elme32

بهترین فرم ساز چیه

14 پست در این موضوع

سلام دوستان :

بهترین فرم ساز چیه که هم رایگان باشه و تمام امکانات داشته باشه مثلا فرم ساز rsform pro برای ایجاد یک فرم ثبت نام باید پلاگین تجاریش بر روی این کامپونت نصبش کنی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من خودم از RS Form PRo استفاده می کنم پیشنهاد میکنم از این استفاده کنید . ولی breezing form هم هست. توی فوروم بگردید به راحتی پیدا می کنید زیاد در موردش بحث شده . بهترین فرم ساز چیه

منظورم اینه که کدوم فرم ساز بهترین کامل باشه نه اینکه فرم ساز ذکر شده پلاگینش تجاری هستش و به درد نمیخوره.

دوست عزیز بهترین فرمساز میدونی چیه؟!!! من میدونم

بهترین فرم ساز استفاده از Adobe Dreamweaver هست ، شک نکن، شما میتونید داخل این نرم افزار فرم بسازی و هر جای جوملا دوست داری ازش استفاده کنی، این نظر شخصی بنده بود، چون منم سه سال پیش دنبال یهترین فرم ساز بودم، کافیه یه خورده اچ تی ام ال و پی اچ پی بلد باشه همین.

دوست عزیز بهترین فرمساز میدونی چیه؟!!! من میدونم

بهترین فرم ساز استفاده از Adobe Dreamweaver هست ، شک نکن، شما میتونید داخل این نرم افزار فرم بسازی و هر جای جوملا دوست داری ازش استفاده کنی، این نظر شخصی بنده بود، چون منم سه سال پیش دنبال یهترین فرم ساز بودم، کافیه یه خورده اچ تی ام ال و پی اچ پی بلد باشه همین.

Dreamweaver یه Interface ه ، که میشه باهاش افزونه جوملا طراحی کرد و استفاده کرد و نه .....

فابریک گزینه خیلی خوبیه و بعدش breezing form ، برای رایگان باید از RS Form Pro استفاده کنید ،

با تشکر از شما امین

در فرم ساز rsform کدهای css , java را باید از کجا بدست آورد و در فرم جایگذاری کرد

کی میگه با Dreamweaver نمیشه فرم طراحی کرد و استفاده کرد؟؟؟؟؟عزیز من دو سال هست هر نوع فرم که فکرش بکنی با این نرم افزار درست کردم و به جوملا اضافه کردم، اگر داوطلب داشت آموزشش میذارم تا ببینین Dreamweaver برا طراحی افزونه هست یا همه کارها.

به نظر من به جای اینکه یک ساعت مشغول ساخت یک فرم با این فرم سازها باشید با نرم افزار ذکر شده اینکارو انجام بدید و به جوملاتون اضافه کنید، اگر فقط یه بار اینکارو انجام بدید مفهوم سادگی رو متوجه میشید.

ویرایش شده در توسط Amin.Manager

منظور و مفهوم و معنی فرم ساز اینه:

افزونه ای که بخش مدیریت داشته باشه و شما بتونید روی ارسالها، پرمیژنها ، integration و... مدیریت داشته باشید

اگر Dreamweaver همینه آموزشهای اونو قرار بدید!

فکر میکنم 99 درصد کاربران طراح سایت میدونن چی هست و چکار میکنه

اگه برای این مورد آموزشی دارید لطفا قرار بدید تا دیگران هم استفاده کنند.

چشم حتما میذارم، ولی جناب طالبی هم نظر منو متوجه نشدن!!! من نگفتم Dreamweaver افزونست، گفتم به جای اینکه این قدر وقت خودتون با فرم سازهای جوملا تلف کنید، با این نرم افزار بسازید و به جوملا تون اضافه کنید، جناب طالبتی اگر در این مورد حرفی دارید بگید؟!!!!! آخه هر کسی میدونه Dreamweaver افزونه جوملا نیست این که دیگه بحث نداره ولی با این نرم افزار میشه حتی بهتر از فرم ساز های جوملا به سایت جوملایی فرم اضافه کرد.

چشم حتما میذارم، ولی جناب طالبی هم نظر منو متوجه نشدن!!! من نگفتم Dreamweaver افزونست، گفتم به جای اینکه این قدر وقت خودتون با فرم سازهای جوملا تلف کنید، با این نرم افزار بسازید و به جوملا تون اضافه کنید، جناب طالبتی اگر در این مورد حرفی دارید بگید؟!!!!! آخه هر کسی میدونه Dreamweaver افزونه جوملا نیست این که دیگه بحث نداره ولی با این نرم افزار میشه حتی بهتر از فرم ساز های جوملا به سایت جوملایی فرم اضافه کرد.

دوست عزیز ، همه ما می دونیم که Dreamweaver یه افزونه نیست یه نرم افزار مثل (NuSphere PhpED و netbeans و CodelobsterPHPEdition و ...) ، دست کم چند دوره با این نرم افزار .... و کار کردیم ،

ما منتظر آموزش شما برای طراحی فرم ساز مثل یا بهتر ازRS Form Pro هستیم که دارای: بخش مدیریت داشته باشه و شما بتونید روی ارسالها، پرمیژنها ، integration و... مدیریت داشته باشید.

فرمی که شما باهاش طراحی می کنید یک حالت انتزاعی مثل ارسال پیام توی نیوک ............... انشالله هرچه سریع تر آموزش رو شروع کنید .

دوست عزیز اگر بخوام توضیح بدم ناقص باشه و... کاری نداره، شما صبر بده تا یه آموزش فایل فلش درست کنم بزارم، من خودم هم اینو بلد نبودم، داخل یکی از کلاس های طراحی وب یادگرفتم خیلی برام جالب بود، سعی میکنم تا آخر هفته بزارمش.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری