ali_tavanaie

تنظیم لینک ادامه مطلب به مطلب دیگر

9 پست در این موضوع

سلام

من دوست دارم لینک ادامه مطلب یک مطلبم به یک مطلب دیگه لینک داده بشه ، آیا این کار راهی داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

وقتی مطلب شما اصلا ادامه مطلب نداره چطور به یه مطلب دیگه لینک بشه... نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه..

شما میتونید یک لینک در زیر مطلب خودتون قرار بدید که به یک مطلب دیگه بره .. عنوان لینک هم بگذارید ادامه مطلب

اصلا یه کار دیگه هم میتونید بکنید . ادامه مطلب بزارید توی گزینه های مطلب خلاصه مطلب رو مخفی کنید . اینجوری وقتی روی ادامه مطلب کلیک میشه میری و ادامه مطلب رو نشون میده و اون مطلب قبل از ادامه مطلب نشون داده نمیشه .

البته شما بسته به کاربردتون باید یکی ازاین دو کار رو انجام بدید . یعنی یا این کار یا کاری که آقای طالبی گفتن .

سلام

خوب می شه این ادامه مطلب رو جوری گذاشت لینکش رو که مثل ادامه مطلب پیش فرض مطلب گرافیکی هم باشه؟

راستش رو بخواید من با ماژول roktabs کار می کنم ، لینک ادامه مطلب داره ، بعد می خوام لینکش کنم به مطلب اصلی.بدیش هم اینه که خیلی ماژول کم هوشی هست ، شما یک مطلب جدید بهش می دید گرافیکش قاطی می کنه ، حتما باید فقط مطلب پیش فرضش رو ویرایش کنید.

خوب ماژول رو پیوست کنید (یا در آپلود سنتر آپلود کنید ) و لینک بدید تا نصب کنم بگم چه کار میتونید بکنید .

من فکر کنم منظور شما اینه که می خواهید توی متنتون یک لینک داشته باشید یا همون ادامه مطلب رو به یک مطلب دیگر که هیچ ربطی نداره به مطلب قبلی لینک کنید درسته

این توضیحاتی که دوستان دادن برای اینه که بطور مطالب رو که در یک مطلب ذخیره شده اند ارتباط بدید که برای این قضیه اون قسمت اول رو از قسمت دوم جدا می کنید

سلام

بله درست می فرمایید.می خوام لینک بدم به یک مطلب کامل تر ، از طریق دکمه ادامه مطلب مطلب اول.

اون ماژول پیش فرض روی سایت ما نصب بوده خودم ندارمش ، اگر پیدا کردم میگذارم خدومتتون.

فک کنم شما میخوای مثل سایتهای دانلود عمل کنید که فرضاً عکس یه نرم افزار رو میذارن و یه توضیح مختصر زیرش مینویسن و میگن که "برای دانلود و مشاهده جزئیات نرم افزار ادامه مطلب را کلیک کنید" و وقتی ادامه مطلب رو میزنید میرید توی یک صفحه جدید که هیچ اثری از نوشته های صفحه قبلی نیست و به جاش توضیحات کاملی درباره نرم افزار و لینک دانلودش در اون صفحه موجوده.درسته؟

اگه شما دنبال همچین چیزی میگردی من دوتا راه به شما پیشنهاد میکنم واسه این کار:

راه حل اول:شما یک مطلب جدید ایجاد میکنید و در اون متن و عکسی رو که میخواید در صفحه اول به صورت خلاصه قرار بگیره رو وارد کنیدو بعد از اون از قسمت پائین پنجره درج مطلب دکمه "ادامه مطلب" رو بزنید.و بعد از خطی که به نشانه ادامه مطلب توی متن شما میفته شما میتونیدمطلب و عکس و لینک و کلیه جزئیاتی رو که میخواید توی صفحه اصلی اون مطلب باشه رو وارد کنید.

در اینجا شما اگر در قسمت "پارامترها-تجهیزات" گزینه "متن خلاصه " رو روی "مخفی" تنظیم کنید در اینصورت در صفحه اول سایت خلاصه مطلب که قبل از زدن دکمه "ادامه مطلب" نوشته بودید نشون داده میشه و در صفحه اصلی مطلب ، که با کلیک کردن روی "ادامه مطلب"بهش وارد میشید همون متنها و جزئیاتی رو میبینید که در زمان نوشتن مطلب ، این قسمتها رو بعد از خط" ادامه مطلب" نوشته بودید و دیگه خبری از متن و عکس مطلب در صفحه اول سایت نیست(همون متنی که قبل از خط ادامه مطلب نوشته بودید).

راه حل دوم:شما میتونید بعد از متنتون و قبل از دکمه ادامه مطلب برای لینک شدن به یک صفحه جدید یک متن رو بنویسید و اون متن رو به صفحه مورد نظر لینک بدید مثلاً"برای مشاهده جزئیات و دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید" در این جمله کلمه "اینجا" به صورت لینک به اون صفحه مورد نظرتون کاربرد خواهد داشت.

البته راه اول معمول تره و راه دوم وقتی استفاده میشه که شما میخواید یه تبلیغ یا چیز دیگه ای رو در مطلبتون لینک بدید.

سعی کردم تا حد ممکن ساده و مبسوط توضیح بدم و امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.

در پناه ایزد:ds6a5d:

سلام

نه من می دونم چجوری ادامه مطلب رو بزارم برای مطلبم ، اما نمی خوامومن یک گالری تصویری دارم که در موردیک محصول تو توضیحاتی رو دادم ، بعد مطلب مربوط به این گالری یک متنی داره که متناسب با اون گالری تنظیم شده ، در ثانی نمی خوام تمام محصولات توی گالری بیاد ،به خاطر همین دو علت هم نمی تونم از ادامه مطلب به شیوه عادی استفاده کنم ، بلکه می خوام وقتی شخص روی ادامه مطلب کلیک می کنه ، بره تو یک مطلب دیگه که مربوط به همون محصول هست و دوست دارم اون مطلب لود شه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری