حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

تو این پوشه هرچی هست پاک کن:

C:\xampp\tmp

دلیل تاخیر در انتشار نسخه جدید هم اینه که برخی دوستان پیشنهاداتی میدن و من هم این پیشنهادات رو داخل افزونه اضافه میکنم که به تاخیر میخوره .. الان دارم تست نهایی رو میگیرم تا شب منتشر میکنم

با سلام و تشکر از زحمات شما

نسخه نهایی کی منتشر میشه؟

چقدر هاست نیاز داره

برای اینکه در مورد افزونه ها و ... به مشکل نخورم چه هاستی پیشنهاد میکنین؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با عرض سلام دوستان

ما بخوایم جستجوی این کامپوننت رو راه بندازیم باید چی کار کنیم؟!!!:13::13::13::13:

با سلام و تشکر از زحمات شما

نسخه نهایی کی منتشر میشه؟

چقدر هاست نیاز داره

برای اینکه در مورد افزونه ها و ... به مشکل نخورم چه هاستی پیشنهاد میکنین؟

ممنون

ما بخوایم جستجوی این کامپوننت رو راه بندازیم باید چی کار کنیم؟!!!:13::13::13::13:

4 هفته آینده نسخه جدید منتشر میشه

بعد ثبت نام براي ارسال اگهي در بخش ارسال اگهي اين اخطار مياد و دسته بندي هاي ساخته شده رو هم نشون نميده دسته بندي ها رو به شكل مجموعه و زيرمجموعه درست كردم ولي اين اخطار مياد

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/ir12345/public_html/components/com_p30advertise/views/submit/tmpl/default.php on line

بعد ثبت نام براي ارسال اگهي در بخش ارسال اگهي اين اخطار مياد و دسته بندي هاي ساخته شده رو هم نشون نميده دسته بندي ها رو به شكل مجموعه و زيرمجموعه درست كردم ولي اين اخطار مياد

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/ir12345/public_html/components/com_p30advertise/views/submit/tmpl/default.php on line

قبلا چندین بار توی همین تاپیک توضیح داده شده کمی جستجو میکردید پاسخ رو پیدا میکردید

شما باید در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و در قسمت فیلتر مجموعه با نگه داشتن کلید کنترل مجموعه هایی رو که ساختید انتخاب کنید

البته فقط زیر مجموعه ها رو نه مجموعه های اصلی

براي اينكه شهر كرج رو بخش شهرها و زيرمجموعه استان تهران حذف كنم و به جايش در استانها ، استان البرز رو اضافه كنم و شهرهاي استان البرز رو در شهرهاي اين استان اضافه كنم لطفا راهنماي كنيد

قبلا چندین بار توی همین تاپیک توضیح داده شده کمی جستجو میکردید پاسخ رو پیدا میکردید

شما باید در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و در قسمت فیلتر مجموعه با نگه داشتن کلید کنترل مجموعه هایی رو که ساختید انتخاب کنید

دقيقا همون جوري كه گفتيد زيرمجموعه ها رو انتخاب كردم ولي فقط چندتا مجموعه اول مياد و بقيه مجموعه ها در فيلد مجموعه هاي ارسال اگهي نمياد

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشكل بعدي كه با اين كامپوننت پيدا كردم بعد از نصب افزونه هاي كمكي اين كامپوننت اخطار مياد هر كدوم نصب ميكنم مشكل داره هست سايت بالا نمياد و اين اخطار به جاش مياد

دمو سايتم

Warning: require_once(/home/ir12345/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/configuration.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ir12345/public_html/modules/mod_adsmanager_ads/mod_adsmanager_ads.php on line 5

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/ir12345/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/configuration.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ir12345/public_html/modules/mod_adsmanager_ads/mod_adsmanager_ads.php on line 5

ویرایش شده در توسط amir90

مشكل بعدي كه با اين كامپوننت پيدا كردم بعد از نصب افزونه هاي كمكي اين كامپوننت اخطار مياد هر كدوم نصب ميكنم مشكل داره هست سايت بالا نمياد و اين اخطار به جاش مياد

دمو سايتم

Warning: require_once(/home/ir12345/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/configuration.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ir12345/public_html/modules/mod_adsmanager_ads/mod_adsmanager_ads.php on line 5

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/ir12345/public_html/administrator/components/com_adsmanager/models/configuration.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ir12345/public_html/modules/mod_adsmanager_ads/mod_adsmanager_ads.php on line 5

این خطا مربوط به کامپوننت ادز منیجر هست که نصب کردید مربوط به کامپوننت پی سی نیست شما اگر به مدیریت دسترسی دارید ماژول mod_adsmanager_menu رو غیر فعالش کنید

این خطا مربوط به کامپوننت ادز منیجر هست که نصب کردید مربوط به کامپوننت پی سی نیست شما اگر به مدیریت دسترسی دارید ماژول mod_adsmanager_menu رو غیر فعالش کنید

دوست عزيز دوباره ببيند درسته ميگويد ادر منيجر رو غيرفعال كردم و درست شد ولي بعد از نصب ماژول "جدیدترین آگهی" p30newads بازهم سايت بالا نمياد

دوست عزيز دوباره ببيند درسته ميگويد ادر منيجر رو غيرفعال كردم و درست شد ولي بعد از نصب ماژول "جدیدترین آگهی" p30newads بازهم سايت بالا نمياد

ماژولها بروزرسانی شدن اون ماژولهایی رو که نصب کردید حذف کنید و مجدد از تاپیکشون دانلود و نصب کنید

دوست عزيز تقريبا اين كامپوننت رو به كامل راه اندازي و الان مشكلي نداره فقط عدم نمايش تمام مجموعه ها ساخته شده و طبق راهنماي شما مشكلم حل نشد اگر ميخواهيد اطلاعات ورود به مديريت جوملا پ.خ كنم خودتون ببنيد

این مورد هم قبلا توی همین تاپیک توضیح داده شده تاپیک رو جستجو کنید پیدا میکنید

ماژول جدیدترین آگهی ها رو نصب می کنم فعال می کنم سایتم دیگه بالا نمیاد

غیر فعال می کنم درست میشه

مشکل از چیه؟

ماژول جدیدترین آگهی ها رو نصب می کنم فعال می کنم سایتم دیگه بالا نمیاد

غیر فعال می کنم درست میشه

مشکل از چیه؟

نسخه های جدید ماژولها رو از تاپیکهاشون دانلود و نصب کنید فایلهاشون بروزرسانی شدن

2تا سوال دیگه هم داشتم:

1-چطور میشه دسته بندی آگهی ها بیاد صفحه اول (مثل دمو)؟

2-چطور آگهی های ویژه رو میشه صفحه اول گذاشت؟

نوع آیتم منوی اصلیتون رو از کامپوننت تبلیغات و همه مجموعه ها انتخاب کنید تا در صفحه اصلیتون نمایش داده بشن

نوع آیتم منوی اصلیتون رو از کامپوننت تبلیغات و همه مجموعه ها انتخاب کنید تا در صفحه اصلیتون نمایش داده بشن

مرسی

حالا بخوام جدیدترین و آگهی ویژه بصورت افقی و سطری باشه باید چی کار کنم؟(کناره هم)

ببخشیدا یه سوال دیگه هم الان به ذهنم رسید

دسته بندی آگهی ها در دمو کنااره هم هست

چطوری میشه من بدارم اونجا؟!(بازم معذرت)

مرسی

حالا بخوام جدیدترین و آگهی ویژه بصورت افقی و سطری باشه باید چی کار کنم؟(کناره هم)

اینها رو باید خودتون با css طراحی کنید

ببخشیدا یه سوال دیگه هم الان به ذهنم رسید

دسته بندی آگهی ها در دمو کنااره هم هست

چطوری میشه من بدارم اونجا؟!(بازم معذرت)

شما مجموعه هاتون رو ایجاد کنید در صفحه اصلی کنار هم نمایش داده میشن

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام وخسته نباشید.

اول باید تشکر کنم از زحمات شما

بنده هم مثل دوستان کامپوننت و متغلقات رو دانلود و نصب کردم.

مشکلاتی بود که از صفحه اول این تایپیک روخوندم تا اینجا و مشکلات تقریبا برطرف شدن بجز یه مشکل. و اونم اینه که کاربر نمیتونه آگهی ثبت کنه. با هر مرورگری هم که امتحان میکنم همین پیغام رو میده (تکمیل گزینه های ستاره دار الزامیست) . جالب اینجاست که عکس مربوط به آگهی رو هم ارسال میکنه ولی آگهی ثبت نمیشه.

دارم روی لوکال کار میکنم. ممنون میشم اگه بنده رو هم راهنمایی بفرمایید.

راستی اگه این مشکل هم حل بشه و اشکال دیگه ای پیدا نشه بسته نصبی رو میذارم دوستان استفاده کنن/

ویرایش شده در توسط hda2295

با سلام وخسته نباشید.

اول باید تشکر کنم از زحمات شما

بنده هم مثل دوستان کامپوننت و متغلقات رو دانلود و نصب کردم.

مشکلاتی بود که از صفحه اول این تایپیک روخوندم تا اینجا و مشکلات تقریبا برطرف شدن بجز یه مشکل. و اونم اینه که کاربر نمیتونه آگهی ثبت کنه. با هر مرورگری هم که امتحان میکنم همین پیغام رو میده (تکمیل گزینه های ستاره دار الزامیست) . جالب اینجاست که عکس مربوط به آگهی رو هم ارسال میکنه ولی آگهی ثبت نمیشه.

دارم روی لوکال کار میکنم. ممنون میشم اگه بنده رو هم راهنمایی بفرمایید.

راستی اگه این مشکل هم حل بشه و اشکال دیگه ای پیدا نشه بسته نصبی رو میذارم دوستان استفاده کنن/

اینها رو باید خودتون با css طراحی کنید

#newadstitle{
/*    margin: 2px 2px 15px 2px; */
margin: 2px; 
height:30px
}
#newadsimage {
   margin-right: 5px;

}

#newadsbox {
   background: none repeat scroll 0% 0% rgb(255, 255, 255) !important;
   position: relative !important;
   border: 1px solid rgb(204, 204, 204) !important;
   box-shadow: 0px 0px 5px 0px rgba(0, 0, 0, 0.15) !important;
   border-radius: 5px 5px 5px 5px !important;
   height: auto !important;
   width: 150px !important;
   padding: 5px !important;
margin-top:1px;
}
.newintrob {
   background: none repeat scroll 0% 0% rgb(255, 255, 255);
   padding: 3px;
   border: 1px solid rgb(221, 221, 221) !important;
   border-radius: 5px 5px 5px 5px;
   box-shadow: 0px 1px 3px rgba(0, 0, 0, 0.055);
   transition: all 0.2s ease-in-out 0s;
   width: 60px;
   height: 60px;
}
.newintrob:hover{background:#0B6AA9;}
.newvipbadge{
position:absolute;
top:-2px;
left:-2px;
background:url(../images/new.png) no-repeat center;
height:48px;
width:48px;
}

کدوم قسمتو عوض کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری