samadblaj

خطا در اجرا قسمت Admin سی ام اس قاصدک؟؟؟

29 پست در این موضوع

سلام دوستان من نسخه قاصدک رو نصب کردم و روی لوکال نصب کردم در اجرا سایت مشکلی ندارم اما در اجرا قسمت admin مشکل داره و خطای زیر رو میده ؟

Site error: the file C:\wamp\www\11\administrator\templates\bluestork\login.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام بخدا خیلی تست کردم اما نمیدونم باید چجور بشه...

ویندوزم سون 64 بیت هست نسخه php wamp هم 3.2 هست. dll ها رو هم از سایت شرکت و هم از جا های دیگه دانلود کردم طبق ایــن آموزش خوب هم رفتم اما موفق نشدم.

فایل ها روتوی این پوشه ریختم :

C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll

مرورگر رو میبندم wamp ؤو هم restart میکنم اما نمیشه

اینا رو هم که مینویسم خطا میده | توی فایل php.ini این خط بود zend_extension خطا از اینی که اضاف کردم میگیره (zend_extension_ts).

; XDEBUG Extension
zend_extension_ts = "C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll"
zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.10/zend_ext/php_xdebug-2.1.2-5.3-vc9-x86_64.dll"

خواهش میکنم اگه میشه فایل php.ini پیوستی رو برام اصلاح کنید و قرار بدید که باید کجا این خط رو اضاف کنم.

فایل php.ini

چند بار تست کردم که در بهترین شرایط به شکل عکس پیوستی اجرا شد ولی بازم قسمت Admin سایتم رو اجرا نکرد.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13658515961.png

شما دقیق مثل زیر عمل کنید

; XDEBUG Extension

zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.8/zend_ext/ioncube/ioncube_loader_win_5.3.dll"
zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.8/zend_ext/ioncube/ioncube_loader_win_5.2.dll"
zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.8/zend_ext/ioncube/ioncube_loader_win_5.4.dll"
zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.8/zend_ext/php_xdebug-2.1.2-5.3-vc9.dll"

[xdebug]

بخدا هر کاری میکنم نمیشه :33:

; XDEBUG Extension

zend_extension = "C:/wamp/bin/php/php5.3.10/zend_ext/ioncube/ioncube_loader_win_5.4.dll"

zend_extension = "C:/wamp/bin/php/php5.3.10/zend_ext/ioncube/ioncube_loader_win_5.3.dll"

zend_extension = "C:/wamp/bin/php/php5.3.10/zend_ext/ioncube/ioncube_loader_win_5.2.dll"

zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.10/zend_ext/php_xdebug-2.1.2-5.3-vc9-x86_64.dll"

[xdebug]

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13658654201.png

ویرایش شده در توسط samadblaj

هر مشکلی داری تو آدرس دهی به فایل های ioncube هستش

باید آدرسی که تو فایل php.ini میزنی دقیقا همون مسیری باشه که فایل ها آنجا قرار دارند

ببخشید شما خودتون اجرا کردید ؟ مسیر فایل ها نیاز نیست در جای خاص باشد.

من فایل ها رو از سایت دانلودکردم توی پوشه مورد نظر ریختم فایل loader-wizard.php رو هم در root قرار دادم. بعد فایل php.ini رو باز کردم و خط مسیر dll رو بهش دادم و ذخیره کردم مرورگر رو بستم. wampهم ریستارت کردم.

و از مرورگر فایل loader-wizard.php رو اجرا کردم 4 مرحله اجرا شد و خطای پست قبلی رو داد.

آدرس دقیقه با run آدرس رو باز میکنم مشکلی نداره و اجرا میشه...

هم از / (در آدرس اینترنت استفاده میشود )و هم از \ (در ویندوز کاربرد داره) استفاده کردم.

دیگه نمیدونم مشکلم از کجاست.

نمی خواهد دیگه loader-wizard.php را اجرا کنی اگه کدها را تو فایل php.ini درست وارد کردی دیگه مشکل حله و شما ioncube loader را نصب نمودی

ببخشید اینظوری نوشتم خطا نداد.

zend_extension = "C:\wamp\bin\php\php5.3.10\zend_ext\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll"

ولی بازم وقتی روی لینک زیرین کلیک میکنم میگه :

Loader Not Installed

The ionCube Loader is not currently installed successfully.

Please check that the Apache web server software has been restarted.

و قسمت Admin سایت قاصدک هم باز نمیشه و خطای زیر مبنا بر نصب نبودن ioncube میده

Site error: the file C:\wamp\www\11\administrator\templates\bluestork\login.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

نصب نشده !

ببینید اگه شما اون کدی که من بهتون دادم را درست زده باشی و تو همون مسیر فایل ها را کپی کرده باشی تنها کاری که باید بکنی اینه که آپاجی را ری استارت کنی و قاصدک را اجرا

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13658515961.png

شما دقیقا همون کارهایی که wizard گفته انجام بده درست میشه...

1-از لینکی که معرفی که دانلود کن همون فایل zip رو میگم

2- در مسیری که مشخص کرده فایلها رو قرار بده بطوری که همه فایلهای دانلود شده در پوشه c:\wamp\bin\apache\apache2.2.21\bin\ioncube قابل مشاهده باشه

3- فایل php.ini رو باز کن و کد مورد اشاره رو داخلش قرار بده

فقط دقت کن همه اون کارها رو که انجام دادی خط به خط و مو به مو! یک بار apache رو ریست کن

هر وقت wizard شما پیام موفقیت آمیز داد یعنی ioncube نصبه

بخدا همه این کار ها رو کردم خودتون ببینید جایی از کار هم مشکل ندارم از صبح تا الان هر آموزشی بود تست کردم هر چی به دهنم رسید تست کردم اما مشکل داره مثل عکس پست خودتون میاد بالا :oom:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13658769031.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13658769032.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13658772041.png

از هر دو استفاده کردم / و \

شما برای احتیاط این دو خط کد را هم اضافه کنید

C:\wamp\bin\php\php5.3.10\zend_ext\ioncube\ioncub e_loader_win_5.2.dll

C:\wamp\bin\php\php5.3.10\zend_ext\ioncube\ioncub e_loader_win_5.4.dll

این دو خط رو هم به همه شکل اضاف کردم این لعنتی اعصابم رو خورد کرده نمیدونم چه مرگشه.............................:hoy:

یه بار سرویس آپاچی را از سرویس های ویندوز ری استارت کنید یا اصلا سیستم را ریست کنید نباید مشکلی باشه

Restart هم کردم اما نشد...

اگه کارهایی که گفته شده در همون تصویر رو انجام دادی مجدد ویزارد رو اجرا کن و تصویرش رو اینجا قرار بده

کارهایی رو که به ترتیب انجام میدم به شکل زیر هست :

فایل های دانلود شده رو در مسیر زیر ریختم :

C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube

فایل php.ini رو از مسیر زیر اجرا کردم :

C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\php.ini

سه خط زیر رو به فایل php.ini اضاف کردم .

zend_extension = "C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.2.dll"
zend_extension = "C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll"
zend_extension = "C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.4.dll"

که در پایان فایل php.ini به شکل زیر شد :

[dba]
;dba.default_handler=

; Local Variables:
; tab-width: 4
; End:
; XDEBUG Extension

zend_extension = "C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.2.dll"
zend_extension = "C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll"
zend_extension = "C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\ioncube\ioncube_loader_win_5.4.dll"

[xdebug]

بعد wamp رو Restart all service کردم و در مرورگر آدرس زیر رو اجرا کردم

که در پایان صفحه به شکل زیر اجرا شد که بر خلاف روش های قبل خطایی صادر نشد اما success هم نشد

The ionCube Loader is not currently installed successfully.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13658815551.png

سه خط زیر رو به فایل php.ini اضاف کردم .

چرا؟

من میگم همون کاری که در تصویر گفته انجام بدید شما 3 خط اضافه کردید؟! در تصویر شما 3 خط میبینید؟

لطفا همون چیزی که تو تصویر میبینی اضافه کن نه کم نه زیاد

ضمنا هر تغیری که میدی یک بار آپاچی ریست کن یادت نره

چرا؟

من میگم همون کاری که در تصویر گفته انجام بدید شما 3 خط اضافه کردید؟! در تصویر شما 3 خط میبینید؟

لطفا همون چیزی که تو تصویر میبینی اضافه کن نه کم نه زیاد

ببخشید ؛ یکی از دوستان گفتن سه خط رو اضاف کنید تا اگه این خط فایل مورد نظر نبود بره به خظ بعدی من از همون ویزارد دقیقا همون خط رو اضاف کردم که اینجور شد :

[dba]
;dba.default_handler=

; Local Variables:
; End:
; XDEBUG Extension

[xdebug]

به جای \ تو ادرس / را بگذار

طبق عکس بود اصلاح کردم...

[dba]
;dba.default_handler=

; Local Variables:
; End:
; XDEBUG Extension

zend_extension = "C:/wamp/bin/apache/Apache2.2.21/bin/ioncube/ioncube_loader_win_5.3.dll"

[xdebug]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری