hamid80

حذف کپی رایت کیونا

10 پست در این موضوع

سلام من از کامپونت کیونا 2.0.2 استفاده می کنم یک مشکل که دارم می خواهم کپی رایتشو پاک کنم دوستان راهنمایی می کنند برای حذف کپی رایت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فایر باگ را روی مرورگر خودتون نصب کنید و با کمک آن محل تغییر را پیدا کنید.

برای نسخه های 2.0 به بعد من تست کردم جواب گرفتم

فایل joomla25_root/administrator/components/com_kunena/libraries/view.php رو باز کنید

حوالی خط 73 کد زیر رو پیدا کنید:

echo $this->poweredBy();

و تغییرش بدید به این: (کامنتش کردیم اینجا با //)

//         echo $this->poweredBy();

ممنون ولی تو کیونا 2.0.2 فولدری ب نام libraries نداره فولدری که هست عکسشو می گذارم

pbe3yylqa5cu0utsphw.jpg

به بینید من فایر باگ نسب کرد مشل اینه که تو فایر باک نمایش نمی ده دقیق کجا را باید حدف کرد

element.style {
   text-align: center;
}

به بیند من داخل این کد display none می زنم نمایش داده نمی شه ولی دقیقتو فایر باگ مسیر این خطو نشان نمی ده

شما یه کاری هم میتونید بکنید با همون فایرباگ که نگاه میکنید اون قسمت کدهای html نگاه کنید برای کپی رایت از چه کلاسی استفاده شده

بعد اون کلاس رو با استفاده از امکان جستجو در فایل notpade++ داخل فایلها بزنید براتون پیدا کنه اینجوری میتونید محل کد کپی رایت رو پیدا کنید

<div style="text-align:center"><a style="display: inline; visibility: visible; text-decoration: none;" rel="follow" href="/forum/credits.html">قدرت گرفته از</a> <a style="display: inline; visibility: visible; text-decoration: none;" target="_blank" rel="follow" href="http://www.kunena.org">كيوننا فارسی جومیران</a></div>

ببینید من وقتی داخل فایر باگ می زنم این کد نمایش می ده حالا شما می گه کجا باید دنبالش بگردم

فایلهای داخل پوشه views رو بررسی کنید باید اونجا باشه

در واقع داخل فولدری view هم چند تا پوشه هست نمیشه ادرس دقیق تر بدین

dsdfdss.png

دوستان راهنمایی می کنند که از کجا می شه این کپی رایت از کیونا را حذف کرد داخل فولد view ایتم های زیاد هست نمیشه ادرس دقیق تری بدین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری