specialagent

مشکل با ماژول roksporket

10 پست در این موضوع

سلام من تو ساتم از یکی از قالب های راکت تم استفاده می کنم ، وی اخیرا ماژول راک سپارکت دچار مشکل شده و وقتی می خوام از قسمت مدیریت وارد تنظیمات ماژول بشم فقط تنظیمات عمومی همه ماژول ها رو نشون می ده اون هم به سبک ماژول های عادی جوملا نه مثل قبل ولی تنظیمات اختصاصی ماژول رو نشون نمیده ؟

راه حل چیه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منکه اصلا متوجه منظورتون نشدم

لطفا دمو یا تصویر مشکلتون رو قرار بدید

ببخشید چند روزی نبودم

اینم عکس از تنظیمات ماژول

http://vfxgraph.com/mod-problem.jpg

می بینید که تنظیمات خاص مربوط به ماژول وجود نداره و حتی اون چیزهایی هم که در سمت راست عکس هست ( همون تنظیمات اصلی) قبلا به شکل خاص ماژول راکسپارکت بود نه مثل سایر ماژول های جوملا.

.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام

دوستان من هم این ماژول رو نصب کردم دقیقا وقتی نصبش می کنم همین صفحه ای که واسه دوست عزیزمون میاره رو واسه من میاره !

کسی نیست مشکل ما رو رفع کنه !

درود

شما دقت کنید ببینید کدام نسخه را نصب کردید . زمانی که نسخه های مربوط به جوملای 1.5 را نصب کنید پارامترهای مورد نظر نمایش داده نمیشود . به فایل xml ماژول مراجعه کنید و ببینید در خط اول چه ورژنی خورده و یا محتویات فایل xml را قرار بدید تا راهنمایی کنم .

احتمالا شما نسخه مربوط به جوملای 1.5 را نصب کردید.

موفق پایدرا

سلام بچه ها

مشکل من حل شد راه حلشو بگم شاید مشکل کسای دیگه ای هم باشه

باید فریم ورک گانتری و مازول راکسپارکت رو آپدیت کنید

میشه بگید چطوری باید آپدیت بشه !

من ورژن گانتری Gantry v4.0.5 اینه !

ماژول رو هم از سایت خودشون گرفتم آخرین نسخه اش بود !

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز من آخرین نسخه گانتری رو هم دانلود و نصب کردم ولی باز هم همونه !

ویرایش شده در توسط jozef2070

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری