حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

به صورت خصوصی ارسال شد

با تشکر

سایتتون رو چک کردم شما تداخل جیکوئری دارید باید رفعش کنید الان چون هم از قالبتون و هم از کامپوننت داره جیکوئری لود میشه برای همون تداخل پیدا کرده

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از پاسختون

من میخواستم تداخل جی کوئری را با پلاگین jQuery++ Integrator برطرف کنم که هر کاری کردم نشد

تنظیماتی رو هم که توی پلاگین به کار بردم در تصویر زیر ببینید

[ATTACH=CONFIG]5734[/ATTACH]

ممنون میشم پاسخ بدین

شما جیکوئری قالب خودتون رو غیر فعال کنید ببینید اگر مشکلی برای قالبتون پیش نمیاد همونطور بمونه تا فقط از جیکوئری کامپوننت استفاده بشه پلاگین جیکوئری رو هم غیر فعال کنید

سلام دوستان

ببخشید من چندتا سئوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

1- در قسمت درج آگهی می خوام اون فیلد خلاصه متن آگهی که ستاره داره است رو کامل حذف کنم ، یعنی نیازی به تکمیل اون نباشه و اصلا حتی دیده هم نشه

2- در قسمت نمایش یک آگهی فقط یک عکس نمایش داده میشه و حتی نمیشه روش کلیک کرد که بزرگ بشه، من می خوام کاربران بتونند چندین عکس آپلود کنند و اونجا به صورت بند انگشتی نمایش داده بشود و بعد از کلیک تصویر بزرگ شود.

3- اون خط سبز که در تصویر زیر مشخص کردم از کجا می تونم حذف یا رنگشو تغییر بدهم ؟

[ATTACH=CONFIG]5737[/ATTACH]

ممنونم

موارد یک و دو رو نمیتونید تغییر بدید در حال حاضر این امکان وجود نداره

در مورد خط سبز هم به مسیر زیر برید

modules/mod_p30topslider/tmpl/default.php

فایل default.php رو باز کنید و از خط 19 یه تکه کد جاوااسکریپت شروع میشه توی کدهای جاوا اسکریپت خط 28 کد زیر رو تغییر بدید

scroller_border_color: '#9C6',

موارد یک و دو رو نمیتونید تغییر بدید در حال حاضر این امکان وجود نداره

در مورد خط سبز هم به مسیر زیر برید

modules/mod_p30topslider/tmpl/default.php

فایل default.php رو باز کنید و از خط 19 یه تکه کد جاوااسکریپت شروع میشه توی کدهای جاوا اسکریپت خط 28 کد زیر رو تغییر بدید

scroller_border_color: '#9C6',

دست شما درد نکنه مورد سوم به لطف همیشگی شما حل شد

مورد شماره 2 رو دیدم یکی از دوستان از همین پک استفاده کرده بود و انجامش داده بود - ممنون میشم اگر اون دوستمون به ما هم کمک کنه

این همون چیزی بود که من میخواستم و یکی از دوستان درستش کرده --> فروشگاه سالسا

قسمت تصاویر رو ملاحضه بفرمایید ، توی صفحه شماره 10 همین تاپیک راجبش صحبت کرده که با این کامپونت است

این سایتی که دادید به این کامپوننت طراحی نشده یه افزونه دیگه هستش

یه کاری که با این کامپوننت میتونید بکنید از قسمت مدیریت برای آگهی ها از طریق ادیتور توضیحات آگهی داخل آگهی تصاویر بیشتری قرار بدید

شما جیکوئری قالب خودتون رو غیر فعال کنید ببینید اگر مشکلی برای قالبتون پیش نمیاد همونطور بمونه تا فقط از جیکوئری کامپوننت استفاده بشه پلاگین جیکوئری رو هم غیر فعال کنید

ممنون از پاسختون

من یک قالب بهتر پیدا کردم که اون مشکل رو نداشت

ولی احتمالا نسخه تجاری رو بخرم ، و از خدمتتون چند تا سوال داشتم:

1.در صورت انتشار آپدیت جدید ،آپدیت شدن به چه صورت است؟

2.آیا کامپوننت پرداخت هم روی نسخه تجاری وجود دارد؟

3.در صورت نبودن کامپوننت پرداخت هزینه کامل کارهای پرداخت اینترنتی به صورتی که افراد به درگاه بانک وصل شود چقدر است؟

4.امنیت رو در p30advertise چطور میبینید،کلا جوملا برای کارهای پرداخت اینترنتی امنیت دارد یا نه ؟ و امنیت بستگی به چه چیزی دارد؟

چون میگن جوملا به خاطر متن باز بودن امکان هک اون بسیار بالاست و وصل شدن به سیستم های بانکی در اون امنیت نداره!!!

باز هم سپاس فراوان بابت پاسخ هاتون

در صورتی که خود کامپوننت نسخه جدیدی ارایه بشه توضیحات کاملی در موردش داده میشه

پلاگینهای پرداخت رو باید جدا خریداری کنید برای تهیه پلاگینهای پرداخت میتونید به سایت پی سی جوملا مراجعه کنید

موارد امنیتی هم بستگی به خود شما داره که چطور رعایتشون کنید والا جوملا مشکلی از این بابت نداره که شما نتونید کارهای پرداختی انجام بدید

برای رعایت بهتر موارد امنیتی میتونید تاپیکهای امنیت انجمن رو مطالعه و موارد لازم رو رعایت نمایید

طی یکی دو روز آینده هم بسته نصبی جدیدی با قالب و امکانات بهتر منتشر خواهد شد

در صورتی که خود کامپوننت نسخه جدیدی ارایه بشه توضیحات کاملی در موردش داده میشه

پلاگینهای پرداخت رو باید جدا خریداری کنید برای تهیه پلاگینهای پرداخت میتونید به سایت پی سی جوملا مراجعه کنید

موارد امنیتی هم بستگی به خود شما داره که چطور رعایتشون کنید والا جوملا مشکلی از این بابت نداره که شما نتونید کارهای پرداختی انجام بدید

برای رعایت بهتر موارد امنیتی میتونید تاپیکهای امنیت انجمن رو مطالعه و موارد لازم رو رعایت نمایید

طی یکی دو روز آینده هم بسته نصبی جدیدی با قالب و امکانات بهتر منتشر خواهد شد

سلام

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و سوال هامو جواب دادید

یک سوال دیگر : چطوری میتوان لیست مجموعه هارو به عنوان منو در قسمت منو سایت اضافه کرد ؟ (یعنی مثلا به صورت منو های آبشاری استفاده کرد)

آیا باید لینک هرکدام از مجموعه هارو جدا جدا به منو داد؟؟؟؟؟:jan::jan::jan:

سلام

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و سوال هامو جواب دادید

یک سوال دیگر : چطوری میتوان لیست مجموعه هارو به عنوان منو در قسمت منو سایت اضافه کرد ؟ (یعنی مثلا به صورت منو های آبشاری استفاده کرد)

آیا باید لینک هرکدام از مجموعه هارو جدا جدا به منو داد؟؟؟؟؟:jan::jan::jan:

باید برای هر مجموعه یک منو بسازید موقع ساختن منو نوع آیتم منو رو انتخاب مجموعه قرار بدید و مجموعه مورد نظر رو انتخاب کنید

بسته نصبی هم که گفته بودم منتشر شده از طریق امضام میتونید مشاهده کنید

من افزونه plg-add-php-code_j25-j15.zip را از جومینا دانلود کرده و هم روی لوکال و هم روی سایت که فضای اورو از جومینا هاست خریدم نصب کردم. یک کد اوقات شرعی رو در این پلاگین به صورت متژول custom html وارد کردم. در لوکال اجرا میشه و کار میکنه ولی روی سایت اجرا نمی شه.

لطفا راهنمایی کنیدو

من افزونه plg-add-php-code_j25-j15.zip را از جومینا دانلود کرده و هم روی لوکال و هم روی سایت که فضای اورو از جومینا هاست خریدم نصب کردم. یک کد اوقات شرعی رو در این پلاگین به صورت متژول custom html وارد کردم. در لوکال اجرا میشه و کار میکنه ولی روی سایت اجرا نمی شه.

لطفا راهنمایی کنیدو

دوست گرامی الان این سوال شما چه ارتباطی به این تاپیک داشت؟ لطفا برای سوالتون تاپیک جدید ایجاد کنید و در اونجا مطرح کنید

سلام

من وقتی ماژول را روی هاست نصب میکنم ارور زیر را میدهد.

Fatal error: The file /home3/softrate/public_html/administrator/components/com_p30advertise/p30advertise.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

اسکریپت موردنظر به چه ورژنی از ioncube loader نیاز دارد؟ چونioncube loader روی هاست من نصب است.

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

من پس از نصب مجموعه وزیر مجموعه ساختم ولی 30 درصد مجموعه هام موقع ثبت آگهی هست و مابقی نشون داده نمیشه /آیا تو تعداد مجموعه وزیرمجموعه محدودیتی هست؟لطفا راهنمایی کنید/ممنون

[ATTACH=CONFIG]5872[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5873[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5874[/ATTACH]

نگاه کنید همه جا مجموعه ها کامل هستند فقط تو صفحه درج آگهی که کاربر موقع درج باید مجموعه موردنظر خودشو انتخاب کنه اسم همه مجموعه ها نیست وفقط یک تعدادکمی هست.

توقسمت درج آگهی فقط 2 تامجموعه رونمایش میده /بیشترنمایش نمی ده /لطفا راهنمایی کنید/ممنون میشم

ویرایش شده در توسط snm

سلام

من وقتی ماژول را روی هاست نصب میکنم ارور زیر را میدهد.

Fatal error: The file /home3/softrate/public_html/administrator/components/com_p30advertise/p30advertise.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

اسکریپت موردنظر به چه ورژنی از ioncube loader نیاز دارد؟ چونioncube loader روی هاست من نصب است.

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

توی متن خطا اشاره کرده که آخرین نسخه یونکیوب رو نصب کنید ( latest version of the ionCube Loader )

باسلام

من پس از نصب مجموعه وزیر مجموعه ساختم ولی 30 درصد مجموعه هام موقع ثبت آگهی هست و مابقی نشون داده نمیشه /آیا تو تعداد مجموعه وزیرمجموعه محدودیتی هست؟لطفا راهنمایی کنید/ممنون

[ATTACH=CONFIG]5872[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5873[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5874[/ATTACH]

نگاه کنید همه جا مجموعه ها کامل هستند فقط تو صفحه درج آگهی که کاربر موقع درج باید مجموعه موردنظر خودشو انتخاب کنه اسم همه مجموعه ها نیست وفقط یک تعدادکمی هست.

توقسمت درج آگهی فقط 2 تامجموعه رونمایش میده /بیشترنمایش نمی ده /لطفا راهنمایی کنید/ممنون میشم

محدودیتی در ساخت مجموعه وجود نداره توی بسته نصبی که در امضای من هست میتونید ببینید همه مجموعه ها رو نمایش میده

این مشکل نمایش مجموعه ها رو حل کردیم توی تاپیک کامپوننت بزودی قرار میدیم مجدد میتونید دانلود کنید

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

توی متن خطا اشاره کرده که آخرین نسخه یونکیوب رو نصب کنید ( latest version of the ionCube Loader )

سلام

متاسفانه پشتیبانی هاست من میگه که شماره ورژن رو ذکر کنید.از چه نسخه ای به بعد میشه نصب نمود.

ممنون

آخرین نسخه دیگه لازم به گفتن نیست که

هاستینگ خودتون بگید آخرین نسخه خودش باید بره از سایت ioncube اخرین نسخه رو نصب کنه

ضمنا اگه هاست شما cpanel باشه که مدیر سرور بی دردسر آخرین نسخه رو نصب میکنه

هاستینگ خودتون بگید آخرین نسخه خودش باید بره از سایت ioncube اخرین نسخه رو نصب کنه

سلام

متاسفانه مدیر سرور میگه یه ورژن رو ذکر کنید به غیر از آخرین نسخه ،چون اخرین نسخهه قابل نصب نیست. شما حداقل ورژنی که این روش قابل نصب است رو بفرمایید. اینم متن پیام خود پشتیانی هاست :

دوست گرامی خدمتتان عرض شد ؛ امکان نصب آخرین ورژن وجود ندارد

لطفا ورژن دقیق را جویا شوید و اطلاع دهید تا براساس آن شما را راهنمایی کنیم

اگه پاکش کنیم مشکلی پیش نیاد؟!

ضمن خوش امد به جوملا فروم

چی رو میخواین پاک کنین؟

سلام

متاسفانه مدیر سرور میگه یه ورژن رو ذکر کنید به غیر از آخرین نسخه ،چون اخرین نسخهه قابل نصب نیست. شما حداقل ورژنی که این روش قابل نصب است رو بفرمایید. اینم متن پیام خود پشتیانی هاست :

دوست گرامی خدمتتان عرض شد ؛ امکان نصب آخرین ورژن وجود ندارد

لطفا ورژن دقیق را جویا شوید و اطلاع دهید تا براساس آن شما را راهنمایی کنیم

سلام خسته نباشید

برای نمایش دسته بندی

(مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و اونجا در قسمت فیلتر مجموعه با نگه داشتن کلید کنترل زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید)

هر چی می گردم پیدا نمی کنم اگر ممکن هست یک شات بزارید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری