rezaei.m.p

قالب ویروسی

8 پست در این موضوع

با سلام

من یه سوال داشتم آیا راهی هست که بشود بدون دانش برنامه نویسی فهمید قالب ویروسی است یا نه ؟

مثلا یه چیزی مثل آنتی ویروس

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

قالب ویروسی واژه اشتباهی است معوملا قالب ها دارای کد مخرب یا به اصطلاح backdoor هستن که نمونه خیلی ساده اش اینه که کرکر یه کدی را روی قالب میگذاره که دسترسی به یک پروت خاص را برای خودش باز نگه میداره و ...

بهترین راه اگر دانش کافی در این زمینه ندارید خرید یک قالب از یک شرکت معتبر

البته ابزار های خودکاری هم برای پویش کد نرم افزار ها و برنامه های تحت وب هستش که به اصطلاح این روشرا پویش خودکار کد می گویند یه سری برنامه هم تحت وب بای این کار هست که برای استفاده از آنها هم باید یه مقداری دانش این کار را داشته باشیذ بهترین وب در این زمینه وب سایت شرکت owasp که خدمات رایگان ارائه میده

بدون دانش برنامه نویسی :: احتمالش تقربیا صفره ، مگه خودش نوشته باشه شل

نرم افزار هایی هستند ولی تا اونجایی که من می دونم قوی نیستند

یه سوال قالب های توی پکیج رابین هم نیاز به تست امنیتی دارند؟

بدون دانش برنامه نویسی :: احتمالش تقربیا صفره ، مگه خودش نوشته باشه شل

نرم افزار هایی هستند ولی تا اونجایی که من می دونم قوی نیستند

تو اون پکیج خود مهندس مردانه زاده باید همه چک کرده باشند و در ضمن طبق تبلیغاتشون همه اورجینال هستند

یه سوال قالب های توی پکیج رابین هم نیاز به تست امنیتی دارند؟
در گنجینه ی رابین هیچ گونه فایل نال شده و ناسالمی وجود نداره. سیستمهایی که هم در حال کار بودند؛ دارای آنتی ویرویسهای قدرتمند، کاسپر اسکای و بیت دفندر بودند . و هیچگونه کد و یا فایل مخربی بروی سیستم موجود نبوده!

موفق باشید و سربلند

سلام

ممنون استاد به خاطر پاسخ گویی

که جواب دادید و خیالم راحت شد چون می خواستم برای یک سایت مذهبی از آن استفاده کنم.

در گنجینه ی رابین هیچ گونه فایل نال شده و ناسالمی وجود نداره. سیستمهایی که هم در حال کار بودند؛ دارای آنتی ویرویسهای قدرتمند، کاسپر اسکای و بیت دفندر بودند . و هیچگونه کد و یا فایل مخربی بروی سیستم موجود نبوده!

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری