sepenta

مشکل با کامپوننت guru

7 پست در این موضوع

دوستان سلام

من تازه به جمع انجمن وارد شدم لذا پیشاپیش از کمکهای همگی شما دوستان سپاسگزارم

من از کامپوننت guru برای مدیریت دوره های آموزشی استفاده میکنم اما با دو مشکل اساسی روبرو شدم

1- برای اتصال این کامپوننت به سیستم پرداخت ملت ماژول موجود نبود

2- در لیست واحدهای پول ریال ایران موجود نیست

لطفا راهنمایی کنید که بنده چگونه میتوانم واحد پول را در این کامپوننت ویرایش کنم؟ و در ضمن چگونه میتوانم این کامپوننت را به درگاه بانک ملت متصل کنم

با تشکر :auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

1- باید افزونه خاص خودشو رو بنویسید

2- فکر کنم باشه ، اگه نبود باید اضافه کنید ()

برای اتصال به بانک ملت باید ، افزونه اتصال دهنده رو بنویسید

درود

برای بانک ملت باید پلاگین پرداخت نوشته بشود .

برای اضافه کردن ارز ، به خود کامپوننت مراجعه کنید و ببینید ایا قسمتی دارد که بشود ارز را اضافه کرد یا خیر !

اگر همچین بخشی دارد کافی شما یک ارز جدید ایجاد کنید و کد iso را irr (یعنی ریال) یا tom (یعنی تومان) قرار بدید . نرخ تبدیل را اگر ریال انتخاب کردی باید 10 و اگر تومان است باید 1 بزارید .

سپس ذخیره کنید .

البته شرایط بالا برای زمانی است که شما در خود کامپوننت بخشی به نام واحد ارز داشته باشی . چون با این کامپوننت کار نکردم نمیدونم داره یا نه .

اگر همه نداشته باشد. از واحد پیشفرض پلاگین پرداخت استفاده میکند . یعنی از تومان استفاده میشود .

موفق پایدار

با تشکر از راهنمایی دوستان

در این کامپوننت بخش ارز و واحدهای پول برای انتخاب وجود دارد اما در این بخش ریال ایران لیست نشده است . میخواستم ببینم چطور می شه به لیست واحدهای پول ریال را اضافه کرد . در ضمن ماژول اتصال به بانک ملت را چطور بنویسم ؟ یاداوری کنم که بنده کمی اماتورم و نیاز به راهنمایی بیشتر دارم

با سپاس فراوان

سلام دوستان منم با همین کامپیونت مشکل دارم، خیلی از ایراداشو درس کردم ولی هنوز مشکل داره

بخش اضافه کردن واحد اصلا نداره، من هنوز موفق نشدم واحد ریال به این کامپیونت اضافه کنم، پلاگین بانک ملت کسی هست زحمت نوشتنشو برام بکشه؟ هزینش هم تقدیم می کنم

سلام دوستان منم با همین کامپیونت مشکل دارم، خیلی از ایراداشو درس کردم ولی هنوز مشکل داره

بخش اضافه کردن واحد اصلا نداره، من هنوز موفق نشدم واحد ریال به این کامپیونت اضافه کنم، پلاگین بانک ملت کسی هست زحمت نوشتنشو برام بکشه؟ هزینش هم تقدیم می کنم

با سلام

برای دریافت افزونه های پرداخت و سفارش اونها به سایت پی سی جوملا مراجعه کنید.

http://p30joomla.com/

با تشکر از پاسخ شما، فقط اگر امکان داره در مورد اضافه کردن ریال کمک کنید، بنده php هم بلدم ولی یه کم در مورد ساختار این کار توضیح بدید. با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری