javan44

کپی برداری جدید.مهم.مهم/ کپی برداری از جشنواره ی وب ایران

10 پست در این موضوع

متاسفانه من به خاطر کارم از این فستیوال معذرت خواهی می کنم

و امیدوارم مرا بخشیده باشند

از مدیران انجمن خواهش دارم این تاپیک را بسته تا باعث بی احترامی به کسی نشود

با تشکر

ویرایش شده در توسط javan44

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

رتبه الکساشون هم خیلی پایینه و به نظر نمیاد خیلی طرفدار داشته باشند

اما شاید هم پشتیبان داشته باشند و موفق هم بشوند

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و جامعه جوملا

صحبتی که من میخوام بکنم درمورد فستیوال ایرانی هستش که ما به تازگی راه اندازی کرده ایم

در برخی از پست های کاربران جوملا فروم مشاهده کردم که به ما تهمت کپی برداری و ... زده شده است.

بله درسته شاید ما از ایده ی کسی دیگر استفاده کرده باشیم اما درست و دقیق این را اجرا کرده ایم.

بر فرض مثال سایت دانلودها را در نظر بگیرید وقتی راه اندازی شد یعنی هیچ سایت دیگری نباید از ایده اون استفاده کنه و سایت دانلود بزنه؟

شاید سایت دانلود ها مشکلات یا معایبی داشته باشد ، شاید یک وب سایت دیگر بتواند ان ها را برطرف کند.

ما اهل رقابت یا بحث نیستیم و خدایی نکرده اینجا نیامده ایم تا بحثی ایجاد کنیم اما دوستان عزیز ما این جشنواره را برای پیشرفت وب ایران راه اندازی کرده ایم و تا به اینجا وب سایت های خیلی بزرگی در فستیوال ثبت نام کرده اند که جا دارد ازشون تشکر کنم .

اهداف ما در پایین ذکر شده که میتونید بخونید و اگر مایل بودید ثبت نام کنید.

در مورد اسپانسرها هم باید عرض کنم که ما اسپانسرهای زیادی پشت سایت هستند اما به دلیل برخی مسائل نامبرده نشده اند.

اهداف فستیوال ایرانی

هدف اصلی ما از برگزاری فستیوال بزرگ ایرانی، قدردانی از زحمات مدیران محترم, که در عرصه خدمت رسانی به کاربران ایران زمین هستند برآئیم و در کنار این میل به تولید محتوا و رعایت کپی رایت و انجام تحقیقات برای مدیران محترم که سطح علمی و کیفی دانش خود را در حد نام و آوازه ایران عزیزمان بالا ببریم. در این راه تلاش و زحمات بسیار باید کشید و ما آماده اییم تا بهترین ها را به شما معرفی نمائیم. باید گفت که برگزاری این فستیوال بزرگ در سطح ایران سبب میشود تا مراحل پیشرفت و توسعه وب سایت ها افزایش یافته و با سطح کیفی بسیار بالایی در عرضه و اطلاع رسانی روبرو باشیم. این خود عاملی در جهت رشد و شکوفایی وب ایرانی و بخصوص تعاملات بین المللی در این حوزه گسترده میشود.

اهداف اصلی برگزاری فستیوال ایرانی

ایجاد فرصتی مناسب برای رقابت در سطح کیفی و کمی بین وب سایت های ایرانی و رسیدن به جایگاه واقعی در این حوزه

ایجاد بستری برای قدردانی از بهترین ها و تشکر و همراهی بخاطر تمامی زحماتی که در راه رسیدن به این جایگاه کشیده اند

ما آماده ایم تا زبان شیرین پارسی را گسترش دهیم, ما فرهنگ و تمدن بسیار غنی داریم و باید به بهترین شکل ممکن در این مهم برآئیم

توسعه و پیشرفت راهبردی در حوزه نشر وب و حمایت از قانون کپی رایت و همچنین رعایت حریم مادی و معنوی دست نوشته ها و تحقیقات مدیران

اهدای نشان و لوگوی برترین های وب به بهترین ها تا کاربران با عزیزانی که در این راستا زحمت فراوان میکشند, آشنا نمائیم

باید عرض کنم فستیوال ایرانی آمده تا بهترین ها که خودتون می آفرینید برگزیند.کلیه اطلاعات بصورت شفاف در اختیار کاربران قرار میگیرد.

نکته ای که میخواهم خدمت کاربران و مدیران عزیز عرض نمایم این است تیم داوری ما منتخب بهترین های وب است که در زمینه گرافیک , سئو , بلاگ نویسی , هاستینگ و ... تجربه و رزومه خوبی دارنند.

این افراد با دانش و درایت خود سایتها و وبلاگها را بررسی نموده و رتبه بندی میکنند, این کار بصورت سیکل تصادفی است.

باید بگم که ما برای وبمسترین آرشیوی از نظرات داوران را در نظر دارم تا علت کسب نمرات و مقام رو بدانند و در این راستا بر نقاط قوت و ضعف خود اجحاف داشته باشند.

باشد که بتوانیم در این رسالت خود که خدمت به جامعه وب پارسی است به بهترین شکل ممکن عمل نمائیم و حق اصلی را به حق دار بدهیم نه به پول دار ......... !

wwww.iranifestival.com

منتظر شما با ایده های نو هستیم.

با سپاس فراوان

ویرایش شده در توسط mr.rezamhz

فقط کپی یک چیز مونده بود اون هم امد

جدیدا یک وبسایت به اسم فستیوال ایرانی اقدام به ایجاد جشنواره ای مثل جشنواره ی وب زده است

http://iranifestival.com

این وب سایت نه تنها پشتیبان واقعی ندارد بلکه فکر کردند جشنواره ی وب خیلی ساده است

و همه می تونند بزنند

شما که میخوای یاد بگیرید که به افراد و دیگران توهین نکنید و احترام به حقوق دیگران بزارید. شما از کجا میدونید که اینا پشتیبان ندارد . اصلا پشتیبان از دید شما چی هست . پشتیبان رو پول میبینی یا اسم و رسم !

اصلا این پول و اسم و رسم از کجا میاد. اینجا یک انجمن حرفه ایی هست هزاران بازدید کننده دارد. وجه مردم و سایت دیگران رو برای چی بدون هیچ دلیل و عدله خراب میکنید.

حالا چند تا جون اومدن یه سایت بالا آوردن ، هزینه کردن و ایده های خودشون یا حتی ایده دیگران رو پیاده کردند . کی گفته این کپی برداری هست

اصلا کپی برداری باشه جرم که نکرده شما خودت دائما داری محصولات نال شده و کپی شده دیگران رو استفاده میکنی .

مگر روزی که جشنواره وب دست به این اقدام زد چی بود. اصلا کسی نمیدونست اینا چی هستن و کجا هستن .

اما تلاش کردند و به این جایگاه رسیدند .

حالا این گروه جدید هم با یه هدفی اومدن که براشون ارزو موفقیت میکنیم. چون وجود یک گروه دیگر در کنار جشنواره وب رقابت رو داغ میکنه و به رشد نت ایران کمک میکنه.

این باعث میشه هر گروه با انگیزه کار کنند.

دست از تخریب و حسادت به ایده های مردم بردارید

نه دلم پر بود نه عصبانی بودم و نه خرده حسابی با کسی دارم که اینجور حرف زدم فقط حرف حق را زدم که چند هزار بازدید کننده این سایت سوء برداشتی از این تایپک بی هدف و انجمن بزرگ جوملای ایران نکنند.

انجمن جوملای ایران حامی افرادی هست که در تلاش هستند به فرهنگ استفاده از نت در ایران کمک کنند.

موفق پایدار

محمد دلجو

با سلام خدمت همه عزیزان و مدیران محترم جوملا

خوشحالیم که نظرات و دیدگاه های شما را در مورد فستیوال ایرانی شنیدیم. ما آماده شنیدن نقد شمائیم, ما آماده ایم که خدمتی بزرگ انجام دهیم, این خدمت سرمایه جامعه وب ماست.

نگاه و رویکرد هدف ما میل به بالا بردن جایگاه وب پارسی با چارچوبی مشخص است.

زیبایی و عملکرد صحیح در این راه باعث میشود تا کاربران نسبت به رعایت ضوابط و احکام اخلاقی که در نشر وجود دارد و معیاری بر ارزش یابی تارنمای آنها است, دقت بیشتری نمایند و تولید کننده محتوا باشند.

چیزی که در جامعه وب امروزی ما مشاهده میشود نمایش صفحات تکراری که بصورت آشکار نقض کپی رایت را دارنند و ....

فستیوال ایرانی آمده است تا با تیم خود از وب پارسی و محتوای فارسی حمایت کند, هدف ما خدمت به ایران عزیز می باشد و میخواهیم تا مدیران و وبمسترهای محترم به سمت اخلاق مداری معنوی , رعایت قانون کپی رایت , تلاش و کوشش در جهت پژوهش و تحقیق , ارائه راهکارهای نو و خلاقانه باشند.

صرف استفاده از منابع خارجی باید کنار بزاریم و به سمتی حرکت کنیم که ما منبعی برای دیگر مخاطبان خارجی و پارسی زبان باشیم.

رسالت ما در فستیوال ایرانی ساخت یک آرمال روشنفکرانه به جامعه وب پارسی تا مدیران بدانند به خاطر زحمات آنها هستند کسانی که بواسطه تلاش آنها قدردان آنها هستند.

ما آمده ایم به شکلی زیبا اطلاع رسانی و خدمت نمائیم. خواهشمندیم در این راه همیار و نوید بخش این هدف بزرگ و دست یافتنی باشید.

با سپاس فراوان

رضافرخی

ویرایش شده در توسط farrokhi

با تشکر فراوان از همیاری شما عزیزان.

ویرایش شده در توسط mr.rezamhz

با سلام. حرکت خوبی هست و پیشرفت را برای شما ارزومندم

فقط یک نکته برخلاف دیگر جشنواره ها از نظر من تولید محتوا ملاک قرار بگیره و زیبایی سایت .... ضرایت تاثیر کمتری داشته باشه.

چون از مشکل های سایت های ایرانی کپی برداری و عدم تولید محتوا هست

با تشکر از شما مدیر محترم

انشالله بتوانیم این موضوع را در بین کاربران وب پارسی بعنوان یک فرهنگ ارزشمند درآوریم و مخاطبان از وجود چنین فضایی لذت ببرند.

سپاس.

درود

همین که این نوع فعالیت ها زیاد میشه یک حس رقابت هم در بین برگزار کنندگان این همایش ها پیش میاد و این رقابت باعث پیشرفت خواهد شد اگر رقابتی نباشه قطعا پیشرفتی هم حاصل نخواهد شد.به نظر من این نوع جشنواره ها باعث ایجاد ایده ، خلاقیت و کشف استعدادها و توانایی خواهد شد و مهتراز همه انگیزه ای هرچند کوچک برای شرکت کنندگان برای ادامه راه خودشون در وب ایرانی بوجود میاره ...

من هم با پیشنهاد آقای فتحی کاملا موافقم و به نظر من یکی از بزرگترین مشکلات جشنواره وب ایران عدم بررسی دقیق و کارشناسی محتوای سایتها بود! سایتی بوده که زیبایی خاصی در اینترفیس نداشته ولی 10 مطلب خلاقانه و کاملا خاص قرار داده که کلا به چشم داور دیده نشده! بررسی محتوای یک سایت با ده ها یا صدها مطلب رو میشه با یک داور بررسی کرد ولی بررسی محتوایی یک انجمن با هزاران مطلب و محتوا قطعا نیاز به یک داوری عادلانه و بررسی همه جانبه داره .. این پیشنهادی بود که لازم دیدم خدمت شما بگم . پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری