ahmadroboot

مشكل نمايش سايت در ie

7 پست در این موضوع

با سلام

دوستان عزيز من از قالب Jp-aseman-ii فارسي استفاده مي كنم. سايت در مرورگرهاي IE با كمي مشكلات مواجه ميشه.

در IE7 به بالا قسمت هدر كه لوگو قرار داره كشيده ميشه و يك مقداري هم تو قالب سايت تغييرات ايجاد ميشه مثلا جداول و خط هايي كه در قسمت هاي مختلف قالب استفاده شده به صورت لب گرد هست اما تو اين IE هايي كه گفتم به صورت صاف نمايش ميده و در IE پايين تر هم كه خوب قالب كلا ميتركه...

من چيكار بايد بكنم؟؟ خيلي حياتي هست...

ممنون ميشم اگر كمك كنين... :auau::33:compat_25gift

دمو: dayyer-sport.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

نه دوست من این قالبی که شما ذکر کردید کاملا سالم و ایرادی هم نداره لطفا کوکی های سایتتون پاک کنید

نه دوست من این قالبی که شما ذکر کردید کاملا سالم و ایرادی هم نداره لطفا کوکی های سایتتون پاک کنید

دوست عزیز اگر سایت رو با یک مرورگر دیگه مثل فایرفاکس باز کنین منظور من و ایراداتی که در ie وجود داره رو متوجه میشین.

اگر راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی کنین.

می تونید از این لینک کمک بگیرید : About PIE – CSS3 PIE: CSS3 decorations for IE

تو انجمن هم مطالب زیادی در این رابطه وجود داره ....

دوست عزیز ممنون از شما. من این سایتی که دادین رو قبلا خودم دیده بودم اما متوجه نشدم چیکار باید بکنم. اگر شما میتونین راهنمایی کنین ممنون میشم. که کدها رو کجا و در چه قسمتی باید استفاده کنم و یا فایل ها رو کجا باید بریزم؟؟ ممنون از شما.

شما عبارت رفع مشکل قالب جوملا با مرورگر اکسپلو رو در گوگل جستجو کنید انجمن های همسایه اموزش هایی گذاشتن شاید به دردتون بخوره

ویرایش شده در توسط hamedalizadeh

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری