ali09366

مسابقات ملی مهارت

17 پست در این موضوع

سلام به تمام متخصصین جوملا

بنده تصمیم گرفتم آغاز ثبت نام مسابقات ملی مهارت را که زیر نظر آموزش فنی حرفه ای کشور برگزار میشود را یادآوری کنم

چرا که بسیاری از کاربران انجمن می توانند در رشته طراحی وب سایت یا فناوری اطلاعات ثبت نام نموده و به رقابت بپردازند

تمام شرایط ثبت نام و ویژگی ها و تعاریف آن در لینک زیر آمده است

http://www2.etvto.ir/pdf/13_manshoor.pdf

داوطلبان محترم میتوانند با دریافت فرم ثبت نام در مسابقات ملی مهارت از وب سایت فنی حرفه ای

اقدام به پر کردن آن نمایند و با تحویل آن به شعبه فنی حرفه ای شهر محل سکونت اقدام به ثبت نام کنند

اگر کسی تجربه ای راجب به شرکت در این مسابقات و مزایای آن داره در این تاپیک مطرح کنه که بقیه استفاده کنند

امیدوارم این مسابقات برای شما مفید واقع بشه

ویرایش شده در توسط ali09366

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من سه سال شرکت کردم و با فرونت پیچ طراحی کردم و دو بار مقام اول و یک بار هم دوم استانی شدم که البته مربوط به سال 82-83 میشود و زیاد سخت نبود هرچند حالا هم زیاد سطح بالا نمیگیرن مسابقات رو تا به سطح کشوری برسه که بازم برای بچه ها با جوملا چیز خاصتی نیست

ممنون drsmsco

اگر میشه لطف کنید از مزایای شرکت در این مسابقه بگویید چون من اولین بارم هست که میخواهم شرکت کنم

ممنون drsmsco

اگر میشه لطف کنید از مزایای شرکت در این مسابقه بگویید چون من اولین بارم هست که میخواهم شرکت کنم

دوست عزیز این مسابقات دارای مزایای خوب فقط برای نفرات اول تا سوم هست و به نفر اول و دوم اجازه ورود به جشنواره خوارزمی و قبولی در دانشگاه دولتی بدون کنکور رو میدن و یک سری هدایای ناقابل با چند تا حکم و یه ناهار

باید فرم ثبت نام رو دریافت کنید

و سپس اونو ببرید فنی حرفه ای شهرتون

توجه : لینک های اول تاپیک اندکی قدیمی شده اند به لینک های جدید هم سر بزنید (تازه پیداشون کردم )

وب سایت رسمی مسابقات

صفحه چهاردهمین مسابقات ملی مهارت به انضمام شرایط و فرم ثبت نام در یک کتاب

فقط تا پایان اردیبهشت ماه فرصت برای ثبت نام دارید

و تاریخ برگزاری آزمون 3 خرداد ماه میباشد

دوستان بنده امروز متوجه شده ام که کسانی که با سوالات این مسابقات آشنایی ندارند و نگران سطح مسابقات هستند

میتونند با مراجعه به فنی حرفه ای شهرشون از متصدی ثبت نام درخواست نمونه سوالات سال قبل رو بکنند

و با مرور اندکی روی این نمونه سوالات شانس شما برای ورود به مراحل کشوری و جهانی بیشتر می شود

مسابقات امروز برگزار شد و سطح علمی آن بسیار پایین بود بطوریکه با دانستن اندکی html همه تونستند به تمام سوالات پاسخ بدهند مرحله بعدی عملی است وسطح رقابت سنگین تر است

سلام

من امروز شرکت کردم

سطح مسابقه این قدر پایین بود ظرف 20 دقیقه نوشتیم و رفتیم

واقعا چیز خاصی نداشت

مرحله ی دوم چطوری هست ؟ میشه توضیح بدید!

سلام

دوست عزیز من هم تا حالا این اولین بارم هست ولی از دوستان که پرسیدم گفتند در مرحله بعدی پروژه عملی میدهند و باید تو یه زمان خاصی تمومش کنید

اگر کسی از دوستان این تجربه رو داشته بگه تا ما هم بهرمند شویم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری