MRT69

در خواست سیستم گزارش گیری از فرم ها ؟؟؟

3 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

من برای یه دانشگاه دنبال یه سیستم هستم به این صورت :

که مسئولین هر دانشکده تعدادی رشته مشخص کنند و بعد برای هررشته تعدادی درس مشخص کند که قابل نمایش باشد

(مثلا به این شکل دانشکده 1 رشته های آی تی - آمار - ریاضی - عمران و... رو مشخص کند و برای هر رشته مجموعه دروسش مثلا بگه رشته آی تی دارای دروس ریاضی - فیزیک - آمار و .... است )

و در مرحله بعد بتوان از اطلاعات وارد شده توسط مسئولین دانشکده ها گزارش گرفت

یعنی مثلا 4 تا مسئول دانشکده ها رشته ها و دروس رو مشخص کنند

و بعد مدیر کلی سایت بتوانند از این ها گزارش بگیرد یعنی مثلا درس آمار را جستجو کنند و در قالب یه گزارش خروجی بده که مثلا درس آمار در 5 تا رشته - دانشکده موجود است

که یکی مثلا در دانشکده x و رشته y باشد و دومی در ...... سومی در ..... و.........

دوستان کسی افزونه ای سراغ داره برای این کار ؟؟

اگر سیستمی غیر جوملا هم برای این کار سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همچین سیستمی اگر بخاید به همین شکل کار کنه باید از ابتدا طراحی بشه

ولی اگر بخاید رایگان در بیاد میتونید از k2 استفاده کنید و سطوح دسترسی مختلف ایجاد کنید

برای گزارش گیری و جستجو هم افزونه های خوبی براش وجود داره .. در نهایت ترکیبی از k2 و چند افزونه مشابه چیزی که میخاید رو میسازه

همچین سیستمی اگر بخاید به همین شکل کار کنه باید از ابتدا طراحی بشه

ولی اگر بخاید رایگان در بیاد میتونید از k2 استفاده کنید و سطوح دسترسی مختلف ایجاد کنید

برای گزارش گیری و جستجو هم افزونه های خوبی براش وجود داره .. در نهایت ترکیبی از k2 و چند افزونه مشابه چیزی که میخاید رو میسازه

با سلام و خسته نباشید

ممنون از راهنماییهاتون

میخاستم بپرسم که اون افزونه مشابه رو میشه نام ببرید چون کا 2 رو نصب کردم و کار کردم باهش

دنبال افزونه بهتر هستم که کارم رو سریعتر و بهتر راه بندازه چون منم هم درگیر همین موضوعی هستم که پرسیده شده

اگه این افزونه های مشابه رو نام ببرید ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری