حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

برای تاریخ همونطور که گفتم بررسی کنید ببینید چه افزونه ی دیگه ای دارید که از جیکوئری استفاده میکنه

در مورد ورود و خروج هم چون مربوط به این کامپوننت نیست لطفا در یک تاپیک جدید مطرحش کنید تا بررسی کنیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باعرض سلام

دوستان بنده تمام صفحات روبا دقت گشتم(41صفحه) ولی جوابی برای این مشکلم پیدانکردم؟!

برای ثبت آگهی از سایت در قسمت دسته بندی ها فقط 18 مورد نمایش داده میشه در حالی که بیش از صد مورد زیرمجموعه دارم؟؟؟ لطفا یک پاسخ درست به ما بدهید خیلی ها در انجمن این مشکل رو دارند . باتشکر

با سلام

پس از نصب کامپوننت و درج مجموعه جدید

در هنگام درج آگهی مجموعه ها رانشان نمیدهد و اگهی بدون درج مجموعه ثبت میگردد.

لطفا مرا راهنمایی نمایید

باعرض سلام

دوستان بنده تمام صفحات روبا دقت گشتم(41صفحه) ولی جوابی برای این مشکلم پیدانکردم؟!

برای ثبت آگهی از سایت در قسمت دسته بندی ها فقط 18 مورد نمایش داده میشه در حالی که بیش از صد مورد زیرمجموعه دارم؟؟؟ لطفا یک پاسخ درست به ما بدهید خیلی ها در انجمن این مشکل رو دارند . باتشکر

ارسالهای قبلی رو با دقت نگاه کنید پاسخ داده شده

با سلام

پس از نصب کامپوننت و درج مجموعه جدید

در هنگام درج آگهی مجموعه ها رانشان نمیدهد و اگهی بدون درج مجموعه ثبت میگردد.

لطفا مرا راهنمایی نمایید

چندین بار توی همین تاپیک پاسخ داده شده باید از قسمت مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و مجموعه ها رو انتخاب کنید اونم فقط زیرمجموعه ها نه مجموعه های اصلی

باسلام هیچ کدام از سه کامپوننت درج شده بدرستی کارنمیکند

در دو نسخه آخری که امکان تاریخ انقضا کارنمیکند یعنی با کلیک روی فیلد هیچ عکس العملی نشان داده نمیشود

یا عکس آگهی نشان داده نمیشود

لطفا مرا راهنمایی کنید

عجله دارم

و امکان تماس با developer ها هم موجود نمیباشد.

در صورت امکان اگر نسخه دارید که تجاری است و بدرستی کار میکند با هر قیمتی نیز راهنمایی کنید.

من این کامپونت روی هاست نصب کردم پیغام عدم امکان باز کردن آرشیو میده

مشکل کجاست

با سلام

در بخش های کامپونت ایستگاه مانند کشور ها ،استان ها، شهر ها،گزارشات و مهاجرت نوشته نسخه تجاری!؟:auau:

اینها تجاری هستن یا کامپونت درست نصب نشده

جوملا 2.5.16 کامپوننت تبلیغات و آگهی P30 Advertise نسخه 2.0.1 (15 اردیبهشت 92) نصب کردم

با تشکر.

باسلام هیچ کدام از سه کامپوننت درج شده بدرستی کارنمیکند

در دو نسخه آخری که امکان تاریخ انقضا کارنمیکند یعنی با کلیک روی فیلد هیچ عکس العملی نشان داده نمیشود

یا عکس آگهی نشان داده نمیشود

لطفا مرا راهنمایی کنید

عجله دارم

و امکان تماس با developer ها هم موجود نمیباشد.

در صورت امکان اگر نسخه دارید که تجاری است و بدرستی کار میکند با هر قیمتی نیز راهنمایی کنید.

برای نمایش تاریخ مشکلی نداره احتمالا با یکی از افزونه هاتون و یا قالبتون تداخل جیکوئری داره

من همه افزونه های اضافی و پاک کردم

اما در صفحه درج گهی امکان اضافه کردن تاریخ انقضا را باز هم نمیدهد. گیر کرده ام لطفا راهنمایی بفرمایید

ایا امکانی وجود دارد که فیلدهای ستاره دار را برداریم؟

قالبتون رو یک بار تغییر بدید ببینید چه نتیجه ای میده

امکان برداشتن فیلدهای ستاره دار وجود نداره

با سلام

باعوض کردنقالب

امکان درج عکس فعال نمی باشد.

راهنمایی کنید.

با سلام

باعوض کردنقالب

امکان درج عکس فعال نمی باشد.

راهنمایی کنید.

یه دمو بدید چک کنیم و همچنین قالبهایی رو که استفاده میکنید بررسی کنید ببینید آیا جیکوئری داخلشون لود میشه ؟

سایت ganje-bazar.ir را لطفا چک نمایید بخش درج آگهی

سایتتون رو چک کردم احتمال زیاد تداخل جیکوئری هست تنظیمات قالبتون رو چک کنید ببینید قالبتون اگر از جیکوئری استفاده میکنه جایی برای غیر فعال کردنش هست یا خیر

باسلام

چجوری میتونم تبلیغات قرارداده شده دروسط صفحه رو از 6 عدد به 8 عدد یا 10 عدد تغییر بدم؟؟ دمو

باسلام

چجوری میتونم تبلیغات قرارداده شده دروسط صفحه رو از 6 عدد به 8 عدد یا 10 عدد تغییر بدم؟؟ دمو

سایتتون اصلا بالا نمیاد

سلام

من هنوز با این افزونه مشکل دارم

فقط آگهی های ویژه رو نشون میده

سلام

من هنوز با این افزونه مشکل دارم

فقط آگهی های ویژه رو نشون میده

صفحه اصلی مختص آگهی های ویژه هستش آگهی های رایگان در صفحات داخلی و مجموعه های خودشون هستن

صفحه اصلی مختص آگهی های ویژه هستش آگهی های رایگان در صفحات داخلی و مجموعه های خودشون هستن

داخل مجموعه هیچ آگهی نشون نمیده فقط تعداد آگهی ها رو نوشته

آگهی هاتون منتشر شده هستن؟ در صورت نیاز دسترسی بدید چک کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

سایتتون رو بررسی کردم شما باید اول یک سری مجموعه اصلی ایجاد کنید سپس برای مجموعه های اصلی زیر مجموعه ایجاد کنید و آگهی ها رو در زیر مجموعه ها قرار بدید

برای قسمت ارسال آگهی هم در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو که میزنید در قسمت فیلتر مجموعه فقط زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید

الان آگهی های رایگانتونم نمایش داده میشن

ویرایش شده در توسط saber

سلام من در ازسال اگهی مشکل دارم همه فیلدهارو پر میکنم ولی اخطار فیلدهای ستاره دار میده لطفا کمکم کنید . فوری

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری