drsmsco

چگونگی ساخت bokmark برای سایت ؟؟؟

8 پست در این موضوع

دوستان من میخوام برای سایتم بوک مارک درست کنم که کاربر با کلیک کردن روی بوک مارک اسم سایت رو ذخیره کنه

2- چگونه میشه سایت رو صفحه خانگی کاربر کرد؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

اقا رضا این بوک مارکی که دوستمون می خوان با این چیزی که شما فکر کردید متفاوت هست.

من چند وقت پیش برای سایت خودم پیدا کرده بودم ولی اصلا جواب نمی داد. یک برنامه نوشتم اول مروگر را تشخیص بده بعد بر حسب ان یک راهنما برای بوک مارک گذاشتم. در کل روی مروگر های جدید نمی شه از html سایت را بوک مارک کرد فقط در ie می تونید یک همچین کدی

<!--Set Home page script start here-->  

<!--[if IE]><a HREF onClick="this.style.behavior='url(#default#homepage)';this.setHomePage('http://www.foodregime.com');"  
<font color="#FF0000" > کلیک کنید </font></a><![endif]--> 
<!--Set Home page script end here--> 

مجید جان یک کوئری کلی از سایت گرفتم و در کل افزونه بوک مارکی این دوستمون خواستند JV Bookmark (تقربیا اواسط کوئری) که قابلیت ست کردن به عنوان ص اصلی (home page) و اضافه کردن به Book Mark های مرورگر رو داره .

دمو : Home (سمت چپ JV Bookmark)

بوک مارک رو با جاوا اسکرپیت و چندتا نکته میشه نوشت چیز سختی نیست ،

مجید جان یک کوئری کلی از سایت گرفتم و در کل افزونه بوک مارکی این دوستمون خواستند JV Bookmark (تقربیا اواسط کوئری) که قابلیت ست کردن به عنوان ص اصلی (home page) و اضافه کردن به Book Mark های مرورگر رو داره .

دمو : Home (سمت چپ JV Bookmark)

بوک مارک رو با جاوا اسکرپیت و چندتا نکته میشه نوشت چیز سختی نیست ،

مهندس این بوک مارک برای ورژن 1.5 و 1.7 هستش برای جوملا 2.5 چیزی هست استفاده کرد؟؟

مهندس این بوک مارک برای ورژن 1.5 و 1.7 هستش برای جوملا 2.5 چیزی هست استفاده کرد؟؟

افزونه 1.7 روی 2.5 هم کار میکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری