caspianhero

چند سئوال در مورد این اموزشگاه

14 پست در این موضوع

با سلام بر دوستان عزیز

به طور اتفاقی در این انجمن می گشتم که چند تا فیلم اموزشی در مورد جوملا دیدم(در بالای سایت در بخش تبلیغات دیدم!!!):خلاصه رسیدم به این سایت:

http://joomlairan.com/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C.html?view=product&id=4

که اموزش مدیریت جوملا را به قیمت 75000 تومان می فروشه!!!

بعد گفته که مدرک هم میده!!! میخواستم اینها قضیه شان چطوری هست !! ایا فیلم هاش به درد به خور هست که ادم 75000 تومان خرجش کنه+ مدرکش!!!

لطفا دوستانی که استفاده کردند از این پکیج : راهنمایی کنند!!!

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

آموزش های ارائه شده توسط مهندس طالبی عزیز ، بسیار با ارزش هستند و میتونند سکو پرتاپ شما باشند

مباحث انجمن (تقربیا) گسسته و در حد پایه هستند و زمانی زیادی میبره تا به آموزش مورد نظر برسید ، این کلاس ها (dvdها) می تونه هم به یادگیری سریع تر و هم به یادگیری جامع تر شما کمک کنه و ...

و می تونید هرچه سریع وارد مباحث تکمیلی تر بشید و هرچه سریع وارد بازار کار بشید .

سلام

دوست عزيز من اين dvd آموزشي را تهيه كردم. بسيار جالب و مفيده. انصافا مبلغ 75هزارتومان براي اين آموزش خيلي كمه.

با سلام.

این آموزش ها برای اولین بار در قالب پکیج های ویدئویی تهیه شده.

مدرس این پکیج ها هم مهندس ابوالفضل طالبی هستند که مدیر کل این انجمن هستند.

من خودم از شاگردهای ایشون هستم و به جرات می تونم بگم برای شروع از این پکیج ها

بهتر نی تونی پیدا کنی.

حتما و حتما تهیشون کن.

ممنون از تمام دوستان:چند تا سئوال در مورد این پکیج؟؟

1.کیفیت اموزش ها چطوری هست: یعنی اموزش ها را خود استادش تهیه کرده و فارسی هست؟؟؟

2. قضیه مدرک اش چطوری هست و مزایا اش که به این صورت هست!؟؟

مزایای این بسته ویدئویی ایا همانطوری که در پایین ذکر شده هست؟

خط 4و7 را می گم!! دوستانی که پکیج را خریدند لطفا راهنمایی کنند!؟؟یا برای گول زدن هست!!!:21:

1.آموزش ویدئویی با کیفیت عالی و با تدریس مهندس ابوالفضل طالبی

2.انجام تمرین عملی در پایان هر فصل آموزشی

3.یک ماه اشتراک در بخش پشتیبانی آموزشگاه جهت طرح سوالات و مشکلات

4.امکان شرکت در آزمون آنلاین و دریافت مدرک آموزشگاه جوملای ایران

5.دریافت کد رهگیری و امکان بررسی صحت مدرک ارائه شده

6.دریافت کتاب راهنمای ورود به بازار کار طراحی سایت

7.دریافت کارت طلایی آموزشگاه جوملای ایران برای دریافت تخفیف در خریدهای بعدی

ویرایش شده در توسط caspianhero

با سلام

دوست عزیز من هم یکی ار این فیلم های مهندس طالبی رو تازه خریداری کردم از لحاظ کیفیت که میتونم بگم عالی بود از لحاظ فهم دروس نیز میتونم بگم که گونه ای آموزش داده شده که به راحتی متوجه میشی(این خودش تسلط و تجربه رو نشون میده) آموزش ها هم کاملا فارسی هست و حتی درون فیلم یک تصویر ویدیویی کوچک از مهندس قرار گرفته که نشان دهنده این است که خودشون آموزش دارن میدن.

در مورد آزمون و خط 4 و 5 هم باید بگم من که با مهندس صحبت کردم گفتن که برای شرکت در آزمون هیچ محدودیت زمانی وجود نداره و مشخصات شما همراه با یک شماره سریال به همراه بسته برای شما پست میشه که اگه اون شماره رو وارد قسمت پشتیبانی سایت کنید به مدت یک ماه پشتیبانی شما شروع میشه و مشکلتتون در خصوص درس پاسخ داده میشه و هر وقت خواستید در آزمون میتونید شرکت کنید.

و اما در مورد کارت طلایی برای من که همچنین کارتی ارسال نشده البته من هنوز شماره سریال بستمو وارد سایت نکردم که پشتیبانیم شروع بشه ولی فکر میکنم با وارد کردن شماره سریال میتونید ادامه مراحل رو طی کنید.

میتونید با خود مهندس هم تلفنی صحبت کنید که راهنماییتون کنند.

ممنون دوست عزیز:چند تا سدوال دیگه!!

1.چه مدت طول میکشه تا بسته به دست ما برسد؟؟

2. امتحانش برای گرفتم مدرک انلاین هست؟؟؟ چون شهرستانی ها نمی تونند بروند تهران؟؟؟

3.ایا تمام ان مواردی را یک گفته توضیح داده؟؟ مثل ساخت چت روم و فروشگاه سازو.... و کلا چند تا کلیپ هست داخل دی وی دی؟؟ یعنی به اندازه حجم یک dvd(4 گیگ) کلیپ هست داخلش؟؟؟

سپاس

یا برای گول زدن هست!!!:21:

دوست عزیز آموزشگاه جوملای ایران اونقدر اعتبار داره که نیازی به این چیزها نداشته باشه و این آموزشهایی که به شکل ویدیویی عرضه شده

یک خدمت بزرگ به جامعه طراحی هست تا افراد علاقه مند که امکان شرکت حضوری در کلاسها رو ندارند از اینها استفاده کنند و هزینه ای که برای خرید فیلمها میشه

در برابر کیفیت و سطح آموزشهایی که ارایه میشه بسیار ناچیز هست...

قصد من جسارت به اموزشگاه نبود:من در کل گفتم!

یک سئوال فنی:من توی سایتشان دیدم که برای اردیبهشت دوره های جدید گذاشتند!!! ایا امکان داره فیلم های ان دوره(اردیبهشت) با دوره قدیم جایگزین بشود؟؟؟ چون توی این دوره قسمت های جدید اضافه شده!!؟؟

سپاس

قصد من جسارت به اموزشگاه نبود:من در کل گفتم!

یک سئوال فنی:من توی سایتشان دیدم که برای اردیبهشت دوره های جدید گذاشتند!!! ایا امکان داره فیلم های ان دوره(اردیبهشت) با دوره قدیم جایگزین بشود؟؟؟ چون توی این دوره قسمت های جدید اضافه شده!!؟؟

سپاس

دوره های حضوری همیشه برگزار میشه شما میتونید در ساعاتی که توی سایت ذکر شده با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلتری دریافت کنید

سلام

بسته آموزشی من که ده روز طول کشید تا به دستم ،داخل خود سایت نوشته حداکثر دو هفته طول میکشه. آزمونشم همونطور که گفته شده آنلاینه یعنی میتونی از طریق اینترنت داخل آزمون شرکت کنی.

من بسته طراحی قالب رو خریداری کردم . به نظر من چیزهایی که گفته شده توضیح داده شدن .همونطور که جناب صابر گفتند آموزشگاه جوملا یه آموزشگاه شناخته شده و معتبره.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری