drsmsco

سوال مهم ( آیا گوگل برای کلمات کلیدی پیش فرض مطالب جومیلا اهمیتی قائل میشود)

13 پست در این موضوع

دوستان عزیز در قسمتی از مطالب یکی از دوستان انجمن خواندم که گوگل برای کلمات کلیدی پیش فرض مطالب جومیلا اهمیتی قائل نمیشود؟؟؟

آیا اینگونه است ؟

آیا لینک کلمات کلیدی یا همان کلید واژه های Meta در سئو سایت اهمیتی دارد ؟؟؟ یا نیازمند نصب افزونه خاصتی می باشد؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهترین راه استفاده از افزونه های مناسب سئو است

بله اهمیت میده اما نه زیاد

بهترین راه استفاده از افزونه های مناسب سئو است

بله اهمیت میده اما نه زیاد

مثلا چه نوع افزونه ای پیشنهاد میکنید ؟

آیا نمایش کلمات کلیدی لینک دار تولید شده از طریق افزونه در سایت مفید می باشد؟

برای اسپایدر گوگل یا هر موتور جستجوی دیگه اهمیتی نداره که سایت شما جوملایی هست یا نه... تمام keyword ها، متاتگ ها و description ها اهمیت دارن.

من دو تا سایتم رو فقط با تگ متا و keyword (با تمام کلمات کلیدی شون) آوردم صفحه ی اول گوگل اونم بی نتایج اول تا پنجم. هیچ افزونه ای هم استفاده نکردم. از سئوی پیش فرض خود جوملا استفاده کردم.

کلمات کلید، تگ های متا و توصیفات از اصلی ترین ابزار ما به شما میرن. باید درست و آگاهانه ازشون استفاده کنید تا نتیجه شو کامل ببینید

اینکه شما کلمات کلیدی استفاده شده رو در frontend سایت هم نمایش بدید، نمایش این کلید واژه ها باعث افزایش ترافیک و زمان باقی ماندن کاربر در سایت شما میشه. برای اسپایدرها (که از بالا به پایین روی صفحات وب می خزن)، وجود تگ های متا که در head قرار گرفتن اهمیت زیادی داره

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

پاسخ سوال اول:

خیر- برای چی قائل نشه

هر کلمه ای که شما در تگ keywords و توضیحاتی که در تگ description می گذارید گوگل به آن توجه می کند - البته دومی یکم کم رنگ تر شده

کلمات کلیدی بشرطی تاثیرگذارند که متناسب با موضوع فعالیت و کار شما باشند نه بی ربط

شاید یکی از دلایل این باشد که بعضی از افراد می گن تاثیر نداره اینه که چون جوملا را نصب می کنید خودش بطور پیشفرض یکسری کلمات کلیدی و توضیحات وجود دارد و چون در همه جا که جوملا نصب بشه یکی هست از این رو می گن

ولی شما خودتون امتحان کنید جوملا را نصب و چند ماهی کار کنید

به گوگل وب مستر تولز که مراجعه کنید می بینید شما با چه کلماتی بیشتر مانور داده اید در سایت ------- البته وقتی موضوع ربطی نداره دیگه تاثیرش هم کمتره خوب -------

بنابراین بنده و همه توصیه می کنند که هیچ وقت در موقع نصب جوملا تنظیمات پیشفرض جوملا را نصب نکنید چون یکی هست در همه جا براتون در سئو تاثیر منفی می گذارد و کپی تلقی می شود

پاسخ سوال دوم:

100% وجود کلمات کلیدی و توضیحات در سئو سایت اهمیت دارد یکی از ارکان موفقیت هر سایت محسوب می شود

هر چند یکم کم رنگ شده اند ولی باطل خیر و گوگل هنوز رد نکرده .......

اصلا هم نیاز به نصب هیچ افزونه یا ماژولی نیست.

دوستان عزیز در قسمتی از مطالب یکی از دوستان انجمن خواندم که گوگل برای کلمات کلیدی پیش فرض مطالب جومیلا اهمیتی قائل نمیشود؟؟؟

آیا اینگونه است ؟

آیا لینک کلمات کلیدی یا همان کلید واژه های Meta در سئو سایت اهمیتی دارد ؟؟؟ یا نیازمند نصب افزونه خاصتی می باشد؟؟؟؟

سلام حالا که تگ اینهمه مهم شد، یه سوال دارم من

چه افزونه ای برای نمایش تگ در مطالبم در جوملا مناسبه که نصب کنم

میخوام مثه سایت www.joomlafarsi.com که زیر مطالب نوشته tags: برای من هم در سایتم برچسب ها رو نشون بده

تو انجمن بچرخید هست

همانند وردپرس یک افزونه ای هست برای اینکار

لبیته تو خود مدیریت جوملا وقتی دارید مطلب درج می کنید قسمتی برای اینکارها داره حال تو سایت نشون نمیده....

[h=1]کامپوننت فارسی ایجاد برچسب tag[/h]

ه جرات میشه این کامپوننت رو یکی از بهترین ابزارهای ایجاد برچسب برای جوملا دونست

برخی از امکانات این افزونه :

این کامپوننت دارای 5 ماژول می باشد که شامل موارد زیر می شوند :

1- نمایش برچسب های پربازدید

2- نمایش برچسب های انتخاب شده توسط کاربر

3- نمایش برچسب ها بصورت اتفاقی

4- نمایش آخرین برچسب های اضافه شده

5- نمایش برچسب هایی که دارای بیشترین مطالب هستند

همراه این کامپوننت 4 پلاگین نیز نصب می شود که وظایف آنها به شرح زیر است :

1 – اضافه کردن یک دکمه به ادیتور جوملا جهت درج برچسب ها

2- اضافه کردن برچسب به پایین هر مطلب

3- نمایش لینک مطالب مرتبط با برچسب انتخابی در زیر مطالب

4- امکان جستجو در میان اطلاعات برچسب های وارد شده

5 – بهینه سازی لینک ها برای موتورهای جستجو

لازم بذکر است همراه این بسته یک افزونه مخصوص نقشه سایت برای کامپوننت xmap نیز وجود دارد که باید از طریق کامپوننت مربوطه نصب و فعال شود.

توضیحات سایت سازنده افزونه

لینک منبع

مرسی استاد مرادی

خیلی افزونه ی خوبی معرفی کردید

نمیشد برای تشکر به فشردن کلید "می پسندم"بسنده کرد..

تگ ها اگر درست استفاده بشن خیلی سئو را افزایش می دهند و بازدید خوبی را خواهند ساخت بهترین افزونهی این ضمینه tortag هست نسخه ی لایت ان در انجمن منتشر شده و نسخه ی کامل ان را امین پورسعید خریداری کرده می تونید از انجا تهیه کنید.

جوملای 3 به صورت پیش فرض قابلیت تگینگ داره ;

در مورد تگ کی ورد یکی از مهندس های گوگل مطلبی را در مورد عدم تاثیر این متا تگ گفته بود. خیلی از حرفه ایی ها هم از عدم تاثیر این تگ حرف می زنند لااقل برای موتور گوگل

http://webus.us/keywords-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%AF

تگ ها اگر درست استفاده بشن خیلی سئو را افزایش می دهند و بازدید خوبی را خواهند ساخت بهترین افزونهی این ضمینه tortag هست نسخه ی لایت ان در انجمن منتشر شده و نسخه ی کامل ان را امین پورسعید خریداری کرده می تونید از انجا تهیه کنید.

جوملای 3 به صورت پیش فرض قابلیت تگینگ داره ;

در مورد تگ کی ورد یکی از مهندس های گوگل مطلبی را در مورد عدم تاثیر این متا تگ گفته بود. خیلی از حرفه ایی ها هم از عدم تاثیر این تگ حرف می زنند لااقل برای موتور گوگل

http://webus.us/keywords-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%AF

یعنی میخواهید بگید که این تگ ها بی اهمیت هست؟ برای گوگل

این نظر من و یکی از مهندس های برتر گوگ و چندین فرد دیگر....

من خودم به شخصه واقعا تاثیر این برچسب های زیر متن سایت را سئو ندیدم

تا بحال هرچی از سئو و گوگل آموختم کدنویسی و استفاده بجا از تگ ها تاثیری بهتر دارند

تا جایی که اطلاعات من قد میده گوگل هیچی نگفته

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری