redevills

در خواست ویرایشگر فوق حرفه ای jce

18 پست در این موضوع

درخواست ویرایشگر فوق حرفه ای jce برای جوملا 2.5 دارم

من هرچی دانلود می کنم نصب نمی شه حتی از سایت اصلی افزونه

کسی داره به ما هم بده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این پلاگین هستش اگه خواستید کامپوننت مدیریت فایل های jce رو هم بزارم

موفق باشید

saber جان اینجا رفتم ولی وقتی دانلود می کنم ارور می ده

مثلا این "s77sh" فرستاده موقع نصب این خطا رو می ده فکر کنم مشکل از جوملاست

"هشدار: انتقال ناموفق فایل!

JFolder::create: نمی توانید پوشه ایجاد نمایید

Unable to create destination"

ویرایش شده در توسط redevills

این پلاگین هستش اگه خواستید کامپوننت مدیریت فایل های jce رو هم بزارم

موفق باشید

سلام دست درد نکنه

با هزار زحمت نصبش کردم :13:جز پلاگین هام هم هست فعالش هم کردم ولی جز ویرایشگر هام نمیوفته مشکل از جوملاست؟؟؟

سلام دست درد نکنه

با هزار زحمت نصبش کردم :13:جز پلاگین هام هم هست فعالش هم کردم ولی جز ویرایشگر هام نمیوفته مشکل از جوملاست؟؟؟

از مدیریت کاربران، کاربر مورد نظرتون رو انتخاب کنید و ویرایشگر اون کاربر رو JCE انتخاب کنید

این ویرایشگر به صورت پیش فرض برای گروه Super Users فعال هست

اگه قصد دارید این ویرایشگر رو برای گروه های دیگر و یا اعضای خاص فعال کنید، باید از تنظیمات ویرایشگر JCE استفاده کنید.

از مدیریت کاربران، کاربر مورد نظرتون رو انتخاب کنید و ویرایشگر اون کاربر رو JCE انتخاب کنید

این ویرایشگر به صورت پیش فرض برای گروه Super Users فعال هست

اگه قصد دارید این ویرایشگر رو برای گروه های دیگر و یا اعضای خاص فعال کنید، باید از تنظیمات ویرایشگر JCE استفاده کنید.

کار نمی کنه باز هم

من ورژن اصلی سایت رو دانلود کردم و توی localhost جوملا اصلی نصب می کنم کار می کنه

ولی روی هاستم جوملا (همین جوملای 2.5 جوملا فروم) کار نمی کنه نصب نمی شه و این خطا رو می ده

"یک در در بارگذاری فایل به سرور رخ داده است

ناتوان در یافتن بسته نسبی"

:13:

[ATTACH=CONFIG]3337[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3338[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط redevills

اگه براتون امکان داره یوزر پس سایتتون رو پ.خ. کنسد تا بررسی کنم.

دیر گفتی جوملا رو پاک کردم دارم یه جوملا جدید نصب می کنم اگه نشد

زحمتت می دم ببین مشکلش چیه...giftgift

روی هاست خودتون باید تنظیمات ftpرو انجام بدید تا خطای مورد اشاره نمایش داده نشه و افزونه به راحتی نصب بشه .. در لوکال نیاز به تنظیم ftp نیست

ببخشید من الان اخرین نسخه این ادیتورو دان کردم و رفت توی کامپوننت هام حالا چجوری فعالش کنم که توی همه جای جوملا ( مجموعه ها و مطالب و ... ) به جای اون ادیتور ساده پیشفرض این ادیتور قرار بگیره ؟

ضمنا روی لوکال هم هستم

به تنظیمات کلی برید و ویرایشگر پیشفرض رو روی این تنظیم کنید

میخاستم یه اچ تی ام ال سفارشی بسازم که کد سایت histats رو توش بزارم اما دیدم متاسفانه این ویرایشگر jce گزینه کد اچ تی ام ال نداره رفتم ویرایشگر پیشفرضمو tinymce کردم و کدو گزاشتم تو اون و دوباره ویرایشگرمو jce کردم

میخاستم ببینم اولا واقعا این jce اچ تی ام ال نداره ؟ دوما در صورت لزوم به اچ تی ام ال، باید پیش فرضمو tinymce بزارم و دوباره عوض کنم ؟ مشکلی دراجرای ماژول پیش نمیاره ؟

میخاستم یه اچ تی ام ال سفارشی بسازم که کد سایت histats رو توش بزارم اما دیدم متاسفانه این ویرایشگر jce گزینه کد اچ تی ام ال نداره رفتم ویرایشگر پیشفرضمو tinymce کردم و کدو گزاشتم تو اون و دوباره ویرایشگرمو jce کردم

میخاستم ببینم اولا واقعا این jce اچ تی ام ال نداره ؟ دوما در صورت لزوم به اچ تی ام ال، باید پیش فرضمو tinymce بزارم و دوباره عوض کنم ؟ مشکلی دراجرای ماژول پیش نمیاره ؟

پاسختون رو توی اونیکی تاپیکتونم دادم شما از ماژول درج کد استفاده کنید

ویرایشگر jce فوق العاده پیشرفته است و ویرایشگر html هم داره اگه نتونستی پیداش کنی بگو عکسش رو برات بزارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری