freshforce

مشکل حاد احتمالا فایل configuration.php

15 پست در این موضوع

با سلام خدمت شما

من یه مشکل اساسی دارم .. داشتم واسه یکی از آشنایان قالب آماده جوملا(همون quickstart) نصب میکردم وقتی که نصبش تمام شد جای که می خواست فایل installation رو حفظ کنه دکمه رو زدم زیرش خطا نوشت .

پایین اونم می نویسه فایل configuration.php یافت نشد کد های زیر را به صورت دستی در یک فایل پی اچ پی با نام configuration.php وارد کنید همین کارا رو کردم ولی الان در داخل مدیریت

1. نه فایلی آپلود میشه

2. نه چیزی سیو میشه

3. و نه سایت به حالات آفلاین میره

من فکر میکنم مشکل از همین فایل هست از دوستان خواهشمندم کمکم کنند

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

این بسته رو در لوکال هاست نصب کنید و سپس کد های آن را به هاست انتقال دهید و ویرایشات لازم در چند خط این فایل را انجام دهید تا مشکل برطرف شود

روش انتقال سایت از لوکال به هاست و ویرایش فایل کانفیگ بارها در انجمن مطرح شده یه جستجوی کوچیک داخل انجمن بزنید کامل میتونید ببینید

من تمام آموزش ها رو نگاه کردم . هم نام دیتابیس و رمزش و هم کاربری دیتابیس درست داده شده و همینطور مسیر دهی دو فایل لاگ و تمپ درسته .

به نظرتون مشکل میتونه از یه جای دیگه باشد.

الان روی هاست هم مشکل دارید؟

به هر حال باید پوشه instalation حذف بشه

اگه هاستتون رایگانه تنظیمات فایل configuration.php یه کم فرق می کنه.

نه هاستم رایگان نیست و الانم روی هاسته اصلا روی لوکال نبوده مستقیما رو هاست زدم ولی موقع حذف خطا میده که به صورت دستی حذف کردم .

من هاستو خریدم و جوملا رو روش نصب کردم و در آخر همین اشکالاتی که گفتم رو میده .خیلی هم مهمه مشکلم ببخشید .

اگه کمکی کنید خیلی ممنون میشم.

ابتدا پرمیشن configuration خودتون رو 777 کنید (از طریق cpanel)

بعد برید مدیریت جوملا و تنظیمات رو مجدد باز کنید و برید تنظیمات ftp رو باز کنید و فعال کنید .. در تنظیمات ftp یوزر و پسورد هم میخاید که همون یوزر و پسورد هاست خودتون رو بدید و در قسمت پایین مسیر را public_html قرار بدید و ذخیره کنید

با این کار مشکل شما رفع میشه

همینا رو کردم متاسفانه بازم حل نشد

این یکی از ارور هاست

* نمی تواند تاریخ را ذخیره کند خطا: ایرادی رخ داد. فایل css/template.css ذخیره نشد.

یا این هنگامی که میخوام عکس آپلود کنم.

هشدار: انتقال ناموفق فایل!

فایل برای آپلود بیش از حد بزرگ است.

البته فایلم که عکسه حجمش خیلی کمه

بستگی به خودشون داره ممکنه اینکار رو انجام بدن و هزینه بگیرن بابتش .. به نظرم هاست خودتون رو تغییر بدید .. بعدا به مشکلات دیگه ای میخورید

هیچ راهی پیدا نشد ؟

حق با مهندسه ، احتمال داره از این مشکل خلاص شدید دچار مشکل دیگه بشید (تجربه کار با هاستینگ ها بی تجربه این و نشون داده) ، باید در انتخاب هاست و نوع خدماتش دقت می کردید (هرجا جلوی ضرر رو بگیرید سود داره)

حالا بنظرم : یه جوملا ساده نصب کنید ببینید مشکل پا برجاست یا نه .................../

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری