sdns

سوال: www.site.com یا site.com ! مسئله این است!

7 پست در این موضوع

دوستان سوالی در مورد آدرس های وب سایت دارم. آدرس بدون www بهتره یا با www

و اصولا چه تفاوت هایی با هم دارن؟

و چه جوری می شه از یکی از این آدرس ها استفاده کرد؟ فکر کنم استفاده از دو تاش از لحاظ سئو درست نباشه؟ آره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درسته به لحاظ سئو مشکلاتی بوجود میاره. البته خیلی هم مسئله حادی نیست که بگی اگر اینکار رو نکنی سئو خوب نمیشه یا اتفاقات خوبی در سئو گوگل رخ نمیده. اما قفل کردن روی یک دامنه باعث افزایش سرعت جستجوی ربات میشه و شاهد نتایج لینک های مناسب تر و بهتری در گوگل خواهید شد. اگر دقت کنید خود گوگل روی www قفل میشه . پس نتیجه میگیریم که بهتر هست. مقاله در خصوص این موضوع هم در انجمن هم در نت زیاد وجود دارد. اما خواندن این مقاله ها خالی از لطف نیست و البته مقاله هایی که معتبر هستند و هر کدام به یک موضوع مشترک و چند موضع کوچک و کلیدی غیر مشترک اشاره میکنند

با www بهتر است و این موضوع را هم بگم در ماه های اولیه اختلاف و تفاوت را چندان احساس نمیکنی اما در اینده که ایندکس شما کامل بشه و رنک مناسب پیدا کنی. بعد از اینکه به کل لینک های خودت یه سر بزنی در گوگل وبمستر شاهد بهینه سازی چشمگیری توسط گوگل خواهی شد. اختلاف لینک ها و نتیجه را به راحتی میتونی در گوگل مشاهده کنی.

در خصوص قفل کردن نیز آموزش هایی در انجمن وجود دارد.

موفق پایدار

ضمن تشكر و در تكميل فرمايشات دوست خوبم آقاي دلجو

براي تصميم گيري بهتر در خصوص اينكه با www برا سايتمون بهتره يا بدون www

تذكر1: آخه بعضي اوقات برا سايت ما بهتر است كه بدون www نشان داده شود

وارد گوگل شويد و اين آدرس را در كادر سرچ آن تايپ كنيد

site:http://www.joomlaforum.ir

و نتايج جستجو كه نشان دهنده تعداد صفحات ايندكس شده سايت شماست

و بار ديگر

site:http://joomlaforum.ir

حال با مقايسه و ارزيابي اين دو نتايج متفاوت مي توانيد تصميم گيري قوي تر و راحت تري در خصوص اينكه سايت را با www يا بدون آن اجرا و قفل كنيد

تذكر2: اگر نتايج نزديك به هم بودند و اختلاف چنداني نداشتند پيشنهاد من و گوگل هم با www مي باشد

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

ممنون آقای مرادی

به نظر www. بهتر باشه.

فقط یه موردی رو اینجا اشاره کنم تا اگه این مطلب رو کسی از دوستان بعدا خوند مشکلی براش پیش نیاد.لینک های توضیحی که آقای مرادی گذاشته بودند تبدیل شده به لینک واقعی.یعنی به این صورت:

وارد گوگل شويد و اين آدرس را در كادر سرچ آن تايپ كنيد

site:Yoursite.com: The Leading Website Site on the Net

و نتايج جستجو كه نشان دهنده تعداد صفحات ايندكس شده سايت شماست

و بار ديگر

site:Yoursite.com: The Leading Website Site on the Net

حال با مقايسه و ارزيابي اين دو نتايج متفاوت مي توانيد تصميم گيري قوي تر و راحت تري در خصوص اينكه سايت را با www يا بدون آن اجرا و قفل كنيد

دقت کنید منظور این بود که توی سرچ گوگل عبارات زیر رو بنویسید:

site:yourdomain.com

[code/]

ضمن تشكر

تصحيح شد

ولي جالب بود اتفاق

ممنون آقای مرادی

به نظر www. بهتر باشه.

فقط یه موردی رو اینجا اشاره کنم تا اگه این مطلب رو کسی از دوستان بعدا خوند مشکلی براش پیش نیاد.لینک های توضیحی که آقای مرادی گذاشته بودند تبدیل شده به لینک واقعی.یعنی به این صورت:

دقت کنید منظور این بود که توی سرچ گوگل عبارات زیر رو بنویسید:

site:yourdomain.com

[code/]

1- كد زير را در فايل .htaccess روت سرور سايت خود كپي كنيد

RewriteOptions inherit

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.usitedesign\.com$ [NC]

RewriteRule ^(.*) http://www.usitedesign.com/$1 [QSA,L,R=301]

به جاي آدرس سايت من - آدرس سايت خودتونو قرار بديد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری