redevills

امار بازدید سایت

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

برای سایت طراحی شده با جوملا از سایت های امار گیر بازدید استفاده بشه بهتر یا افزونه؟؟؟

چرا افزونه 3 تا بازدید رو نشون میده ولی سایت آمار گیر همون لحظه 9 تا رو نشون میده؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

چون افزونه بر اساس آی پی هست وآی پی تکراری نمیافته در صورتی که سایتهایی مثل ویگذر اگر رفرش بکنی آمار میندازه و دقیق نیست.

در ضمن به اینکه کجای سایت هم میزاریش بستگی داره مثلا اگر داخل فوتر باشه شاید برا یه کاربر لود نشه واصلا جز آمار حساب نشه، به نظر من اگر از سایتهایی مثل وبگذر در فوتر سایتت استفاده کنی بهتره سرعت سایتت هم نمیاد پایین.

سلام

چون افزونه بر اساس آی پی هست وآی پی تکراری نمیافته در صورتی که سایتهایی مثل ویگذر اگر رفرش بکنی آمار میندازه و دقیق نیست.

در ضمن به اینکه کجای سایت هم میزاریش بستگی داره مثلا اگر داخل فوتر باشه شاید برا یه کاربر لود نشه واصلا جز آمار حساب نشه، به نظر من اگر از سایتهایی مثل وبگذر در فوتر سایتت استفاده کنی بهتره سرعت سایتت هم نمیاد پایین.

پس به نظر شما سایت امار گیر ... به خاطر سرعت بالا اومدن سایت خودمون؟؟؟

دقیقا، شاید آمار شما کاملا دقیق نباشه ولی اینجوری در کل به نفع شماست به دو دلیل:

1- سرعت سایتت نمیاد پایین

2- اگر یه کاربر بیاد داخل سایتت آمارتو ببینه پایین هست شاید ....

اگرم خواستی از افزونه استفاده کنی سعی کن ماژولش نذاری داخل سایت با همون کامپوننتش آمارتو خصوصی چک کنی، این تجربه شخصیم بود حالا اساتید میان کامل تر توضیح میدن.

البته سایتهای آمارگیر مثل وب گذر هم مشکل دارن چون قطعی سرور زیاد دارن و سرعت سایتت رو هم پایین میاره

مثلا من آمارگیر افزونه بازدید من رو 1800 نفر میزنه ولی وب گذر 850 نفر میزنه

آخرش مشخص نیست کدومش واقعی هست !!

البته سایتهای آمارگیر مثل وب گذر هم مشکل دارن چون قطعی سرور زیاد دارن و سرعت سایتت رو هم پایین میاره

مثلا من آمارگیر افزونه بازدید من رو 1800 نفر میزنه ولی وب گذر 850 نفر میزنه

آخرش مشخص نیست کدومش واقعی هست !!

drsmsco عزیز کاملا صحیح می فرمایند، من اینو به شخصه دیدم، داخل همین فروم یک سایت شبیه وب گذر معرفی شد که بچه ها میگفتن واقعا عالی هست، به خاطر گفتم سایتهایی شبیه وب گذر ، سرچ کنی داخل انجمن پیداش میکنی ،اگر نتو نستی بگو برات لینک بزارم. چرا از گوگل آنالیز استفاده نمیکنی؟

drsmsco عزیز کاملا صحیح می فرمایند، من اینو به شخصه دیدم، داخل همین فروم یک سایت شبیه وب گذر معرفی شد که بچه ها میگفتن واقعا عالی هست، به خاطر گفتم سایتهایی شبیه وب گذر ، سرچ کنی داخل انجمن پیداش میکنی ،اگر نتو نستی بگو برات لینک بزارم. چرا از گوگل آنالیز استفاده نمیکنی؟

من سعی کردم استفاده کنم (گوگل)

ولی نشد همه جا هم گفته بودن به خاطر ip مشکل داره

حالا می خوام از یک سایت استفاده کنم ... می شه لینکش رو بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری