mahsara

مشکل در ورود به ادمین سایت

6 پست در این موضوع

با سلام

من بعد یک مدت طولانی می خواستم وارد پنل ادمین سایتم بشم اما وقتی یوزر پسورد میزنم پیغام زیر رو میده :

"نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید"

با اینکه مطمئنم اشتباه وارد نمی کنم.

می خواستم برم داخل جدول user اما یه چیز عجیب دیدم. از تمام جداولم سه نسخه وجود داره با پیشوندهای مختلف! مثلا سه تا جدول user با نام های : abcde_user و decab_user و dabce_user

نمیدونم این جداول چرا ایجاد شدند و جوملا داره از کدوم میخونه :auau:

ممنون میشم از راهنمایی دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا شما وقتی نصب کردید جوملا رو، اجازه دادید که پیشوند جداول قبلی تغییر کنه و با پیشوند جدید نصب شه الان برای همین سه تا ازش هست (احتمالا)

برای اینکه بدونید پیشوند صحیح جدول شما چیه، فایل configuration.php| رو باز کنید و اونجا ببینید که پیشوند پیشفرض جداول شما چیه.

بعد طبق آموزش هایی که در انجمن هست نسبت به ریست کردن پسوردتون اقدام کنید

ممنون از راهنمایی شما

مقدار dbPrefix را از فایل config چک کردم. یک پیشوند 4 حرفی بود که موقع نصب خودم تعیین کرده بودم. ولی توی دیتابیس همه پیشوندها 5 حرفی هست و هیچکدومش پیشوندی که خودم تعیین کرده بودم نیست.

دیتابیستون چک کنید که درست رفته باشید چون قبلا بارها انجمن پیش اومده دوستان چند دیتابیس ساختن و اشتباه رفتن شما دقیق همه موارد رو چک کنید

باز مشکلی داشتید دسترسی بدید چک کنیم براتون...

ممنون

دیتابیس را اشتباهی وارد نشده بودم اما page number پایین جداول را ندیده بودم. در صفحات دیگر هم کلی جدول با پیشوندهای مختلف دیگه داشتم و پیشوند خودم هم بود، و مشکلم حل شد.

حالا این جداول اضافه را میشه پاک کرد؟

میشه تنظیمات را عوض کرد که دیگه این جداول را نسازه؟

شما احیانا سایتهای دیگه ای روی این دیتابیس ندارید؟

اگر ندارید و اضافی هستن میشه پاک کرد فقط دقت باید بکنید یه موقع اشتباهی از جداول خودتون پاک نکنید که به مشکل بخوره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری