hichestan

راهنمایی در خصوص مطلب با عکس

21 پست در این موضوع

با سلام و تبریک سال نو

در هسته جوملا اخباری که به صورت ویژه قرار بگیره و اون مطلب حاوی عکس باشه به صورت اتوماتیک عکس اول و به صورت بند انگشتی برای تیتر خبر نشون میده، حالا چطوری میتونم بعضی از نوشته ها که حاوی عکس نیست و براشون عکس پیشفرض تعریف کنم

مثلاً تو بعضی سایت ها دیدید که تیتر خبر مثلاً گزارش ویژه هست و یک عکس با همین عنوان هم به صورت بند انگشتی موجوده و در ادامه مطلب دیگه اون عکس نیست .میخام همجون جیزی درست کنمولطفاً راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای جوملا چنین چیزی من تا حالا ندیدم اما اگه برای وردپرس لازم دشاتید با 7 خط کد به راحتی انجام میشه اگه میتونید از کدوردپرس تو جوملا استفاده کنید قرار بدم

با سلام

اگه امکان استفاده از کدهای ورد پرس در جوملا باشه ، که خوبه

میشه بیشتر توضیح بدید و در صورت امکان کدهایی که گفتید و قرار بدید

فک کنم دوستانی گه تو کار پرتال های خبری هستن میدونن که این موضوع کاملاً احساس میشه و حیاتیه

و اگه به قول دوتسان برای وردپرس هست قطعاً برای جوملا هم میزارن

برای این کار میتونید از ماژول های نمایش خبر مثل idanews یا از اون بهتر BT content slider استفاده کنید هر دو هم رایگان هستند و هر دو امکان استفاده از تصویر پیش فرض برای اخباری که تصویر ندارن رو میدن

دوست گرامی

ضمن تشکر از پاسختون

منظور من این نبود که یک عکس پیشفرض و ثابت برای کل اخباری که عکس ندارن و بزارم

من میخام برای هر خبری که بخام در ادامه خبر عکس نداشته باشه ، یک عکس به دلخواه بزارم.مثلا یک خبر دارم با عنوان گزارش .... خب میخام یک عکس بند انگشتی تو تیتر خبر بزارم.....

مثلاً این خبر سایت تابناک و ببین

ائتلافی که پیروز انتخابات ریاست جمهوری است! - Tabnak.IR | تابناك

در ادامه خبر هیچ گونه عکس نیست ولی تو صفحه اصلی سایت و تیتر خبر ، یک عکس فتوشاپی مرتبط با موضوع خبر گذاشته

در سایت های ورد پرس خودم دیدم که انجام دادن ولی جوملا رو نمیدونم

برای این کار میتونید از ماژول های نمایش خبر مثل idanews یا از اون بهتر BT content slider استفاده کنید هر دو هم رایگان هستند و هر دو امکان استفاده از تصویر پیش فرض برای اخباری که تصویر ندارن رو میدن

با سلام،از ماژول p30newsthumb که خبری هست استفاده کنید،البته ماژول تست برای یه پروژه ای بو که منتشرش کردم،سرچ کنید اگه مشکلی خوردید بگید

آقا فرزاد

مشکل اینجاست که اخباری که مد نظر ماست اخبار وِیژه خود جوملاست و از مازژول استفاده نشده ، صفحه اصلی من ویژه هست

با سلام،از ماژول p30newsthumb که خبری هست استفاده کنید،البته ماژول تست برای یه پروژه ای بو که منتشرش کردم،سرچ کنید اگه مشکلی خوردید بگید

خب، اخبار تون رو ویژه نکنید! نمایش مطلب در صفحه اصلی سایت رو غیرفعال کنید (اگه تو قالبتون تنظیماتی براش هست)

بعد از ماژول مناسب استفاده کنید که بره همون مطالبی که نیاز دارید رو براتون نمایش بده

خب یک پیشنهاد دیگه.ببینم شدنی هست؟

نمیشه عکس های تو مطلب و مخفی کنم؟؟؟یعنی فقط عکسه برای ساخت عکس بندانگشتی تیتر خبر باشه و در ادامه متن دیگه عکس نشون داده نشه؟؟

میتونی از تنظیمات مطالب گزینه نمایشخلاصه مطلب رو غیر فعال کنی!

با اینکار چه اتفاقی میفوته؟

با اینکار شما تصویر قرار میدی در خلاصه مطلب ولی در ادامه مطلب تصویر قرار نمیدی ... روی ادامه مطلب که کاربر کلیک میکنه ، فقط و فقط ادامه مطلب نمایش داده میشه و از خلاصه مطلب که عکس داخلش هست خبری نیست!

با سلام

این روش جواب نداد-- من میخام عکس فقط تو تیتر خبر باشه و در ادامه مطلب دیگه نباشه

میتونی از تنظیمات مطالب گزینه نمایشخلاصه مطلب رو غیر فعال کنی!

با اینکار چه اتفاقی میفوته؟

با اینکار شما تصویر قرار میدی در خلاصه مطلب ولی در ادامه مطلب تصویر قرار نمیدی ... روی ادامه مطلب که کاربر کلیک میکنه ، فقط و فقط ادامه مطلب نمایش داده میشه و از خلاصه مطلب که عکس داخلش هست خبری نیست!

این روش جواب نداد-- من میخام عکس فقط تو تیتر خبر باشه و در ادامه مطلب دیگه نباشه

روشش همونی هست که گفتم .. اگر جواب نداد یعنی درست انجام ندادی!

ضمن تشکر از شما

یکبار توضیح میدم شاید یک جای کارم اشتباه باشه

من صفحه اصلی سایتم وِیژه هست و اخبار ویژه ای رو که میخام بزارم بعضی از اخبار نیازی به عکس در ادامه مطلب نداره و فقط میخام تو تیتر خبر باشه مثلا یک عکس کوچولو بند انگشتی باشه که نوشته باشه انتصاب یا گزارش ویژه و... خب شما فرمودید که این عکس و بزارم تو خلاصه مطلب و برم نمایش خلاصه مطلب و غیر فعال کنم.من هم این کار و انجام دادم ولی باز هم عکس در ادامه مطلب هستش.

شاید خلاصه مطلب و اشتباه فرض کردم.؟؟

منظور همون تعداد کارکترهایی که برای نمایش تو صفحه اصلی هست ، درسته؟؟ من این و فرض کردم

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی مهمه و تقریبا از اکثر مدیران انجمن های دیگه هم پرسیدم راهی نداشتند.

ضمن تشکر از شما

یکبار توضیح میدم شاید یک جای کارم اشتباه باشه

من صفحه اصلی سایتم وِیژه هست و اخبار ویژه ای رو که میخام بزارم بعضی از اخبار نیازی به عکس در ادامه مطلب نداره و فقط میخام تو تیتر خبر باشه مثلا یک عکس کوچولو بند انگشتی باشه که نوشته باشه انتصاب یا گزارش ویژه و... خب شما فرمودید که این عکس و بزارم تو خلاصه مطلب و برم نمایش خلاصه مطلب و غیر فعال کنم.من هم این کار و انجام دادم ولی باز هم عکس در ادامه مطلب هستش.

شاید خلاصه مطلب و اشتباه فرض کردم.؟؟

منظور همون تعداد کارکترهایی که برای نمایش تو صفحه اصلی هست ، درسته؟؟ من این و فرض کردم

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی مهمه و تقریبا از اکثر مدیران انجمن های دیگه هم پرسیدم راهی نداشتند.

خیر منظور من این نبود

منظور من "نمایش خلاصه مطلب" روی خیر!

واضح تر از این!

امیدوارم ناراحت نشید

من بد توضیح دادم ولی دقیقاً همین کاری و که گفتید انجام دادم اما نشد

نمایش خلاصه مطلب من رو ی خیر هست

جسارت نباشه ولی تست کنید ببینم واقعا شدنیه؟

من حقیقتش نتونستم شاید هم بخاطر تازه کاریم هست :oom:

خیر منظور من این نبود

منظور من "نمایش خلاصه مطلب" روی خیر!

واضح تر از این!

سلام آقای طالبی

امید وارم از سماجت بنده ناراحت نشید

واقعاً اگه راهی هست ممنون میشم که به صورت عکس و یا هر روش دیگه اموزش بدید؛ ما که کارآموزیم و حرف و ادعایی نداریم پس نه تنها این پاسخ برای من بلکه برای مدیران انجمن هم مفید خواهد بود چون من با اکثرشون که صحبت کردم همگی میگفتن نمیشه ولی شما امیدوارمون کردید

ضمن تشکر از مهندس طالبی

دوستان شما آیا تا حالا همچون کاری انجام دادید>؟؟؟؟

من که نتونستم

لطفاً راهنمایی کنید

چون برای داشتن یک سایت خبری این جز ملزوماتته و نداشتنش فاجعه هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری