drsmsco

طریقه معرفی نقشه سایت در گوگل وب مستر؟؟؟

13 پست در این موضوع

دوستان تقاضای قدم به قدم معرفی نقشه سایت در گوگل وب مستر رو دارم ؟؟

در تاپیک انجمن لینک زیر رو دیدم ولی بصورت عکس بوده که عکس ها حذف شده اند؟

http://joomlaforum.ir/showthread.php/6085-xmap-%D9%88-google-webmaster?p=36552#post36552

لطفا راهنمایی بفرمایید باید چکار کنم؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
میتونید از این لینک استفاده کنید...

از این لینک استفاده کردم بیشتر از 500 لینک مپ سایت درست نمیکنه در حالی که من سایتم بیش از 10000 هزار صفحه داره و روز به روز بیشتر میشه برای اینکه کل صفحات رو درست کنم چکار کنم ؟؟؟

2- اینکه در گوگل وب مستر باید چگونه مپ سایت رو معرفی کنم ؟؟؟آموزش گوگل وب مستر رو میخوام؟

برا قسمت اول سوال شماكه در خصوص ساخت نقشه سايت بوده

سايتي كه دوست ما معرفي كرد تا 500 صفحه رو بيشتر نمي سازه و براي بيشتر از اون بايد مبلغ پرداخت كنيد - اما براي ساخت نقشه سايت كه بدون محدوديت باشد بايد برنامه نويسي باشي حتما و يا اين كامپيوننت هاي ساخت نقشه سايت بهره بگيري و......

براي معرفي نقشه سايت، وقتي تهيه و درست كرديد

*** آنرا با نام و فرمت sitemap.xml ذخيره و به روت سرور سايت خود آپلود كنيد ***

1- بايد يك اكانت gmail داشته باشيد

2- وارد اكانت خود شويد سپس وارد آدرس زير گرديد

Webmaster Tools

3- در صفحه آغازين- سمت چپ بر روي دكمه add a site كليك و در كادر محاوره اي باز شده آدرس سايت خود را تايپ كنيد

4- سپس وارد صفحه اي كه مي شويد كه مي بايست تاييديه مالكيت گوگل را در سايت خود ثبت و تاييد كنيد كه همان verify كردن سايت است

5- سپس بعد از تاييديه با كليك بر روي Continue وارد داشبرد سايت خود شويد

6- در صفحه داشبرد خود سمت چپ بر روي sitemap كليك سپس در سمت بالا بر روي add a sitemap كليك كنيد و در كادر باز شده پس از آدرس سايت خود تايپ كنيد sitemap.xml سپس تاييد و تمام

برا قسمت اول سوال شماكه در خصوص ساخت نقشه سايت بوده

سايتي كه دوست ما معرفي كرد تا 500 صفحه رو بيشتر نمي سازه و براي بيشتر از اون بايد مبلغ پرداخت كنيد - اما براي ساخت نقشه سايت كه بدون محدوديت باشد بايد برنامه نويسي باشي حتما و يا اين كامپيوننت هاي ساخت نقشه سايت بهره بگيري و......

براي معرفي نقشه سايت، وقتي تهيه و درست كرديد

*** آنرا با نام و فرمت sitemap.xml ذخيره و به روت سرور سايت خود آپلود كنيد ***

1- بايد يك اكانت gmail داشته باشيد

2- وارد اكانت خود شويد سپس وارد آدرس زير گرديد

Webmaster Tools

3- در صفحه آغازين- سمت چپ بر روي دكمه add a site كليك و در كادر محاوره اي باز شده آدرس سايت خود را تايپ كنيد

4- سپس وارد صفحه اي كه مي شويد كه مي بايست تاييديه مالكيت گوگل را در سايت خود ثبت و تاييد كنيد كه همان verify كردن سايت است

5- سپس بعد از تاييديه با كليك بر روي Continue وارد داشبرد سايت خود شويد

6- در صفحه داشبرد خود سمت چپ بر روي sitemap كليك سپس در سمت بالا بر روي add a sitemap كليك كنيد و در كادر باز شده پس از آدرس سايت خود تايپ كنيد sitemap.xml سپس تاييد و تمام

ممنون از راهنماییتون جناب مهندس مرادی

فقط یک سوال ؟

از چه کامپونتی میتونم برای تمام لینک های سایتم سایت مپ درست کنم و صفحات جدید رو خودش اتوماتیک اضافه کنه به sitemap.xml سایت ؟؟

از این سایت هم برای ایجاد نقشه سایت میتونید استفاده کنید

XML Site Map Builder - Google Sitemap Generator

توضیحات

What are Sitemaps and How to Create an XML Sitemap File

صابر جان کامپونتی هست که خودش اتوماتیک کلیه لینکهای سایت رو بسازه و وارد mapsite.xml بکنه ؟؟

توی انجمن xmapp معرفی شده اموزشش هم کامل هست میتونید استفاده کنید اون سایتی هم که بالا بهتون دادم تا 50000 لینک رو ساپورت میکنه

توی توضیحات خودشون نوشتن بالا لینک دادم...

Sitemap files have a limit of 50,000 URLs and 10MB size per sitemap. To reduce the bandwidth consumption you can compress sitemap files using gzip compression algorithms

توی انجمن xmapp معرفی شده اموزشش هم کامل هست میتونید استفاده کنید اون سایتی هم که بالا بهتون دادم تا 50000 لینک رو ساپورت میکنه

توی توضیحات خودشون نوشتن بالا لینک دادم...

Sitemap files have a limit of 50,000 URLs and 10MB size per sitemap. To reduce the bandwidth consumption you can compress sitemap files using gzip compression algorithms

ممنونم ولی سایت من بیش از 8000 صفحه داره و وقتی من لینک سایتم و میدم 17 تا لینک بیشتر نقشه نمیسازه ؟؟؟؟

باید یک برنامه نویس قدر باشی.....

ولی تو انجمن یکسری کمپوننت معرفی شده

من خودم نقشه سایت رو می سازم دستی...

باید یک برنامه نویس قدر باشی.....

ولی تو انجمن یکسری کمپوننت معرفی شده

من خودم نقشه سایت رو می سازم دستی...

واقعا ازت سپاسگذارم مهندس . پس من اقدامی نمیکنم چون سایتم هم جزو 25 سایت خوش شانس برا سئو قرار گرفته من اقدامی انجام نمیدم . موفق باشید و در پناه حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری