nima010

ویرایش قالب

7 پست در این موضوع

با سلام

سایت تجاری می خواهم راه اندازی کنم قالب مورد نظر را از اینترنت گرفتم همان طور که در عکس مشاهده می کنید اسلاید رفته سمت راست و مازول و کامپوننت ها هم غیر فعال شدن یعنی فعال هستند تو این قالب نشان داده نمی شوند عکس اسلاید ها هم می خواهم عوض کنم می خوام دو ستون یکی سمت راست و چپ قرار بدهم و امکاناتی که می خواهم اضافه کنم وسط صفحه هم می خواهم محصولات را معرفی کنم با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

عزیز اینو ی دید بزنید

www.themegoat.com/j17/?template=businesslines-fjt

ببیند

شما موقعیت های رایت و چپ رو بزنید احتمال داره برعکس باشه

بعد اسلاید شو رو هم در موقعیت اسلاید شو بزارید

مشکلی بود بازم اعلام کنی د

با سلام

می خواهم یه همچین سایتی http://www.prodoor.ir/index.php را طراحی کنم با جوملا البته اسلاید هم می خوام بگذارم البته دوستان راهنمایی نکردن عکس های اسلاید (طبق عکس بالا) چگونه باید جایگذاری کنم

با تشکر

درود

عزیز این که چیزی نداره

اگر تمایل برای سفارش طراحی دارید می تونید پیام خصوصی یا اینکه با ای دی یاهو من در تماس باشید در غیر این صورت هم باز می تونم فقط راهنمایی کنم

درود

خوب

عزیز

باید از صفر اینو طراحی کنید حالا یا با فتو شاپ یا با ارتیستیر

چون نمونه خودتون هم دست ساز-*-*-*-*--*--*-*-*-**

پوسته اش که همانطور شما گفتید سخت نیست قالبش را چگونه در جوملا قرار دهم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری