Morteza Fard Saffari

:: چه قالبی دوست داری بگو طراحی کنم ::

29 پست در این موضوع

در ضمن دوستان زمان نظر دادن تموم شده فقط تا امروز وقت بود از این به بعد برای قالب شروع میکنم به کار و سعی میکنم تا زمان وعده داده شده یه قالب خوب به همه تحویل بدم

موفق و پیروز باشید همگی

زنده باد ایران و ایرانی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام خدمت تمام دوستان

امروز قرار بود قالب رو بر اساس گفته های شما ارائه بدم ولی متاسفانه نشد

قالب آماده شده بود ولی متاسفانه تموم اطلاعات قالب رو از دست دادم و پاک شده از سیستم و مجدادا در حال طراحی هستم امروز کل روز نشسته بودم پای سیستم و حتی تکون نخوردم به اون صورت تا قالب تموم بشه مجددا تموم چشمام از حدقه زده بیرون نمیخواستم بد قول بشم ولی مثلینکه شدم تازه نصف قالب به اتمام رسیده و هنوز یه نصفه دیگه از قالب مونده

امیدوارم که من رو ببخشید بابت بد قولی ولی قصد از نوشتن این بحث فقط گرفتن وقت بود که بتونم آماده کنم قالب رو

به محض آماده شدن قالب فورا قالب رو انتشار میدم ولی الان نیاز دارم که کمی استراحت کنم تا دوباره مغزم برای ادامه کار بازیابی بشه و کارایی داشته باشه

بنابر این یه محلت 2 روز از شما قرض میگیرم و بعدا جبران میکنیم

همگی موفق و پایدار باشید و خوش قول نه مثل ما بد قول

دوستان با سلام و معذرت خواهی

قالب آماده انتشار نبود ولی چون دیر شده بود اون رو انتشار میدم چون هنوز کلا ظاهر قالب آماده نشده بود و یه رنگ بندی ساده داره

و فایل زبان مدیریت قالب هنوز آماده نمشده

و خیلی چیز های دیگه باور کنید در 2 یا 3 روز نمیشه تمومشون کرد

چون همونطور که قبلا هم گفتم فایل های اصلی قالب از دست رفت و من در طی 2 یا 3 روز قالب رو آماده کردم مجددا

قالب قبلی کاملا رسپانسیو بود که این نیست خیلی شاد و دلنشین بود که از نظر خودم این نیست به صورت template.css.php نوشته شده بود که قابلیت کنترل رنگ بندی ها رو از داخل مدیریت قالب داشته باشه که این نیست موقعیت های اون قالب زیاد بود که این نیست و ... که این نیست

قالب با نام "قالب پایه" ارائه میشه چون توش روش هایی استفاده شده که برای طراح های تازه کار می تونه درس خوب و یا حتی پایه طراحی های قالب هاشون باشه

الان امکاناتی که در این قالب وجود داره به صورت زیر هست :

1- منوی تمام CSS و اختصاصی و داینامیک

2- رنگ بندی مناسب برای سایت های اداری

3- داری موقعیت نوار اطلاعات که شامل بازدید سایت بر اساس لود صفحه (اختصاصی قالب) ، نمایش تاریخ و زمان شمسی و پیام مدیر سایت به بازدید کنندگان که توم این موارد از داخل مدیریت نمایش یا نمایش داده نشدن یا تغییرشون قابل کنترله

4- موقعیت لوگو ، شعار و شبکه های اجتماعی در هدر قالب و قابل کنترل از داخل مدیریت قالب

تذکر : می توانت به جای تصویر لوگو از نام سایت هم استفاده کرد و حتما اگه از قالب استفاده میکنید نام ها رو ادیت کنید از داخل مدیریت قالب چون کپی رایت قالب بر اساس همین نام ها نوشته میشه

5- دارای بودن موقعیت تبلیغات در هدر

6- قالب برای دو زبان rtl و ltr بهینه شده و تمام لوگو و ها و بخش های مختلف برای دو زبان تعبیه شده

7- کپی رایت خودکار در زیر سایت

8- قابلیت اضافه کردن متن اختصاصی به کپی رایت از طریق مدیریت قالب و حتی نمایش یا نمایش داده نشدن کپی رایت

9- از همه مهمتر تعبیه شدن گوگل آنلایز در قالب و فقط نیازه که شما کد UA گوگل آنالیز سایتتون رو در مدیریت قالب وارد کنید بقیه خودش اوکی میشه و نیازی هم به افزونه و اینجور چیزا نیست

10- سرعت لود خوبی هم داره

راهنما : دوستانی که در کنار سایت از منو استفاده میکنن یعنی در موقعیت های right و left در کلاس ماژول این کلمه رو قرار بدن (_archive)

دوستان در مورد مدیریت هم بگم الان موقتا به زبان انگلیسی طراحی کردم چون قرار بود قالب دارای دو زبان باشه انگلیسی و پارسی و وقت نشد فایل زبان ها رو آماده کنم ولی به حالتی رسوندمش که بتونید از زبان انگلیسی استفاده کنید. در کل نمدیریتش چیز آنچنانی نداره و همه کلمات به کار رفته از طرف خیلی ساده و قابل فهمه

در کل امیدوارم که اینقدر ها هم بد نباشه و قالب و در عرض چند روز کم تونسته باشم مجددا کار رو تا حد قالب قبولی برسونم

باز هم عذر میخوام از همه

منتظر نظر هاتون هستم

اسکرین شات قالب

joomlaforum.ir_13627555331.png

اینم قالب می تونید از دانلود کنید.

دانلود

باسپاس و خسته نباشی

ماهان عزیز ؛ ما هرچه قدر بخوای منتظر میمونیم تا این قالب رو به جایی برسونی که هم خودت راضی بشی و هم ما رو ذوق زده بکنی

یه پیشنهاد: اگه امکان داشته باشه بعداز اتمام کار یه بسته نصبی هم برای قالب ایجاد بکن تا همه افزونه های قالب درست ست شده باشه

بازهم خیلی خیلی ممنونم - هیچوقت الطاف تو رو از یاد نمیبریم مخصوصاً آموزش تصویری طراحی قالب که بینظیره .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری