت نمیاد

دقت کنید آیا ماژول ها منتشر شده و نمایش داده شده هستند

اگر مشکل داشتین ادمین رو پیام خصوصی کنید تا قالب رو براتون بچینم

ممنونم دوست عزیز ، ولی سایت من رو هاست نیست که دسترسی بدم بهتون.

من این مراحل و انجام میدم میشه بگی اشکال کارم کجاست ؟

من میرم توی قسمت مدیریت روی مازول اسلاید شو کلیلک میکنم تون وفعال میکنم و position او رو اسلایدشو انتخاب میکنم و بعد هم Start Publishing و Finish Publishing رو هم بهش تاریخ میدم و ذخیره میکنم ولی نشون نمیده بهم . position های دیگه رو هم همینطور

ممکنه راهنماییم کنی ؟

ممنون میشم

توجه داشته باشید دقیقاً مانند متن نمایش داده شده موقعیت ها را بکار ببرید.

دقیقاً موقعیت ها به اینصورت میباشند:

topmenu

slideshow

ads

user1

user2

user3

user4

magicgfx-a

right

bottom1

bottom2

bottom3

bottom4

bottom5

bottom6

bottom7

bottom8

اگر بعد از نصب موقعیت ها برای شما نمایش داده نشد.

از نام موقعیت ها که برای شما قرار داده ام استفاده نمایید.

باز هم اگر مشکلی بود در خدمت هستم.

برای اینکه شما بتوانید موقعیت های موجود در قالب را مشاهده نمایید باید مانند شکل زیر در قسمت انتخاب موقعیت کلیک کرده و قالب موردنظر را انتخاب نمایید به اینصورت موقعیت های مربوط به قالب موردنظر نشان داده میشود و شما میتوانید موقعیت موردنظر را انتخاب نمایید:

joomlaforum.ir_13567723241.png

من میرم توی قسمت مدیریت روی مازول اسلاید شو کلیلک میکنم تون وفعال میکنم و position او رو اسلایدشو انتخاب میکنم و بعد هم Start Publishing و Finish Publishing رو هم بهش تاریخ میدم و ذخیره میکنم ولی نشون نمیده بهم . position های دیگه رو هم همینطور

ممکنه راهنماییم کنی ؟

ممنون میشم

سلام دوست عزیز وقتی دارید پوزیشنی رو انتخاب میکنید حتما دقت کنید که مربوط به همین قالب باشه چون بعضی وقت ها پیش میاد که چون چند تا قالب هست با بقیه اشتباه میشه برای این کار میتونید توی قسمتی که پوزیشن ها رو میخواین انتخاب کنید از تب بالا اسم قالب مورد نطر رو انتخاب کنید تا فقط موقعیت های اونو بهتون نشون بده موفق باشید

------------------------------------------

تا بنده داشتم این پستو مینوشتم دوست عزیزمون خودشون توضیح کاملو همراه عکس قرار دادن چون امکان حذف پست نبود ترجیح دادم مطالبو پاک نکنم

ممکنه راهنماییم کنی ؟

ممنون میشم

اگر بازهم مشکل داشتین و مشکلاتتون مرتفع نشد تا آموزش تصویری گذاشتن و انتشار ماژول ها رو در جوملا به صورت تصویری براتون قرار بدیم

ممنونم بابت توضیحات شما.

من همین کار و رانجام دادم . و اسلایدشو یی که مال این قالب هست رو انتخاب کردم اما باز هم منتشر نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنین

ممنونم بابت توضیحات شما.

من همین کار و رانجام دادم . و اسلایدشو یی که مال این قالب هست رو انتخاب کردم اما باز هم منتشر نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنین

دوست عزیز ببینید پلاگین اسلاید شو فعاله .. ببینید تنطیمات ماژول رو بدرستی انجام دادید ... اگر پوزیشن رو به صورت درست انتخاب کردید ببینید ماژول در حالت انتشار قرار داره .... ببینید ماژول در صفحه ای که قصد نمایشش رو دارید فعال هست (در صفحه ماژول پایین صفحه) موفق باشید

متاسفانه من باز هم مشکل دارم موقعیت ها رو نشون نمیده بهم:(

موقعیت ها رو نشون نمیده؟؟؟؟؟ یا ماژول رو ؟؟ من فکر کردم که موقعیت ها رو درست کردید و ماژولو نشون نمیده اگر موقعیت ها رو کلا پیدا نکردن به صفحه ماژول که رفتید روی دکمه موقعیت کلیک کنید و بعد در پنجره پاپ آپی که باز میشه از تب قالب اسم قالبتون رو وارد کنید تا تمام موقعیت ها رو نشون بده موفق باشید

دوست عزیز میتونید برای دست گرمی و راه افتادن در جوملا اگر تمایل ندارید فعالا هاست بگیرید خوب توی یک هاست رایگانکه عموما دامین هم میدن جوملا نصب کنید و کسب تجربه کنید و وقتی راه افتادید برید یک هاست خوب بگیرید شاید این پست مربوط به این تاپیک نباشه ولی یک پیشنهاد دوستانه بود موفق باشید :78::78:

متاسفانه من باز هم مشکل دارم موقعیت ها رو نشون نمیده بهم:(

دوست عزیز هنوز مشکل شما برطرف نشده؟

اگر با دقت به راهنمایی های گفته شده عمل نمایید مشکل شما برطرف خواهد شد.

اگر هم امکانش براتون وجود دارد یک جا نصب کنید جوملاتون رو مشخصات بدهید تا مشکل شما رو برطرف کنیم.

لطقا بسته آماده نصبی یا quick start هم قرار دهید ...شما که زحمت کشیده اید ممنون میشم

لطقا بسته آماده نصبی یا quick start هم قرار دهید ...شما که زحمت کشیده اید ممنون میشم

چشم به زودی بسته quick start را هم منتشر میکنیم

نیلوفر عزیز میتونی با مسنجر بهم کمک کنی؟ من اسلایدشو رو فعال کردم

اما بقیه موقعیت ها داده نمیشن

نیلوفر عزیز میتونی با مسنجر بهم کمک کنی؟ من اسلایدشو رو فعال کردم

اما بقیه موقعیت ها داده نمیشن

ندا جان همینطور که تونستی موقعیت اسلایدشو را فعال کنی به همینصورت میتونی که بقیه موقعیت ها را هم فعال کنی.

با کمی حوصله براحتی میتونی انجامش بدی.

سلام

اگه امکانش هست یه راهنمایی بکنبد که چطور موقعیت منوی بالا رو فعال کنم topmenu پسوند کلاس ماژو ل خاصی داره خواهشا کمک کنید گیرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری