angel_rah007

تایید کاربر با استفاده از آی پی Authentication by IP

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

میخوام بدونم افزونه ای برای جوملا 2.5 وجود داره که کاربران سایت رو علاوه بر نام کاربری و رمز عبور ، از طریق ip یا mac addressهم تائید کنه ؟

یعنی هر کاربر فقط از طریق یک کامپیوتر بتونه به سایت لاگین کنه و نتونه از کامپیوتر دیگه ای با نام کاربری و رمز عبورش وارد بشه ....

ممکنه راهنمایی کنید ؟

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر کنم بهتره به هر کاربر توکن سخت افزلری بدید

اینجوری محدود به یک کامپیوتر هم نمیشن

چنین افزونه ای ندیدم

اگر حواب بنده بی ربط هست عذر میخوام

سوال اینکه : توکن ها رو نمیتونن ببرن و به یک کامپیوتر دیگه وصل کنن و از طریق اون وصل بشن؟

من میخوام یک نفر مجبور باشه همیشه از یک کامپیوتر وارد سایت بشه

به نظر شما این جوابگو هستش؟

سوال اینکه : توکن ها رو نمیتونن ببرن و به یک کامپیوتر دیگه وصل کنن و از طریق اون وصل بشن؟

من میخوام یک نفر مجبور باشه همیشه از یک کامپیوتر وارد سایت بشه

به نظر شما این جوابگو هستش؟

اگه بخواهید از توکن استفاده کنید نیاز به زیرساخت هایی مثل استفاده از توابع هش و رمز کننده ها است و ... بنابراین نیاز به هزینه داره و یه جورایی کار فنی و خارج از بحث جوملاست و این نیاز شما را که می خواهید کاربر از یک سیستم لاگین کنه پوشش نمیده

شما می تونید از mac address کاربران استفاده کنید که اون هم قابل دور زدنه ولی فکر کنم بهترین راهه و باید کد نویسی بکنید

ممنون آقای امیر

میدونم سوالم خیلی کلی هست و جواب طولانی ای داره اما میتونید بیشتر راهنماییم کنید ؟ چطور باید از طریق mac address شناسایی بشن؟

یعنی سایت چطور میتونه اینو تشخیص بده....

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

زبان php رو توی دانشگاه پاس کردم - مطالعه هم زیاد دارم کلا

به html, css, javascript هم آشنا هستم

از برنامه نویس های حرفه ای نیستم اما مبتدی هم نیستم

ویرایش شده در توسط angel_rah007

افزونه ی user login one دقیقا همینه.من نصب و استفاده کردم.حتی تو یه کامپیوتر با دو مرورگر نمیشه با یک کاربری لاگین کرد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری