bahrambaba

انتقال به جوملای 1.7 یا 2.5

10 پست در این موضوع

با سلام

من برام یه سوال پیش اومده که می خوام دوستان و اساتید راهنمائی کنند.

با وارد شدن جوملای 1.6 و 1.7 . بالاخره 2.5 باز هم صحبت های زیادی تو فروم ها درباره روش های انتقال به جوملای بالاتر بوجود اومد .

خود من به زحمت و با کمک بزرگان جومفا انتقال را انجام دادم.

بعد از ورود جوملای 1.7 مقاومت کردم و به جوملای بالاتر نرفتم (من جوملای 1.7 رو به عنوان ویندوز ویستا می بینم و منتظر جوملای جدید تر بودم)

حالا که 2.5 اومد می خوام برم سمت اون.

اما سوالاتی برام پیش اومده؟ نحوه انتقال از 1.5 به 2.5 چطور خواهد بود ؟آیا اول به 1.7 و سپس به 2.5 منتقل خواهد شد؟

آیا کامپوننت jupgrade به درد 2.5 هم می خورد.

سیاست جوملا فروم بعد از خروج ورژن 1.5 از پشتیبانی جوملا چیست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سیاست جوملا فروم رو از اقای طالبی باید پرسید . اما نحوه ارتفا :

از 1.5 به 1.7 با کامپوننت ـupgrade . اما از 1.7 به 2.5 راحته و با ارائه یک سری patch از طرف جوملا امکان پذیره .

با سلام

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران فعلی (و حتی آینده ی جوملا )همچنان از جوملا 1.5 استفاده میکنند (همانطور که باز هم افرادی را داریم که با وجود اینهمه تغییر و اینهمه امکانات جدیدی که به ورژنهای جدید جوملا افزوده شده ،همچنان جوملا ی خود را بروز نکرده و از جوملا 1.0 استفاده میکنند!!!)

از اون گذشته به جرأت میشه گفت که بیش از 60-70% سایتهای جوملایی، باورژن 1.5 جوملا درحال کار هستند و با قدرت، به فعالیت خودشون ادامه میدند.

به همین خاطر ، جوملافروم همچنان پشتیبانی خودش رو از جوملا 1.5 ادامه داده و پشتیبانی از این ورژن رو به هیچ وجه مانع فعالیتهای دیگر و پشتیبانی از ورژنهای جدید نمیدونه . و به قدرت به پشتیبانی از اونها هم میپردازه...

در ضمن چگونگی ادامه ی روند فعالیت انجمن در موقع مقتضی توسط جناب طالبی عزیز(مدیریت انجمن) به اطلاع دوستان خواهد رسید...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

حجت خان یعنی باز هم افزونه هایی که فروم هر از گاهی رونمایی میکنه باز هم برای جوملا 1.5 خواهند بود؟:(

به موازات هم پیش میبریم...

روند کلی را خود جناب طالبی اعمال خواهند نمود...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

انشالله برای هر سه ورژن خواهند بود . راستی از 2.5 استفاده نکنید هنوز .. هنوز ورژن rc نیومده .

خیلی متشکر از دوستان عزیز که پاسخ دادند. امیدوارم جناب طالبی هم در این پست شرکت کنند. چون امروز که نسخه rc جوملای 2.5 هم آمد. کم کم باید به فکر باشیم.

راستش من برای اینکه فعالیت های سایتم رو بیشتر کنم به فکر آپگرید هستم ولی تا حدی ترس دارم ... در مورد انتقال از نسخه 1 به 1.5 هم دیر اقدام کردم علت کوچ به 1.5 هم به آرشیو برده شدن قسمت پشتیبانی نسخه 1 در جومفا بود ( !!!! )

بسیار متشکر از تمام دوستان عزیز....

با سلام

من برام یه سوال پیش اومده که می خوام دوستان و اساتید راهنمائی کنند.

با وارد شدن جوملای 1.6 و 1.7 . بالاخره 2.5 باز هم صحبت های زیادی تو فروم ها درباره روش های انتقال به جوملای بالاتر بوجود اومد .

خود من به زحمت و با کمک بزرگان جومفا انتقال را انجام دادم.

بعد از ورود جوملای 1.7 مقاومت کردم و به جوملای بالاتر نرفتم (من جوملای 1.7 رو به عنوان ویندوز ویستا می بینم و منتظر جوملای جدید تر بودم)

حالا که 2.5 اومد می خوام برم سمت اون.

اما سوالاتی برام پیش اومده؟ نحوه انتقال از 1.5 به 2.5 چطور خواهد بود ؟آیا اول به 1.7 و سپس به 2.5 منتقل خواهد شد؟

آیا کامپوننت jupgrade به درد 2.5 هم می خورد.

سیاست جوملا فروم بعد از خروج ورژن 1.5 از پشتیبانی جوملا چیست؟

سلام من قبلن این کارو کردم همه چیو برای جوملای 1.7 تنضیم کن و در فولد jupgrade بجای 1.7 فایل 2.5 بریز و انتقال بده

دوست عزیز spyman سایت جوملا که سازنده این مدیریت محتوا هست گقته نیازی به کامپوننت نیست . چرا این کار رو کنیم وقتی خودش patch معرفی میکنه؟

Upgrading from Joomla 1.7 to Joomla 2.5.0 will be very easy. Most users can use the automatic update or install the update archive using the Extension Manager: Install option.

If you are using Joomla 1.5 then you will still be required to migrate your site using the jUpgrade component.

فقط در صورتی که 1.5 دارید باید این کار رو کنید . فقط

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری