nicholasman206

درخواست نصب دو کامپوننت

64 پست در این موضوع

با سلام مجدد خدمت دوستانی که این چند وقت اذیتشون کردم حسابی !!

من کد دروازه پرداخت رو هم دریافت کردم(از زرین پال).... الان دو تا ماژول هست واسه جوملا

"ماژول پرداخت آنلاين زرين جومينا به شما اين امکان را ميدهد تا با استفاده از نرم افزار جوملا و مرچنت پرداخت زرين پال، امکان خريد آنلاين را برای مشتريان خود فراهم کنيد. مشاهده جزئيات بيشتر

فروش فايل از طريق جوملا به کمک اين افزونه امکان فروش آنلاين فايل از طريق جوملا به وجود می آيد. مشاهده جزئيات بيشتر"

کدومشو باید دانلود و نصب کنم ؟

ماژول پرداخت آنلاین باید دانلود کنی دوست عزیز

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دانلود کردم... اما نصب نمیشه... میگه" خطا! نمیتواند فایل XML نصب را در بسته بیابد."

در ضمن دوتا فایل هست... هر دو تاش نشد

دريافت فايل: sabadkharid-module.zip - حجم فايل: 8 کيلو بايت - نسخه SoapClient

دريافت فايل: sabadkharid-module-nusoap.zip - حجم فايل: 8 کيلو بايت - نسخه NuSOAP مناسب برای کسانی که Soap بر روی سرور آنها نصب نمی باشد.

ویرایش شده در توسط nicholasman206

دانلود کردم... اما نصب نمیشه... میگه" خطا! نمیتواند فایل XML نصب را در بسته بیابد."

در ضمن دوتا فایل هست... هر دو تاش نشد

دريافت فايل: sabadkharid-module.zip - حجم فايل: 8 کيلو بايت - نسخه SoapClient

دريافت فايل: sabadkharid-module-nusoap.zip - حجم فايل: 8 کيلو بايت - نسخه NuSOAP مناسب برای کسانی که Soap بر روی سرور آنها نصب نمی باشد.

شاید فایل خودشونم زیپ کردن نگاه کن ببین تو فایل زیپ یه فایل زیپ دیگه هم هست

نه... چیزی نیست... یعنی اشکال از فایله ؟ من قبلش نباید کار دیگه ای انجام میدادم ؟!

نه... چیزی نیست... یعنی اشکال از فایله ؟ من قبلش نباید کار دیگه ای انجام میدادم ؟!

آدرس فایلشو بدین من یه چک بکنم براتون!book]

ممنون....ممنون...ممنون gift

روم نمیشه بخدا...بزار یکم خودم بهش ور برم... نشد فردا شب بازم مزاحم میشم

خوبه تلاش کنید

بازم اگه نتونستین من در خدمتم

شاد باشید:41:

ارسال شده در (ویرایش شده)

تا امروز مشکلی نداشت وبسایت... الان یه دفعه ای اینطوری شده !!!

لطف میکنید یه چکی کنید !!! باید چیکار کنم :33:

http://engforeveryone.com/

http://engforeveryone.com/administrator/index.php

یوزر پسورد رو هم قبول نمیکنه

مشکل حل شد اما خودم هم نفهمیدم چطوری ؟!

ویرایش شده در توسط nicholasman206

سلام و درود... آقا بلاخره ماژول پرداخت آنلاین هم اکی شد... بلاخره تونستم ! :128fs318181:

همگی ممنون... مخصوصا آقای saman_et عزیز :ad54ad:

خواهش میکنم

دیدی شد فقط یه کوچولو تلاش میخواست

موفق شاد باشید:1:

خواهش میکنم

دیدی شد فقط یه کوچولو تلاش میخواست

موفق شاد باشید:1:

من خودم هم میخواستم... و کلا خوشم میاد این جور چیزهارو یاد بگیرم(جدای اینکه نیازم میشه) اما اگه میدونستی چقدر سرم شلوغه و ذهنم درگیره !!

یه سوال دیگه دارم... شاید بد نباشه تلفنی منظورم رو بگم اما ببینید متوجه میشید منظورمو ...

من میخوام بدونم... بهترین راه و ساده ترین راه واسه اینکه بفهمم افرادی که وارد وبسایت میشن و ثبت نام میکنن از چه طریقی وارد وبسایت شدن چیه ؟!

قصد دارم که به چند نفر اجازه تبلیغ در مورد وبسایت رو بدم... و بعدش به ازای هر مشتری درصدی رو به اونا اختصاص بدم....

آیا باید چند تا دامین و هاست بگیرم و هرکدوم جدا عمل کنن ؟!!!

یا میشه دوتا دامین گرفت... که به یه وبسایت متصل بشن و بعد بشه فهمید کدوم ای پی از طریق کدوم وبسایت متصل شده ؟

یا راه سومی هم هست ؟:33:

من خودم هم میخواستم... و کلا خوشم میاد این جور چیزهارو یاد بگیرم(جدای اینکه نیازم میشه) اما اگه میدونستی چقدر سرم شلوغه و ذهنم درگیره !!

یه سوال دیگه دارم... شاید بد نباشه تلفنی منظورم رو بگم اما ببینید متوجه میشید منظورمو ...

من میخوام بدونم... بهترین راه و ساده ترین راه واسه اینکه بفهمم افرادی که وارد وبسایت میشن و ثبت نام میکنن از چه طریقی وارد وبسایت شدن چیه ؟!

قصد دارم که به چند نفر اجازه تبلیغ در مورد وبسایت رو بدم... و بعدش به ازای هر مشتری درصدی رو به اونا اختصاص بدم....

آیا باید چند تا دامین و هاست بگیرم و هرکدوم جدا عمل کنن ؟!!!

یا میشه دوتا دامین گرفت... که به یه وبسایت متصل بشن و بعد بشه فهمید کدوم ای پی از طریق کدوم وبسایت متصل شده ؟

یا راه سومی هم هست ؟:33:

فکر میکنم یه کامپوننتی باشه برای تبلیغات بنری اگه اشتباه نکنم یه سرچ بزن فکر کنم پیدا کنی

اگه پیدا نکردی یه تاپیک جدید بزن قطعا بچه راهنمایی مکنن :ad54ad:

یه سوال جدید !!

نرم افزاری چیزی هست که بشه رو کامپوتر نصبش کرد و بجای جوملا عمل کنه ؟!!! یعنی من نخواهم هر دفعه رو خود وبسایت تست کنم.... با اون نرم افزاره تستش کنم... بعد اگه اکی بود نصبش کنم رو سایت اصلی...

آخه خیلی ماژول ها رو مطمین نیستم چی هستن...

خب دوست عزیز شما میتونید جوملا را روی سیستمتون (لوکال) نصب کنید

اقلام لازم :

1- یک وب سرور ترجیحا xaamp یا wamp (به همراه phpmyadmin)

2- یک نسخه از جوملا

اکثر جوملا کاران ابتدا افزونه ها را روی لوکال تست می کنند سپس روی هاست اعمال می کنند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری