hoseyn007

درخواست افزونه FeedGator یا شبیه آن برای جوملا 2.5

11 پست در این موضوع

سلام

افزونه FeedGator برای جوملا 2.5 هست؟

اگه کسی داره لینکشو بذاره

یا شبیه این افزونه برای جوملا 2.5 معرفی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

زیاد نمیشه رو اون حساب کرد

این افزونه FeedGator مال کدوم سایته من نتونستم نسخه اصلیشو پیدا کنم

در ضمن جومینا یکی اینجا گذاشته حالا نمی دونم نال شده است یا نه؟

کامپوننت خوراک ساز جومینا برای جوملا 2.5 - جومینا

میشه یکی اینو بررسی کنه

سلام دوستان

آقا نسخه 2.3.6 رو استفاده کن جواب میده. من خودم استقاده کردم جواب داده عالی. بدون هیچ تغییری نسبت به 1.5

سلام دوستان

آقا نسخه 2.3.6 رو استفاده کن جواب میده. من خودم استقاده کردم جواب داده عالی. بدون هیچ تغییری نسبت به 1.5

از کجا گرفتیش؟

اگه داریش میشه لینک بدی؟

والا یادم نیست از کجا گرفته بودم فقط یادمه خیلی گشتم آخه تو جوملا جهانی که نیستش. یه سرچ تو گوگل بزن (با وارد کردن ورژن) پیدا میکنی اگه پیدا نکردی بفرمایید من سعی کنم افزونه رو پیداش کنم واستون ارسال کنم

تو جوملا جهانی که زده به جوملا 2.5 به بالا سازگار نیست واسه همین در سایتش پابلیش نمیشه

اشنم سایتش پیداش کردم

JoomlaCode > Projects > FeedGator > Files > Browse Releases

جند تا پلاگین دیگه هم هستش کدومارو نصب کنییم؟

این زبان فارسی نداره؟

شما نصب کن ببین نصب میشه یا نه. من که نصب کردم استفاده هم کردم. بازم اگه اینی که شما گرفتید کار نکرد اطلاع بدید. پلاگین ها هم بر اساس نیازتون ممکنه لازم داشته باشید ممکنه هم نیازی بهش نباشه. اگه مطالب رو میخواید توی مجموعه های خود جوملا (نه مجموعه های مثلا کامپوننت k2) بریزید هیچ کدوم از پلاگین ها نیازی نیست.

میشه لینک بدید کجا استفاده می کنی اینو؟

من چطوری می تونم یک منو رو به خروجی این افزونه تخصیص بدم؟

من از feedgator ورژن 2.3.5 روی جوملا 2.5.8 استفاده کردم بهم کار داده ولی یک سری مشکلات داره که خیلی هم سرچ کردم اما حل نشد .

مشکل من در import کردن دستی فید هاست..اون هم واسه بعضی از فید ها....یک سری از ارور هاش این هاست:

Feed [object Object] (ID=98): Error -

0 content item(s) imported (0 processed) in 0 seconds.

یا

Feed [object Object] (ID=67): Error -

Warning: file_get_contents(//www.cbi.ir/NewsRss.aspx?ln=fa) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/daparir/daparnews.ir/libraries/simplepie/simplepie.php on line 7853

SimplePie error: file_get_contents could not read the file for بانک مرکزی ( CBI.ir | خبرها | Persian News index)

0 content item(s) imported (0 processed) in 0 seconds.

و همینطور قابلیت این رو هم نداره که اتوماتیک خبرهارو وارد کنه

آیا این مشکل ربطی به هاست داره؟

خواهش میکنم بررسی کنید

ممنون

تو قسمت پشتیبانی اینو زده

رای داشتن ورود خودکار مطالب توسط فیدگاتور در سایت، می بایست توانایی فعال کردن Cron Jobs را در سرورتان داشته باشید.

برای این کار، جستجویی در گوگل پیرامون این مطلب یا تماس با بخش پشتیبانی فضا یا سرورتان این موضوع را حل می کند

دنبال راهی هستیم که کاربران بتوانند بدون Cron ورود اطلاعات را به صورت خودکار داشته بانشد.اما این مورد هنوز کامل نشده است و بهترین گزینه همان Cron Job می باشد.

در پوشه administrator/components/com_feedgator فایلی به نام cron.feedgator.php وجود دارد که اصلا نیازی به تغییر در آن را ندارید.

Cron این فایل را اجرا کرده و بقیه کارها همانند ورود تمامی خوراک ها به صورت خودکار انجام می پذیرد.

دقت داشته باشید در صورتی که با خطا مواجه شدید، سطح دسترسی این فایل را بر روی 777 تنظیم نمایید

مثالی از دستور Cron برای Cpanel ها:

/home/youraccount/public_html/administrator/components/com_feedgator/cron.feedgator.php >/dev/null 2>&1

مثالی برای واردات خوراک هر 30 دقیقه یک بار

*/30 * * * * /usr/local/bin/php /var/www/your.web.site/htdocs/administrator/components/com_feedgator/cron.feedgator.php >> /dev/null

تنظیمات مختلفی برای زمان های مختلف نیز وجود دارد که میتوانید به در بخش Cron Jon بخش Cpanel ببینید.

در انتهای دستوران دو مورد >> /dev/null و >/dev/null 2>&1 را مشاهده می فرمایید که باعث می شود بعد از هر بار انجام عملیات واردات خوراک، به شما ایمیل هشدار، داده نشود.

نکته: فایل cron.feedgator.php برای پوشه مورد نظر، نصب شده است.در صورتی که این فایل را جابجا نمودید حتما آدرس فایل را هم در فایل مربوطه تغییر دهید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری