majidchamran

مشکل در کار با فوکا گالری

8 پست در این موضوع

سلام و درود

در کامپوننت فوکا گالری مجموعه های خودم را ساختم و تصاویر را به مجموعه ها افزودم اما در سایت فقط 4 تا از مجموعه ها همراه با تصاویر آنها نشان داده می شود و بقیه نشان داده نمی شوند.

ممنون می شم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست

با تشکر

ویرایش شده در توسط majidchamran

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل من برطرف شد . اما الان میخوام عبارت فوکا گالری که در موقعیت کپی رایت قرار داره رو بردارم. ابزار فایر باگ بهم میگه که توی فایل Html هست اما این فایل کجای هاستم قرار داره.

مرسی از راهنماییتون

کپی رایت رو میخای برداری شیطون!! :nasihat:

برو این مسیر ها فایلهایی که میگم باز کن:

components/com_phocagallery/views/categories/tmpl/default.php

و

components/com_phocagallery/views/category/tmpl/default.php

آخرین خط رو بردار!

سلام و درود

با تشکر از راهنمایی های جناب عالی

مشکل من بر طرف شد . در مرحله ی بعد میخوام تصاویر بند انگشتی که به جای آیکن پوشه ی مجموعه ها نشان می دهد را بزرگتر کنم .

وقتی از منو ها بر روی گالری تصاویر کلیک می کنم یک سری مجموعه نشان می دهد من دقیقا می خوام تصاویر این مجموعه ها که در این صفحه نشان می دهد را بزرگتر کنم .

امیدوارم خوب گفته باشم:yeah:

در مدیریت باید کامپوننت فوکاگالری کیلک کن صفحه اصلیش باید .. بالای صفحه سمت چپ گزینه انتخابها رو باز کن

اونجا قسمتی رو میبینی که میتونی اندازه تصویر و حتی نحوه نمایش و رنگبندی کادر دور و غیره رو تغییر بدی

مشکل کاملا بر طرف شد . با تشکر فراوان از همکاری جناب عالی .

برای دیدن گالری تصاویر ساخته شده به سایتم که درامضاء هست تشریف بیارید

ممنون . خدانگهدار:ds6a5d:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری