texima

تغییر سیستم جوملا

6 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یه قالب روی سایت گذاشتم که البته چون قالب و تمامی الحاقاتش در قالب یه بسته نصبی بود و نمیشد اونها رو جدا کرد مجبور شدم بسته نصبی رو اجرا کنم، از طریق آپدیت جوملا تونستم زبان مدیریتش رو فارسی کنم اما چندتا سوال داشتم اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم:thanks:

1- اگه بخوام جوملا رو به جوملای انجمن تبدیل کنم چطوری میشه؟؟(گشتم ولی پچ ارتقایی ندیدم اگه چیزی هست ممنون میشم بگید)

2- برای فارسی کردنش چون نمیشه قالب و الحاقات رو از دل بسته نصبی بیرون کشید تا فارسی کرد آیا میشه فایل فارسی رو برای قالب و الحاقات نوشت و به صورت دستی به اون اضافه کرد؟(فارسی کردن بخش مدیریت برام مهم نیست مهم خود سایت هست)

3- من با ?tp=1 و ?tp=2 نتونستم موقعیت ماژول ها رو ببینم تا ببینم از چه چیزایی استفاده شده، آیا راهی هست؟؟؟

فعلا تا اینجا:21::yeah:

با تشکر فراوان:28::thanks::thanks:

راستی نفهمیدم چه عنوانی برای این مطلب بزارم:jan:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مورد اولتون رو متوجه نمیشم یعنی چی تبدیل کنید؟ شما همون جوملا رو بروز کنید به آخرین نسخه استفاده کنید

در مورد ترجمه هم شما روی همون سایت میتونید کار فارسی سازی رو انجام بدید و مشکلی وجود نداره

برای دیدن موقعیت ماژولها هم به مدیریت قالبها برید و آیکون انتخابها رو بزنید و نمایش موقعست رو روی بله قرار بدید

با صابر عزیر همزمان زمان شد

1- باید از افزونه ای انجمن ساز مثل کیوننا استفاده کنید (این انجمن جوملا نیست)

2- چرا نمیشه ، باید پوشه قالب مورد نظر رو از پوشه template جدا کنید (در صورت داشتن پلاگین های وابسته باید جدا سازی بشه)

3- از مدیریت قالب => انتخاب ها ==> نمایش موقعیت ها رو روی فعال بذارید

4-1 - w w w.your*site.c*m/?tp=1

ویرایش شده در توسط reza.sh
با صابر عزیر همزمان زمان شد

مرسی از شما آقا صابر و آقا رضاgift

1- ببخشید من شاید بد گفتم اولی رو منظورم این بود این بسته نصبی با جوملای جهانی بود گفتم اگه بشه به جوملای انجمن جوملا ایران یعنی همینجا تبدیل کنم نه اینجه بخوام انجمن باشه:didi:

2- بله دست میگید در مورد ترجمه واسه سایت همه نوشته هارو فارسی کنم درست میشه:128fs318181:اما آقا رضا یعنی شما میگید اگه قالب و الحاقات رو بیرون بکشم و زیپ کنم کار میکنه؟؟

شما همون جوملا رو میتونید روی سایتتون بروزرسانی کنید

اگرم بخواید از بسته نصبی قالب رو جدا کنید میتونید همونطور که رضای عزیز هم گفتن چک کنید پلاگینی چیزی لازم داشت اونم بردارید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری