ad110

چند تا مشکل و کمک از شما دوستان

12 پست در این موضوع

سلام

اولا باید از انجمن خوب و به روز شما تشکر کنم انصافا چیدمان درست مطالب درست و اساسی داره.... بعلاوه ادمهای یکه واقعا با شعور و درک بالایی هستن حداقل در این یک ساعتی که من دارم سایتو میخونم

یه نمونش قالبهای 1.7 شدید غیر قابل دسترس هستن من کلی سرچ در گوگل کردم اما اینجا دنیایی از قالب 1.7 بود

اقا ما بعد سه سال وی بی وارد دنیای جوملا شدیم با اجازه میخواییم خبرگزاری بزنیم

الان دادم یکی از دوستان برای ما نصب کرد جوملا رو ورژن 1.7.5

اولا مطلب رو مینویسم قسمت انتشارش کجاست؟ در منو ویرایشگر بزرگی کوچکی رنگ فونت ندارم

لینک عکس هم براتون گزاشتم مشاهده بفرمایید

http://up.vatandownload.com/images/avd7yv7sn3grqyn1gg1w.jpg

http://up.vatandownload.com/images/qakgagp82aht1suoldu9.jpg

این دو عکس کل صفحه ارسال پست مطلب هست اما من چیزی به نام ارسال رو ندیدم مطلب رو نوشتم ارسال رو ندیدم

دوم یه قالب میخوام همانند این سایت مرجع خبری باشگاه پرسپولیس حالا یه چیزی شبیه اینم باشه ما یه جوری جفتجور میکنیم فقط برای ورزن 1.7 باشه

بعدش قالب جدید رو چجوری باید نصب کرد؟؟؟؟؟؟

بعدش دوستان گفتن چون سایتت خبریه از نوع ورزشی اینها رو هم باید نصب کنی

سیستم نظرات

ماژول اسلاید

ماژول نمایش آخرین مطالب یک مجموعه ب ههمراه تصویر !

زحمت هم هست برای عزیزان

اما من با برخوردهایی که در تاپیکها از شما عزیزان دیدم مطمئنم کارمو راه میندازید

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز خوش اومدی

شما گزینه ذخیره که بزنید خود مطلب منتشر میشه . اگه گزینه ویژه رو کلیک کنی میاد تو صفحه اول نمایش داده میشه .

در مورد ویرایشگر پیش فرض جوملا این امکانات نداره . شما می تونی در فایل ورد مطلبتو بنویسی به صورت دلخواه و کپی پیست کنی یا این ویرایشگر رو نصب کنی و پیش فرض کنی .

http://extensions.joomla.org/extensions/edition/editors/88

در مورد قالب هم خیلی من نمی تونم کمکی بکنم . ولی به راحتی با آرتیستیر میشه زد . درخواست بدید شاید بچه ها براتون زدند . برای نصب قالب از منوی بالا ی قسمت مدیریت افزونه ها مدیریت افزونه ها رو انتخاب کن و در صفحه باز شده در قسمت فایل بسته بسته قالب رو وارد کن و بارگذاری و نصب رو بزن . قالب نصب میشه . برای پیش فرض کردن قالب جدید هم . از همون منوی افزونه ها روی مدیریت قالب ها کلیک کن . چک باکس کنار نام قالبی رو که میخوای پیش فرض شه کلیک کن تا انتخاب بشه بعد روی پیش فرض در بالای صفحه (یه ستاره است ) کلیک کن . اون افزونه هایی هم که میخوای میتونی اینجا http://joomlaforum.ir/showthread.php/1046-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7 فارسی شده اش رو پیدا کنی .

عالی بابا دیگه جای اگر اما نزاشتین خدایی دمتون گرم

نیمه شب اینجور اماده جواب میدید در طول روز که دیگه لول............

خوب قالب رو کجا باید بگم درخواست بدم؟ برام بزنن

سلام دوست عزیز خوش اومدی

شما گزینه ذخیره که بزنید خود مطلب منتشر میشه . اگه گزینه ویژه رو کلیک کنی میاد تو صفحه اول نمایش داده میشه .

در مورد ویرایشگر پیش فرض جوملا این امکانات نداره . شما می تونی در فایل ورد مطلبتو بنویسی به صورت دلخواه و کپی پیست کنی یا این ویرایشگر رو نصب کنی و پیش فرض کنی .

http://extensions.joomla.org/extensions/edition/editors/88

من ذخیره رو میزنم اما در سایت چیزی منتشر نمیشه

گزینه ویژه کدوم قسمته؟

و اینکه ویرایشگر رو چجوری باید نصب کنم؟

joomlaforum.ir_13290820331.jpg

توضیح گزینه ها

1- مطلب را ذخیره می کند ولی از صفحه ویرایش مطلب خارج نمی شود .

2- مطلب را ذخیره می کند و به صفحه مدیریت مطالب می رود

3-مطلب را ذخیره می کند و یک صفحه جدید برای وارد کردن مطلب تازه نشان می دهد

4 - نام مستعار یا نامی که در آدرس بار مرورگر نشان داده می شود

5- اگر در مدیریت مجموعه ها مجموعه ای ایجاد کرده باشی می تونی مطلب رو به اون مجموعه اختصاص بدی

6 - ویژه اگر روی بله بگذاری مطلب در صفحه اول نمایش داده خواهد شد .

7- نام نویسنده را اینجا وارد کن اگر نام نویسنده در تنظیمات کلی روی نمایش باشد این نام نشان داده می شود .

برای نصب ویرایشگر هم دانلود کن و مانند نصب قالب نصب کن . و برای پیش فرض کردن از منوی بالا گزینه سایت گزینه تنظیمات کلی کلیک کن . یک گزینه داره به اسم ویرایش پیش فرض اون رو روی jce قرار بده .

در مورد قالب هم خیلی من نمی تونم کمکی بکنم . ولی به راحتی با آرتیستیر میشه زد . درخواست بدید شاید بچه ها براتون زدند . برای نصب قالب از منوی بالا ی قسمت مدیریت افزونه ها مدیریت افزونه ها رو انتخاب کن و در صفحه باز شده در قسمت فایل بسته بسته قالب رو وارد کن و بارگذاری و نصب رو بزن . قالب نصب میشه . برای پیش فرض کردن قالب جدید هم . از همون منوی افزونه ها روی مدیریت قالب ها کلیک کن . چک باکس کنار نام قالبی رو که میخوای پیش فرض شه کلیک کن تا انتخاب بشه بعد روی پیش فرض در بالای صفحه (یه ستاره است ) کلیک کن . اون افزونه هایی هم که میخوای میتونی اینجا http://joomlaforum.ir/showthread.php/1046-معرفی-افزونه-های-مفید-جوملا فارسی شده اش رو پیدا کنی .

داداش من بسته قالب بارگزاری کردم تهشم نوشت بارگزاری با موفقیت اما اومدم در بخش قالبها بازم نیومد

[ATTACH=CONFIG]700[/ATTACH]

همون چند تای دیفالت هست

داداش من بسته قالب بارگزاری کردم تهشم نوشت بارگزاری با موفقیت اما اومدم در بخش قالبها بازم نیومد

همون چند تای دیفالت هست

نوشت بارگذاری موفق ! اگه مراحل رو درست طی کرده باشی مینویسه نصب قالب موفق (یه چیزی تو همین مایه ها ) .

شما از کجا بارگزاری کردی که این رو داد بهتون

نوشت بارگذاری موفق ! اگه مراحل رو درست طی کرده باشی مینویسه نصب قالب موفق (یه چیزی تو همین مایه ها ) .

شما از کجا بارگزاری کردی که این رو داد بهتون

از اینجا

[ATTACH=CONFIG]701[/ATTACH]

میشه یوزر پس بدم شما یه چکی بزنید؟ اگر امکانش هست

باشه . آدرس سایتتون و یوزر و پس و همینطور قالبی که میخوای نصب کنی پیام خصوصی کن چک کنم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری