mahii

مشکل در بروز رسانی جوملا

20 پست در این موضوع

سلام، جوملای من نسخه ی 2.5.8 هستش، الان میخوام بروز رسانیش کنم 2 تا مشکل دارم، اول اینکه توی صفحه ی بروز رسانی این ارور رو داده

در تنظیمات پی اچ پی allow_url_fopen غیر فعال است. برای ارتقا بسته ها allow_url_fopen باید فعال باشد

Update: :Extension: عدم امکان باز کردن http://update.joomla.org/core/extension.xml

دوم اینکه خودش گفته که نسخه ی 2.5.9 موجوده،الان من بخوام 2.5.11 نصب کنم باید چیکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اون خطای اول را اگه درست بگم باید به هاستینگ اتیکت بزنید که تابع fopen() را براتون فعال کنید

شما بهترین راه حلت اینه که فایل آپدیت را دریافت کنید (تو همین انجمن، مدیر انجمن mmfllah) معرفی کرده و سپس روی هاست اکسترکت کنید.

اون خطای اول را اگه درست بگم باید به هاستینگ اتیکت بزنید که تابع fopen() را براتون فعال کنید

شما بهترین راه حلت اینه که فایل آپدیت را دریافت کنید (تو همین انجمن، مدیر انجمن mmfllah) معرفی کرده و سپس روی هاست اکسترکت کنید.

بسته ی بروز رسانی رو دریافت کردم، کجا باید اکسترکت کنم؟ وقتی زده 2.5.9 موجوده مشکلی پیش نمیاد؟

شما همون بسته بروزرسانی رو دانلود کنید و روی فایلهاتون اکسترکت کنید مشکلی نیست

شما همون بسته بروزرسانی رو دانلود کنید و روی فایلهاتون اکسترکت کنید مشکلی نیست

منظور از همون 2.5.11 هستش دیگه؟ روی فایل ها اکسترکت کنم؟! میشه واضحتر بگین؟

بسته بروز رسانی رو دانلود کنید ومثل نصب افزونه نصب کنید همین

نصب کردم اما توی مدیریت افزونه که میرم حالتش قفله! بخاطر همون اروره پی اچ پی هست؟

سلام، جوملای من نسخه ی 2.5.8 هستش، الان میخوام بروز رسانیش کنم 2 تا مشکل دارم، اول اینکه توی صفحه ی بروز رسانی این ارور رو داده

در تنظیمات پی اچ پی allow_url_fopen غیر فعال است. برای ارتقا بسته ها allow_url_fopen باید فعال باشد

Update: :Extension: عدم امکان باز کردن http://update.joomla.org/core/extension.xml

دوم اینکه خودش گفته که نسخه ی 2.5.9 موجوده،الان من بخوام 2.5.11 نصب کنم باید چیکار کنم؟

به ترتیب نسخه ها را آپدیت کنید.

وقتی جوملا خود را به 2.5.9 آپدیت کنید دوباره براتون پیغام میاد که نسخه جدید تر موجود است.

با تشکر

الان من وقتی وارد صفحه مدیریت میشم میگه جووملا بروز هست اما قسمت نسخه ی جدید در دسترس میباشد روش علامت داره و میگه نسخه ی جدید موجوده! الان بروز نشده یعنی؟

شما کافیه فقط از تاپیک زیر بسته بروز رسانی نسخه 2.5.x به نسخه 2.5.11 رو دریافت کنید و روی فایلهاتون اکسترکت کنید همین...

مهم ▼▲ آپدیت جدید ▼▲ جوملا نسخه 2.5.11

من الان نصب کردم... اما انگار یه مشکلی داره، میشه آدرس بدم یه نگاهی بندازید؟

مشکل چی هست؟ ادرس بدید

مشکل آپدیت جوملاس، نمیدونم درست انجام شده یا نه

پ خ میدم اطلاعاتو

درست انجام شده .. وقتی پایین صفحه مینویسه 2.5.11 یعنی آپدیت شدید

پس چرا هنوز اون ارور هست؟

با سلام

من بسته نصبی 2.5.11 را بروی جوملا 2.5.9 ریختم آپدیت شد

ولی در قسمت مدیریت - پایگاه داده با خطای زیر روبرو می شوم

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13706877221.png

روی فیکس هم که کلیک می کنم هیچ انفاقی نمی افته

تیبل های دیتابیس را هم repaire می کنم بازم مشکلم حل نشد

دوستان کمک کنند

جوملاتون چیه؟؟قالب خاصیه؟؟

قالبش که با فریمورگ گانتری هست جوملاش هم 2.5 بوده که من اول 2.5.9 ش کردم و حالا با 2.5.11 ارتقاء دادم

2.5.9 که بود مشکلی نداشت ولی الان این پیغام را می ده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری