hatam72

نمایش ندادن تعداد بازدید در مطلب

12 پست در این موضوع

سلام به همه ی دوستان گل

دوستان من از قالب شرکت یوتم استفاده کردم برای یکی از مشتریام . ولی تو مطالبش بازدید رو نشون نمیده :( یعنی فک کنم تعریف نشده تو قالبش . باید چیکار کنم تا نمایش داده بشه ؟ ( تو تنظیمات مطلب و منو ، گزینه ی بازدید رو نمایش هست ، یعنی فعاله ) کمکم کنید ممنون میشم

اینم آدرس مطلبش : bolvarehoshmand.ir/news/33-mosahebe.html

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
از طریق مدیریت مطالب ، بازدید رو فعال کردید؟

خیلی ممنون .بله . هم تو منو و هم تو مدیریت مطلب . همشون فعالن ولی نشون نمیده :(

اگر در هردو فعال شده پس باید در قالب تغییراتی ایجاد کنید

پوشه html در قالب خودتون رو باز کنید

پوشه com_content رو باز کنید و داخل یک سری فولدر هست که هر کدوم نوع منو خاصیه

بر اساس نوع منوی خودتون باید پوشه مربوط رو باز و در فایل default.php کد زیر رو در جای مناسب اضافه کنید:

echo $this->item->hits;

مهندس خیلی ممنون . درست شد ولی یه سوال . الان جایی که داره نمایش میده مناسب نیست . میخوام بش استایل بدم ولی نمیدونم به کد php چطوری استایل میدن :( تازه چند وقته که css یاد گرفتم :( . کمکم کنید ممنون میشم :thanks:

اینم ادرس : http://bolvarehoshmand.ir/news/32-factory-list.html

برای دادن استایل (، ظاهری) باید از css استفاده کنید و نه php ، فایر باگ می تونه کمک خوبی به شما برای دادن استایل کنه

مهندس خیلی ممنون . درست شد ولی یه سوال . الان جایی که داره نمایش میده مناسب نیست . میخوام بش استایل بدم ولی نمیدونم به کد php چطوری استایل میدن :( تازه چند وقته که css یاد گرفتم :( . کمکم کنید ممنون میشم :thanks:

اینم ادرس : حوزه فعالیتهای کاری شرکت - بلوار هوشمند شهرستان فریدونکنار

ممنون دوست من ، این رو میدونستم . مشکل من اینه که کد php رو چطوری توی css فراخونی کنم ؟

مثلا به این شکل ؟؟؟

<div> echo $this->item->hits; </div>

برا مثال یه استایل به این کد بخواید بدید چطوری فراخونیش میکنید ؟

ممنون :)

کافیه به div استایل بدید مثلا

<div style="boredr:1px solid #ccc; border-radius:3px; padding:3px;"> echo $this->item->hits; </div>

یا اگر کلاس خاصی مد نظرتون هست اون رو در div قرار بدید

آقا صابر خیلی ممنون ، ولی این را هم جواب نمیده :( ارور زیر رو میده :(

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home3/bolvareh/public_html/templates/yoo_quantum/html/com_content/article/default.php on line 15

اگه وقت دارید یوزر و پسورود رو بدم میتونید چک کنید ؟؟ :(

بفرستید چک کنم باید به نحوه قرار گیری کدهای php و html داخل هم توی فایلهاتون دقت کنید...

سلام

آقا صابر من اولین دستوری که دادین رو انجام دادم و فقط بازدید رو نشون داد به صورت عدد تنها مثل شکل زیر:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13749305971.png

فقط میخوام جلو عدد بنویسم بازدید: و ی استایل بدم به قسمت بازدیددیگه نمیدونم کجا باید این کار رو انجام بدم لطفا راهنماییم کنید دیگه هرچی گشتم نتونستم کاری کنم لطفا کمک کنید. خود قالب رو براتون پ.خ می کنم

منتظرم لطفا کمک کنید

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری